עוד לפני ש-ABC אישרה את תוכניותיה ל רווקת הזהב, מעריצי "רווק הזהב" שיערו מי עשויה להיות הגברת המובילה הראשונה. כמה סימנים הצביעו על סוזן לוצ'ישמסתבר שהוא די מעריץ הרווק.

אגדת אופרת הסבון הפכה למועמדת לא סבירה לתוכנית כאשר מקורב הדליף שהרשת שוקלת אותה. הם אמרו, "ABC רואה בלוצ'י את המועמדת המושלמת בגלל ההתאמה לגילה והנרטיב הידוע על אובדן בן זוגה הוותיק".

המקור הוסיף, "המסע האישי שלה הוא קו עלילה מרתק שיהדהד עם הקהל. מה שהופך את החיפוש של האלמנה לאהבה מחמם את הלב לצפייה". כעת, הראיון האחרון של סוזן העלה ספקולציות פעם נוספת.

סוזן צחקה על אמא שלה על שצפתה ב"רווק".

בראיון שנערך לאחרונה ל-Us Weekly, התוודתה סוזן, "אמא שלי נהגה לראות את הרווק ואני צחקתי עליה. עכשיו, שנים מאוחר יותר, אני מכור לחלוטין לרווק – כולל לרווק הזהב!" העובדה המהנה הוסיפה שמן ללהבת תפקידה השמועות של סוזן בתור רווקת הזהב הקרובה.

סוזן נתנה את ההודאה כאחת מני הרבה עובדות מהנות ששיתפה עם האאוטלט. כשזה הגיע לחברים אחרים לטלוויזיה בריאליטי, סוזן חשפה שאחד האנשים המפורסמים ביותר בספרה הוא אנדי כהן. לגבי דברים שמתמודדים פוטנציאליים של רווקות הזהב אולי ירצו לדעת על סוזן, הכינו לה הרבה דברים.

"המשקה האלכוהולי הרצוי שלי הוא שמפניה!" היא אמרה. "כמה שיותר יבש, יותר טוב." המוזיקאים האהובים עליה כוללים, "אנדריאה בוצ'לי, צ'ארלס אזנבור, ליונל ריצ'י, האבנים (הרולינג) וארת'ה פרנקלין". הסרטים האהובים כללו, "Love Actually, קזבלנקה, אמריקאי בפריז וגבר ואישה".

ספר לנו – האם אתה חושב שאהבתה של סוזן לבוגר היא סימן? האם תרצה שהיא תהיה ה-Golden BACHELORETTE?