נפתלי בנט פייסבוק, אינסטגרם טיקטוק, ריף נאמן, שירה לוי, עומר אדם ואושיות רשת. ראש הממשלה מצא דרך ייחודית לקידום מבצע ההתחסנות, מפגש עם אושיות רשת. כל הפרטים על הסלפי של בנט עם ריף נאמן ומה הוא אמר לשירה לוי?.

ראש הממשלה נפתלי בנט פייסבוק, סטורי, לייק וריף נאמן

על רקע העלייה בתחלואה בחר ראש הממשלה נפתלי בנט במהלך ייחודי לעידוד הציבור להתחסן. אל משרד ראש הממשלה צעדו בזה אחר זה 25 משפיעני הרשת שנקראו לסייע ולקרוא לבני הנוער להתחסן.

המהלך לא מפתיע במיוחד. זאת לאור העובדה שאחד האנשים הקרובים לראש הממשלה הינו בנו, יוני בנט הנחשב לכוכב טיקטוק.

ביון כוכבי הרשת, הדוגמניות ומומחי האינסטגרם שהגיעו להצטלם ולהתפרסם היו בין היתר ריף נאמן, שירה לוי, אביתר עוזרי, עומר דרור, דניאל בראון, שיר זוארץ, נועה בוג, נבו אבוטבול, אפיק גלברג, יוני אלמקייס.

בנוסף נכחו גם שני שמואלוב, נוגה גפן, נויה כהן, אור אלקיים, יהונתן אדרי, מיה דגן, שירז שוקרון, יובל עיני, מלי דניאלי, איב בראונשטיין, רואי חזן, יוחנן טווינה, יצחק פרזאן וירדן טויזר.

בנט אמר:"ביקשתי מהם להשתמש בהשפעה האדירה שלהם. כדי לגרום לכל אותם 390,000 בני הנוער שעדיין לא התחסנו. לצאת ולהתחסן. לחבר׳ה האלה יש את הכוח להציל חיים, ואני כל כך גאה בהם על האחריות שהם גילו.
צעירים- צאו להתחסן.

בנוסף ריף נאמן סיפרה כי הכינוס עם בנט נועד להעלות את המודעות לחיסונים. ובנט הסביר לה ארוכות על מטרת המבצע.

שירה לוי ונפתלי בנט קוראים להתחסן

שירה לוי קיבלה ברכה מיוחדת מבנט לרגל חתונתה ואף את משפט המחץ "מי שרוצה להתחתן מתחסן". לוי הוסיפה וקראה לצעירים להתחסן כדי שעולם התרבות יוכל להמשיך לפעול.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shira Levy ? (@shiralevi1)

שירה לוי
שירה לוי ונפתלי בנט מתחסנים ומתחתנים צילום מסך מערוץ 12
ריף נאמן ונפתלי בנט
נאמן ובנט צילום מסך מערוץ 12
נאמן ובנט
נאמן ובנט צילום מסך מערוץ 12
נפתלי בנט פייסבוק
נפתלי בנט עם המשפיענים צילום מסך מערוץ 12

 

נפתלי בנט בסיקור מפגש המשפיענים