נעה כסיף כוכבת אהבה חדשה ששמה את הלב שלה על המסך חושפת בפוסט רגיש במיוחד את ההתמודדות עם הרצון לאמהות לצד העובדה שגילתה בגיל 16 שלא תוכל להיכנס להריון בשל העדר שחלות.

נעה כסיף כוכבת אהבה חדשה והדמות המעניינת ביותר בתכנית שמה הכל על השולחן:הרצון לאהבה, ההתמודדות עם גברים, הקשיים הפנימיים וגם העובדה שגילתה בגיל 16 כי לא תוכל להיכנס להריון.

"אישה הריונית היא הכי סקסית שיכולה להיות"

"אני והריון ביחסים מורכבים בעשור וחצי האחרון. היום אני בת 34. מגיל 16 אני יודעת שאני לא יכולה להיכנס להריון כמו כולן. בתור נערה מתבגרת לא כל כך ייחסתי לזה עומק. עברו השנים וחברות מסביבי התחילו בשלבים שונים ללדת וההבנה קיבלה תפנית אחרת. התחלתי להסתכל על אישה בהריון כעל פאר היצירה והיום אני חושבת שאישה הריונית היא הכי סקסית שיכולה להיות". כתבה כסיף בפוסט חושפני.

"כשניהייתי מאמנת ידעתי שבשלב מסויים אני אפנה להריון ממקום אחר שרוצה לחקור ולעזור ולהבין אותו כאשת מקצוע- כמאמנת וככה לא להירתע ממנו ולהתייחס אליו ממקום מטפל אפשר לומר.יש עולם ומלואו במה שאנו כנשים חוות במהלך ההריון ואני בתור מאמנת פה כדי לתת לך כלים לחיזוק והכנה ללידה ושימור הגוף אחרי הלידה".

נעה כסיף: "אני כמהה שגבר יגיד לי אני אוהב אותך”

כסיף בת ה43 היא הרבה יותר רצינית מהתדמית שניסתה לייצר בהתחלה. היא נולדה  היא בעמק יזרעאל ושירתה בצה"ל כלוחמת בקרקל. בהמשך הדרך סיימה לימודי פסיכולוגיה והפכה לבעלת עסק עצמאי עסק לאימון אישי וקבוצתי. בשנים האחרונות היא שוברת גבולות בתחום הכושר ומעידה על עצמה כמי שמתאמנת כל יום וגם רצה חצי מרתון. כמאמנת היא מתמחה גם בכושר וגם בליווי נשים ועמוד האינסטגרם שלה מלא בטיפים לאימווני כושר עם דגש על עבודה על הישבן.

עד כה בתכנית נעה חשפה קשיים רבים וגם פגיעה מצד אורן בן זוגה של נועה יונני שתקף אותה על ריבוי פרטנרים מיניים ללא שום בסיס מה שעורר סערה בתכנית. היא הספיקה להיפרד משני גברים: שוקיק מאיר ואביחי ובשלב זה בעונה היא

נעה כסיף חופשייה

 

View this post on Instagram

 

21.7.20. שלום לך 34. כשהייתי קטנה תמיד הייתי מתרגשת לילה לפני התאריך הזה. בבוקר הייתי קמה ממש מוקדם ובטוחה שכל העולם יהיה טוב יותר כי יש לי יומולדת.

אחר כך היומולדת הפכה להיות הקיץ של אביה כי בואו….יומולדת בסוף יולי- ילדים לא זוכרים אותה בחופש הגדול. שנים סירבתי לחגוג יומולדת בגלל חרדת הקיץ של אביה.

עם השנים התבגרתי וחיפשתי את אהבתם של הסובבים אליי ביום הזה- כילדה חסרת בטחון הייתי תמיד מחשבת את תשומת לב ביומולדת ככלי מדידה לאהבה בשנים האחרונות התפתחה אצלי עצבות פנימית ערב לפני ה 21/7 עם חרדה גדולה שאני לא ארגיש אהובה- וכל שנה מחדש אני מופתעת מכמות האהבה שאני מקבלת- שוב אותה ילדה חסרת בטחון.

היום אין לי חרדה או עצבות- שנת ה 33 הייתה מהמשמעותיות בחיי. אחרי שנים של היאחזות בשריון שלי סוף סוף למדתי איך לשחרר אותו ונעה יוצאת ממנו החוצה.

. אירוני איך עירום מבחינתי מסמל איזושהי לידה מחודשת של חלקים ממני. לפני 3 4 שנים לא הייתי מתארת לעצמי שאני ארגיש בנוח להיות חשופה ועירומה ובטח לא בתמונות ובטח ובטח לא מול המראה.

גיליתי את העירום שנה שעברה בדיוק כשהייתי מכוונת מטרה למצוא את נעה בלי המסכות. היום שנה אחר כך,התחלפו המסכות של הלב עם אלו של הפנים. המשותף הוא שהגוף והעיניים למדו לדבר את אותה השפה- כנות.

ועם כנות וחיוך ואנרגיה אני מקבלת את 34 משודרגת פי 200 מ 33. כל מה שחשוב זה לשמור על האנרגיה והשאר פשוט יסתדר..

❤? תודה על מה שיש. זה מה ש2020 מלמדת אותי כל יום שוב ושוב. תודה על האנשים שמקיפים אותי ביום יום. תודה על המשפחה שלי.

אני אשכרה מוקפת באהבה. זה אדיר זה מדהים. זכיתי בכולכם. אתם עולם.

A post shared by Noa Kasif/נעה כסיף (@noakasif) on

 

נעה של הים

נעה כסיף
נעה כסיף צילום ניב סמית

עם המשתתפות באהבה חדשה:נועה יונני, רונה נאמן ורוני נדלר – קבוצת הוואטס אפ שלהם נקראת "יום בהיר של שמש"

לירון וויצמן
לירון וויצמן והבנות ב"אהבה חדשה" צילום : נוי דקל ואוהד רומנו