היה לנו גמר דרמטי עם נשוי לרפואה עונה 10, פרק 14! בשבוע שעבר, Sweet Tea וד"ר ג'קי ביצעו תיקון במהלך הטיול שלהם בהילטון הד. עם זאת, העניינים התחממו כאשר טויה שמה את ד"ר אלישיה במושב החם בגלל תמיכה בדעות הלא כל כך מודרניות של בעלה. השבוע, טויה פרפר כמה נוצות על ידי תרומת יין במקום מזומן, וקוואד הרס מסיבה נוספת. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על Married to Medicine עונה 10, פרק 14: "The Med Gala."

פרשת הכסף החסר

החופשה הקבוצתית עדיין התנהלה בהילטון הד. בלילה הקודם דרשה ד"ר סימון את כולם לשחק משחק שבו הם שיתפו את הרגשות שלהם לגבי בן הזוג שלהם. זה היה כאשר ד"ר קמה שפך את השעועית שאליסיה לא יכלה לתת סכום של 150,000 דולר. אז עכשיו זה היה תלוי בד"ר גן עדן, ג'קי וסימון לפצח את התיק.

אלישיה לבשה את פניה המבולבלות ביותר ואמרה לנשים שאין לה מושג לאן זה נעלם. היא חשבה אולי זה הלך לילדים? ג'קי יעצה לה תמיד שיהיה לה חשבון משלה. Heavenly גם שיתפה את אלישיה בדעותיה לגבי התייחסות לגבר שלה כמו מלך, אבל אמרה שזה בסדר שאחרים יעשו את העבודה בשבילה. עכשיו אולי לשם נעלם הכסף החסר! ניקוי יבש הוא יקר.

ארוחת ערב ודיסקו

נשוי לרפואה עונה 10, פרק 14

הקבוצה לבשה את מיטב התלבושות הנוצצות הכסופות שלה למסיבת הדיסקו שלה. בארוחת הערב, חיכה להם שולחן מפוצץ נצנצים עם רחבת ריקודים דיסקו בקרבת מקום. אבל אף אחד לא עשה את העוף המטורף עדיין.

סימון הייתה אסירת תודה שכולם בקבוצה עדיין היו ביחד אחרי שנה. מינוס ארבע, שיעול, שיעול. ג'קי עשתה 180 והרגישה שהטיול סיגר אותה ואל קרטיס. פאדרה חשה השראה אולי להתחתן שוב אחרי שהייתה עם הצוות הזה. סימון גם הודתה לד"ר ג'י על שהגיע לטיול ובטוח שהם לא ירדפו אחריו ואחרי תה מתוק. תה מתוק שהגיע אליהם לא נכלל במשוואה שלה, אבל עכשיו היו מים מתחת לגשר.

מצב הרוח היה בהיר עד שסימון החליטה להוריד אותו עם המילה "D". החיוכים הפכו לקמטים כשביקשה הרמת ידיים על מי ביקש מבן זוגם להתגרש. וואמפ, וואמפ. כמעט ידם של כולם הייתה מורמת חוץ משמיים, דיימון, ד"ר ג'י ותה מתוק. וקמה לא נראתה מרוצה לראות את אלישיה בידה מורמת.

גן עדן היה צוות אלישיה

נשוי לרפואה עונה 10, סיכום פרק 14

בכתב הוידוי שלהם, אלישיה וקמה גירושים משותפים עלו רק פעם אחת וזה היה בזמן שהייתה בהריון. לאליסיה נמאס מכך שקמה ביקשה ממנה לבשל בזמן שיש לה קרסוליים נפוחים והיא צריכה לנוח. ברגע שהיא העלתה גירושין, קמה למדה במהירות איך להיות שחקן קבוצתי. הוא ציין שהוא לא רוצה לאבד את הילדים או חצי מכספו. אבל הוא הפסיד 150,000 דולר, אז יש את זה.

