סודות המשפחה האפלים של 'נשות האחיות' קודי בראון נחשפו לאחר מותו הטרגי של גאריסון בראון

בעקבות החדשות קורעות הלב של של גאריסון בראון חולפת, הכל אודות התה מתעמק בדינמיקה המשפחתית המורכבת והסוערת של הכוכבים של נשות אחות.

גאריסון בראון

היסטוריה משפחתית

צופי TLC הוצגו בפני משפחת בראון עוד ב-2010, אז קודיפוליגמיסט ידוע, היה נשוי כחוק מרי בראון53, ונשוי רוחנית ל ג'אנל ו כריסטין בראון51. מאוחר יותר התגרש מרי להתחתן באופן חוקי עם אשתו החדשה, רובין.

גוונדלין בראון

עונת הבכורה של התוכנית נכתבה של רובין הטמעה במשפחה הרחבה, בעקבות 16 שנים שבהן שלושת הנשים האחרות חיו יחד ומגדלות את ילדיהן.

בספטמבר 2023, כריסטין משקף את הקשרים המשפחתיים השבורים במהלך פרק, והעיר, "יש כל כך הרבה דברים שבורים עכשיו. אנחנו פשוט לא משפחה יותר".

כריסטין בראון

רובין הביאה שלושה ילדים מנישואים קודמים למשפחה כשהצטרפה, לאחר שהכירה קודי בכנסייה בשנת 2009. ילדים אלה כוללים בן דייטון23, ובנות זוֹהַר קוֹטבִי21, ו בראנה19, מי קודי אימצה.

מאז הם קיבלו את פניהם של שני ילדים משותפים נוספים, הבן סולומון בן ה-12 והבת אריאלה בת ה-8.

המשפחה מתפרקת

כריסטין הייתה הראשונה לעזוב, והודיעה על פרידתה מ קודי בנובמבר 2021, לאחר נישואים של 25 שנים ושישה ילדים משותפים. ילדיהם המשותפים כוללים בנות אספין28, מיקלטי27, גוונדלין22, יסבל20, באמת13, ובן פאדון25.

כריסטין בראון

קצת יותר משנה לאחר מכן, ג'אנל גם קיבלו את ההחלטה לעזוב, ואישרו את פרידתם בדצמבר 2022. לצד זאת חֵיל הַמַצָב ו גבריאל, קודי וג'אנל שתף ילדים לוגן, 29, מדיסון27, צַיָד27 ו סוואנה19.

זמן קצר לאחר מכן, אושר כי של קודי נישואים של 32 שנים עם אישה ראשונה, מרי, גם הסתיימה. הם חולקים ילד אחד, לאון בראון28, המעדיף את כינויי הם/הם ומתנכר קודי.

לאון בראון

ג'אנל הביע רגשות עזים כלפי קודי כשהיא קיבלה את ההחלטה לבלות את חג ההודיה הרחק מהמשפחה בגלל פרוטוקולי ההסגר שלו ב-2022.

החוקים של קודי מחלקים את המשפחה

קודי יישם כללים מחמירים כדי לצמצם את התפשטות COVID-19 בתוך המשפחה. עם זאת, ג'אנל מצאה את עצמה בדילמה כשהיא האמינה לבניהם הבוגרים, גאריסון ו גבריאליש לאפשר להם לשמור על חייהם החברתיים.

קודי בראון

בסוף, ג'אנל בחרה לחגוג את החג בנפרד מהבראון כדי להיות עם בניה. לפני שיצאה מפגישה משפחתית, היא לא קמצנה את דבריה, סיפרה קודי "להתבאס" לאחר שלא הצליחו להגיע לפשרה בנוגע להנחיות.

קודי בראון

המתחים הסלימו במהלך מפגש משפחתי שבו קודי פנה לנשים, והביע את כוונתו 'לכבד' את החלטותיהן תוך שימת דגש על האחריות הקולקטיבית שהן נושאות בהן לשמור על תפקוד המשפחה.

