נפתלי בנט שר הביטחון לשעבר, יו"ר ימינה וסופר טרי לא מפסיק לספק כותרות: מקניית פיצוחים בשדרות, דרך עבודה במוקד של תכנית "הצינור" ועד ספר חדש על גלי הקורונה. פוליטיקאי סלבס.

שר הביטחון לשעבר ויו״ר ימינה נפתלי בנט לא מפסיק לנוע ולייצר כותרות רכילות ואקטואליה. בנט  שכנראה קינא במסע השופינג של מורן אטיאס באשקלון קיים מסע פרנסה בעיר שדרות שכלל גם שיחת עדכון עם ראש העיר אלון דוידי בחמ״ל הביטחוני בעיר אבל בעיקר סיור ופגישות עם בעלי העסקים ושיחות עם תושבי העיר כולל שלל תמונות סלבס שוות של רכישת פיצוחים.

בסיום הסיור אמר ח״כ בנט:״במסע הפרנסה בשדרות הבוקר פגשתי אנשים חזקים.ראש העיר אלון דוידי מנהיג את העיר במסירות ובמקצוענות. ראש העיר והתושבים חשים שהממשלה השלימה עם כך ששדרות תחטוף רקטות ובלוני נפץ (כולל שריפה בעיר כרגע).אסור לנו להשלים עם זה.‏הרקטות יוצרות קושי כלכלי.
‏כאן במתחם ביג בעיר, כשיש ״צבע אדום״, הכל מתרוקן ויש אובדן הכנסה.אף אחד כאן בשדרות לא מבקש טובות—רק ביטחון ולאפשר להתפרנס בכבוד".

מספר ימים קודם לכן היה בנט היחיד שהתייצב לקריאת גיא לרר למוקד של התכנית "הצינור" וזכה לפרגון בעמוד הפייסבוק של הצינור שם נכתב:"רשימת השרים שנענו לבקשה שלנו להגיע למוקד ולענות קצת לטלפונים כדי להתחבר למה שקורה, להפסיק לדבר על עצמם ולהתחיל לעסוק בציבור שאותו הם משרתים:רשימת הפוליטיקאים שהגיעו בלי רצון שיצלמו אותם, שאלו המון שאלות לעניין, וענו לכמה שיחות כולל הצעות ייעול טובות". בנט נחשב ככוכב רשת מבין הפוליטיקאים עם כחצי מיליון עוקבים בפייסבוק ופעילות ערה גם באינסטגרם ובטוויטר.

איך לנצח מגפה

גם בכתיבה טמן נפתלי בנט שהיה בפרוץ המגיפה שר הביטחון של ישראל את ידו. בספרו החדש "איך לנצח את המגפה" הוא מתאר מבפנים את ההתמודדות עם המגיפה בשבועות הראשונים, ואת הכשלים וההחמצות שהובילו אותנו למשבר המתמשך בו מצויה כיום ישראל.  בספר תוכלו למצוא תשובות לשאלות מרתקות כמו מדוע חוקרים במכון ויצמן נאלצו לייבא וירוס קורונה מאיטליה? וכיצד שימוש יעיל בפטיש ופינצטה יכולים לאפשר לישראל לחיות לצד הקורונה?

נפתלי בנט
נפתלי בנט מעמיס פיצוחים בשדרות. צילום לשכת ח"כ בנט