בחזרה לשולחן, Heavenly הפתיעה את הקבוצה כשאמרה שקמה ואלישיה נתנו לה את ההשראה הכי גדולה. היא אמרה שדיימון הרגיש כמו קמה אבל הוא לא היה קולני. דיימון הסכים ואמר שגברים צריכים להיות יותר בתפקיד מנהיגותי. ועם הפצצה הזו, הקבוצה קנחה לעוד 10 שנים של ידידות. עכשיו הגיע הזמן לבסוף כמה מהלכים על רחבת הריקודים!

היין של טויה לא הספיק

נשוי לרפואה עונה 10, פרק 14

הילטון הד היה דאנזו וכולם חזרו הביתה והתכוננו לגאלה הרפואה השנתית הראשונה. ג'קי הקימה את האירוע כדי לחגוג את הקהילה הרפואית, וציפתה שכל חבריה יתרמו כלכלית. כל אחד עלה לצלחת מלבד טויה. התוכנית שלה הייתה להביא כמה מארזים של יין שהיא רכשה מ-KJ. זה שפשף את הקבוצה בצורה לא נכונה, ובמיוחד, בשמיים.

כולם נראו זוהרים כשצעדו על השטיח האדום ועלו על המדרגה וחוזר חלילה. טויה החזיקה את כוס היין שלה ביד והתייצבה ליד שלט מועדון היין של טויה. כולם נהנו מהיין, אבל גן עדן הודיע ​​לכל מי ששמע שטויה לא שילמת. מקדמת האירועים אפילו ניסתה להוריד את השלט של טויה אבל היא החזירה אותו. מֵת.

ג'קי נשא נאום מהיר והודה לכולם על היותם שם, ואז Heavenly לקח את המיקרופון אל טויה על היותה דביקה ועייפה. יוג'ין ניסה למשוך את דיימון הצידה, אבל דיימון לא רצה חלק מזה. הוא ידע שהוא חייב להיות בתקיפות Team Heavenly. המחדל הזה היה בטוח שיחת הלילה… עד שקוואד נכנס.

קרס מסיבות מקצועי

נשוי לרפואה עונה 10, פרק 14

בדיוק כמו מסיבת הפינוק של Sweet Tea, Quad עשתה כניסה גדולה כשהיא ריסקה את הגאלה של הרפואה. היא עשתה את הסיבובים שלה וחילקה חיבוקים ושלום כאילו כלום לא קרה. לאחר שדיברה עם אלישיה, קוואד נתקל בתה מתוק. היא זימנה את ד"ר ג'י להצטרף אליהם ונתנה לו חיבוק גדול וברכות על נישואיהם. ססיל השווה את זה לצפייה בתאונת דרכים. אבל בעיני Quad, זה היה רק ​​יום רגיל של גרימת כאוס.

בכתב הוידוי שלה, קוואד אמרה שהיא השתחררה מנישואיה עם ד"ר ג'י, ועם זה גם מרגשותיה. היא יכולה לשמוח באמת בשבילו ובשבילו מתוק תה. האם ד"ר ג'י ותה מתוק קונים זאת השאלה. לאחר מכן עבר קוואד אל סימון. סימון מילאה אותה בטיול בהילטון הד ובקרב שלה עם Heavenly. Quad שיתפה שהיא נאלצה לנהל הרבה שיחות עם הקבוצה כדי לתקן גם גדרות. אולי תנסה לא לצאת מהארון בפעם הבאה?

הלילה הסתיים בכך שג'קי סיכם שמערכות היחסים שלהם היו כמו רכבת הרים. החמישה המדהימים תמיד יהיו שם אבל היה להם מקום לעוד, ונראה שזה כולל את Quad.

הבא הוא המפגש בן שלושה חלקים! קוואד הולך רגל אל רגל עם הקבוצה, ד"ר G מגלה גילוי מביך שאולי הוא ופידרה היו יכולים לקבל עוד משהו, ואפולו לשעבר של פאדרה מופיע. הכינו את הפופקורן שלכם!

Married To Medicine ממשיך בימי ראשון בשעה 9/8c בבראבו.

ספר לנו – על מה חשבת נשוי לרפואה עונה 10, פרק 14? האם אתה חושב שהיין של TOYA הספיק למסיבה? האם שמחת לראות את QUAD CRASH את MED GALA?