קודי בראון

הכרה באוטונומיה שלהם, קודי הצהיר כי יימנע מלפקח על פעולותיהם אך דחק בהם לשקול את ההשלכות הרחבות יותר. הוא הדגיש את הצורך של ילדיהם לתפוס את הפרספקטיבה הזו כדי למנוע קונפליקטים נוספים.

רובין בראון

נזכר בשיחה עם חֵיל הַמַצָב ו גבריאלשהביע דאגה לגבי הדינמיקה המשפחתית, קודי הדגיש את החשיבות של הבנת נקודת המבט שלו. הוא דחק בהם להעריך את ההקשר הגדול יותר שהוא פעל בתוכו.

ג'נל בראון

מסיים את תחינתו, קודי חזר על המשמעות של כיבוד נקודת המבט שלו. עם זאת, כשג'אנל החלה לצאת מהפגישה, היא ענתה בבוטות, 'אתה יודע, תעזוב', לפני שפנתה ויצאה מהחדר.

מערכת היחסים המתוחה של קודי עם בניו

בשנת 2022, של קודי יחסים עם בניו, חֵיל הַמַצָב ו גבריאלהפך למתח יותר ויותר בגלל תקנות ה-COVID-19 המחמירות של הפטריארך המשפחתי.

גייב בראון

בפרק, קודי הודה במצב ההידרדר של יחסיו עם בניו. "אנחנו לא טובים. לא מדבר", הוא חשף, והודה בחומרת המצב. "זה כמו אחת מאותן מערכות יחסים שבהן אנחנו צריכים לעשות הרבה עבודה."

קודי הרחיב על הנושא במהלך ראיון עם המנחה סוקניה קרישנה, ​​והסביר שהמתחים הסלימו לאחר שהציב אולטימטום ל חֵיל הַמַצָב ו גייב בנוגע לפעילותם החברתית בעודם מתגוררים בביתו. "אני קובע חוקים, אתם מצייתים להם", הוא הצהיר. "אני מבין שהשניים האלה היו צריכים את החיים החברתיים שלהם. אני לגמרי מבין את זה. אבל במקרה הזה, COVID שונה."

סוואנה בראון

הבעת תסכול, קודי הדגיש את הצורך בהסתגלות לאור השפעת המגיפה. "זה שינה הכל עבור כולם, והם רוצים שהכל יהיה אותו דבר", הוא קונן. "הם צריכים להבין שהם צריכים ללכת ולצאת עם החברה ההיא, זה בסדר, אבל אתה צריך לצאת מהבית כדי שאוכל להיות בבית."

רובין בראון

משקף רגע ששודר בעונה האחרונה, קודי חלק חילופי רגשות בינו לבין גייבמדגיש את האתגרים במערכת היחסים שלהם בתוך הנסיבות המתפתחות.

בסצנה, קודי התעמת גייבמסביר שאם הוא לא יפסיק לראות את החברה שלו, קודי לא יוכל לבקר בבית כדי לראות את ילדיו האחרים עם ג'אנל. זהירות זו נבעה מחששות לגבי התפשטות פוטנציאלית של COVID-19 בקרב משקי הבית שהוא חולק עם נשותיו מרי, כריסטיןו רובין.

קודי בראון

מדבר עם בנו, קודי הדגיש, "הבעיה האמיתית כאן היא שהיית צריך לבחור בין שאני אבוא או אראה את החברה שלך." גייבשאל בדמעות את המצב, "למה? למה קיבלתי את ההחלטה הזו?"

מביע את תסכולו, גייב קוננה, "המשפחה שלי כל כך מתמקדת בלהיות צודק שזה הורס את המשפחה שלי".

משקף את הפרק, קודי הכירו בכך שהתעלמותם מפרוטוקולי ה-COVID-19 שלו היא מקור משמעותי לעימותים ביניהם. "אנחנו צריכים טיפול", הוא הודה. "אני צריך לשבת עם הבנים שלי ולהבין משהו. הגעתי למצב שאני כל כך כועס על מה שקרה שאנחנו לא מתקשרים. ואני חושב שגם הם".

