דניס והדר חתונה ממבט ראשון כבר לא ביחד. בפוסט נרגש הודיעה הדס ברייר:"אני בוחרת להיות מאושרת בדרכי. החלטנו להיפרד. החלטה משותפת".

דניס והדר חתונה ממבט ראשון. המבט האחרון.

 

בשנת 2019 נפגשו דניס רוסקוב והדר ברייר מתחת לחופה של "חתונה ממבט ראשון" השבוע הודיעה ברייר כי הזוגיות הסתיימה.

הדר ברייר מורה לבלט וביולוגית שכבשה את לב הצופים הייתה מי שמצאה זוגיות מוצלחת עם מהנדס התוכנה רוסקוב . השניים עברו ירח דבש מקסים בניס והמשיכו לזוגיות מצולמת היטב בישראל. אך כאמור הזוגיות לא ששרדה את מבחן הזמן.

הדר ברייר:"דניס אדם מקסים, צר לי שדרכינו מתפצלות".

בפוסט בעמוד האינסטגרם שלה הסבירה ברייר את הפרידה:" כשהגעתי לתוכנית חתונמי. עוד בתקופת המיונים, היה לי ברור לאיזו מטרה אני מכוונת.שבעתי מדייטים ריקים. ממערכות יחסים שלא מובילות לשום מקום. שבעתי מאכזבות ושברון לב. ידעתי שאני מכוונת למשפחה משלי. משלנו".

"לשמחתי התמזל מזלי ופגשתי את דניס בתוכנית, מה שהוביל לקשר שלנו, כמעט שנתיים של חברות נפלאה. אבל… בתוך תוכי כירסם בי החשש שאנחנו רוצים דברים שונים, בעתיד הקרוב או בכלל.אם זה משיחות שעשינו, או כפועל יוצא מדרך מחשבותינו, או מהפירוש של כל אחד מאיתנו של "מהו אושר?".

"בחרתי להיות מאושרת"

"אני בוחרת להיות מאושרת בדרכי, אני בוחרת לא לזנוח ולו לרגע את המטרות שהצבתי לעצמי, אני בוחרת בשותפות שתוביל אותי, אותנו, למשפחה. כן… הכמיהה עודנה קיימת ומתעצמת…אז החלטנו להיפרד. החלטה משותפת שמגיעה בלב שלם וממקום של השלמה//.

דניס אדם מקסים, צר לי שדרכינו מתפצלות, אבל משהו שלקחתי מהתוכנית הוא לא לוותר על עצמי. ונכון שיחסים זה עולם של פשרות, אבל לצערי יש פשרות שלא ניתן לבצע. את השבוע האחרון אני מעבירה אצל אחותי בגן יבנה (מצאתי עיתוי… אבל אין עיתוי מתאים לפרידה כמו גם למבצע צבאי, מסתבר ולהבדיל)".הוסיפה ברייר.

דניס והדר חתונה ממבט ראשון
דניס רוסקוב והדר ברייר מחתונה ממבט ראשון. צילום פרטי באדיבות מרום תקשורת

פוסט הפרידה של הדר מדניס

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hadar Brayer (@hadar.brayer)

דניס והדר חתונה ממבט ראשון בימים טובים יותר

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hadar Brayer (@hadar.brayer)