בהופעה מחשמלת כובשת את המסכים סוול אריאל אור בהופעה מהפנטת בסדרה החדשה 'מלכת היופי של ירושלים' לצידם של מיכאל אלוני, יובל שרף וישראל אוגלבו. תכירו את הסלב החדשה.

סוול אריאל אור- שחקנית מלידה

סוול ב ה21 (ל אביבית עם שני אחים הנושאים את השמות השגרתיים גיא ועומר) היא שחקנית המיוצגת על ידי זוהר יעקובסון.היא שירתה באגף הטכנולוגיות בצבא, בת להורים ממוצא מעורב של תימן, עיראק ורוסיה

במהלך לימודיה היא שיחקה ב ״זה לא על רגשות״ של ערן פסח. ולמדה קורס לשחקנים צעירים במסגרת תיאטרון הבימה וכן קורס משחק מול מצלמה של דורון בן דויד.

לצד יכולות המשחק שלה היא גם מנגנת בגיטרה, רוקדת היפ הופ ויודעת גם להלחין ולשיר. כל הדרך לסלבס הבאה של ישראל.

מה משמעות המילה סוול?

הוריה של סוול בחרו בשם בשל אהבתם לים שכן פירוד המילה באנגלית (בסלנג) הינה גל גדול בים.

מלכת היופי של ירושלים- סוול אריאל אור בתפקיד לונה ארמוזה.

הסדרה החדשה המשודרת ביס ומבוססת על הספר "מלכת היופי של ירושלים" שכתבה שרית ישי לוי בשנת 2013 עוסקת בקורותיה של משפחת ארמוזה הירושלמית שנשותיה נידונו לחיים ללא אהבה ונעה בין התקופה העותומנית לשלטון הבריטי.

בסדרה ובה שתי עונות ו50 פרקים מככבת סוול בתפקיד הראשי כלונה ארמוזה. לונה היא בתם של  גבריאל ארמוזה אותו משחק מיכאל אלוני ושל אשתו רוזה אותה מגלמת הילה סעדה שפרצה בסדרה "להיות איתה" והשניים מצויים בנישואים ללא אהבה בעקבות מאורעות עבר קשים שבשיאן מותו של אביב של גבריאל ארמוזה בעקבות רומן שניהל הבן עם אשכנזייה.

לונה היא הבת המועדפת על גבריאל ואחותם של בקי ורחליקה הסוררת. התנהלותה הפרועה ואהבתו של אביה מביאים לסכסוכים קשים במשפחה. לאור העובדה שהעלילה נעה בין שני צירי זמן השחקנים מופיעים הם כצעירים והן כמבוגרים במהלך הסדרה.

הכוכבים הנוספים במלכת היופי של ירושלים.

הקאסט של הסדרה מרשים במיוחד. לצידם של מיכאל אלוני, הילה סעדה ויובל שרף מככבים גם איציק כהן, עירית קפלן, עומר דרור, מיקי קם ולונא מנסור.

הדמות המפתיעה היא יוצא הריאליטי ישראל אוגלבו בן זוגה של סוול בסדרה שמפציע בסדרה ראשונה.

 

סוול אריאל אור
סוול אריאל אור בתפקיד לונה צילום מסך מיס
מלכת היופי של ירושלים
מלכת היופי של ירושלים צילום מסך מיס
סוול אריאל אור
סוול אריאל אור צילום מסך מיס
מיכאל אלוני
מיכאל אלוני בתפקיד גבריאל צילום מסך מיס

 

סוול אריאל בהפרשת חלה לקראת עליית הסדרה לאוויר

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Swell Ariel Or (@swell_ariel.or)