לאחר הסערה שעוררו בהישרדות v.i.p. יובל שם טוב וקובי מאור השלימו. יובל שם טוב פרסם פוסט בו כתב:"אני מתבייש בעצמי". קובי מאור הגיב:"מקבל את התנצלותך גם כעת בחיבוק גדול". כל הפרטים בכתבה בחדשות סלבס.

סוף למאבק בין יובל שם טוב וקובי מאור

לאחר שקובי מאור נעלב מאוד בגין הדרך בה התייחסות חברי השבט השני ובעיקר יובל שם טוב הלוא הוא יובל המבולבל למידות גופו במהלך המשימה. ולאחר שפרסם פוסט מרגש בו תקף את חבריו לאי ואת הפקת הישרדות וכתב " זה הכל חוץ מהישרדות, בושה". הגיע שלב הסולחה.

יובל שם טוב וקובי מאור
יובל שם טוב וקובי מאור. עושים סולחה בהישרדות. צילום מסך מערוץ 13

יובל שם טוב, יובל המבולבל:"לאף אדם אין זכות להעליב אדם אחר בטח שלא בפומבי".

לאחר שקובי שם טוב צפה בקובי מאור מתראיין בתכנית "הצינור" ומתאר את החוויה הרעה שנגרמה לו בעקבות הצפייה בפרק ועל התגובה של בנו אריאל פרסם שם טוב פוסט מתנצל.

"קובי היקר אני יושב וצופה בך בראיון בצינור .ואני מתבייש בעצמי. כבר למחרת בבוקר ביקשתי ממך סליחה באופן אישי .וגם בפוסט שכתבת.אבל עכשיו זאת הפעם הראשונה שאני רואה אותך מדבר מהלב ולא מעלה פוסט תוקפני שמזלזל בשליחות שלי ככוכב ילדים". כתב שם טוב.

"לאף אדם אין זכות להעליב אדם אחר בטח שלא בפומבי , הבעיה היא שלפעמים אנחנו לא יודעים איפה עובר הגבול לצחוקים שכן מקובלים בין חברים לבין הערות פוגעניות וכאן אכן חציתי את הגבול ומבקש ממך שוב סליחה.אוהב אותך – יובל שיצא קובה בעצמו".

קובי מאור:"ג'ונאם, ריגשת אותי מאוד מאוד".

אורין ג'ולי דוגמנית הנשק הייתה הראשונה להגיב לפוסט של שם טוב ולכתוב "יאללה סולחה".
גם מאור מיהר להגיב ולסלוח וכתב בתגובה לשם טוב:תודה לך על שראית מעבר למילים. קיבלתי את התנצלותך מהרגע הראשון שכתבת לי ומקבל את התנצלותך גם כעת בחיבוק גדול. לומר שהפרק היה קשה לצפייה עבורי זה אנדרסטייטמנט ולא יכולתי שלא לשתף את שעל ליבי וליבו של אריאלי שלי.אני נפגע רק מאנשים שאני אוהב.יש לי אלייך אהבה מיוחדת ואתה בליבי תמיד.מאחורינו".

סוף טוב הכל טוב. חדשות סלבס מפרגנים.

קובי מאור סולח