כריסטין בראון

המתיחות סביב פרוטוקולי COVID-19 לא כללה רק קודי ובניו. גם ג'אנל וגם כריסטין התנגדו נחרצות של קודי אכיפה של הנחיות קפדניות, מה שמגביר את העומס במערכות היחסים ביניהם.

ברגע כנה במהלך פרק משנת 2023, קודי לא קמצן מילים כשהתייחס לילדיו המנוכרים כ"מטומטמים" לאחר שהבהירו שהם כבר לא מרגישים צורך בנוכחות אביהם בחייהם.

קודי מאשים את ג'אנל

משקף את היחסים המתוחים עם בניו, קודי הביע תחושת התפכחות, מה שמרמז על כך שהוא חש ג'אנל יכול היה למלא תפקיד ביצירת פער ביניהם. בינתיים, ג'אנל הציעה תובנות לגבי הדינמיקה, מתוך הכרה בכך קודי שומר על רמה מסוימת של קשר עם חֵיל הַמַצָבפיוס אמיתי עדיין לא התרחש, כפי ששותף במהלך מהדורת דצמבר 2023 של נשות אחיות: הסתכלו אחורה מיוחד.

נשות אחיות - קודי וג'נל בראון

מתח בין קודי לג'אנל

מתחים בין ג'אנל ו קודי הגיעו לנקודת רתיחה בפרק משנת 2023, שהגיע לשיאו בוויכוח נפיץ על התוכניות שלהם לחג המולד והיחסים המידרדרים ביניהם.

בחילופי הדברים הסוערים הוטחו האשמות של 'הדלקת גז' בין בני הזוג לשעבר כשהם התעמתו של קודי התרחקות מבניהם, גבריאל וגריסון, עקב מגבלות ה-COVID המחמירות שלו.

ג'נל בראון

בתוך הוויכוח, ג'אנל הביע תסכול וקבע, "אתה תמיד מחזיר לי את זה בחזרה." קודי ירה בחזרה, וטען, "זה בגלל שזה שייך לך, ג'אנל. כי לא תמכת בעמדה שלי בכל מה שקשור לעשיית מעשי ה-COVID."

הכנסת פרוטוקולי COVID-19 קפדניים על ידי הפטריארך החמירה עוד יותר את הדינמיקה המתוחה של המשפחה. ג'אנל מצאה את עצמה נקרעת בין הכללים של בעלה לבין רצונם של בניה לשמור על חייהם החברתיים, תוך התעלמות מהנחיות אביהם.

קודי בראון

ברגע של כעס, קודי הטילו ספק בשלמות השותפות שלהם, והביעו ספק אם הם אי פעם באמת תפקדו כצוות. הוא פיטר של ג'אנל ההצעה שהיעדרו מחיי ילדיהם שיחק תפקיד, ותייג זאת כ'שורים**ט'.

קודי נוטש את הפוליגמיה

קודי עשה את המעבר מפוליגמיה למונוגמיה, ובחר להישאר רק עם רוביןלאחר ששלושת נישואיו האחרים התמוססו.

בדצמבר 2023, קודי הביע את חוסר העניין שלו בהוספת אחות נוספת למשפחה בעקבות התפצלותו הרצופות מנשים מרי, ג'אנלו כריסטין תוך 14 חודשים בלבד.

נשות אחות

במהלך שיחה עם רובין, הוא הודה בגילוי לב, "לא הייתי מעוניין לקבל את פני אשת אחות נוספת למשפחה. אני אצטרך להגיד לאישה הזאת שלעולם לא אוהב אותך כמו שאני אוהב אותה – עכשיו אני יודע יותר טוב."

ג'אנל שיתפו גם תובנות לגבי של קודי פרספקטיבה מתפתחת, חושפת, "עכשיו הוא מדבר יותר ויותר על, 'ככל שאנחנו מתקדמים לתוך מונוגמיה'. אז אני חושב שלשם הוא מועד".