ניקי גולדשטיין ורעייתו והמנהלת האישית שלו שירלי גולדשטיין מפרידים כוחות. גולדשטיין כתב:"החלטנו ביחד לקחת נשימה, פסק זמן ולצעוד כל אחד מאיתנו בנפרד בשביל חדש".

ניקי גולדשטיין מתגרש

השחקן הזמר והמדובב ניקי גולדשטיין לא הצליח לשרוד את הקורונה והודיע כי הוא ואשתו שירלי ששימשה גם כמנהלת האישית שלו. ומי שהקימה את מגה- שירלי גולדשטיין הפקות בע"מ מתגרשים. לאחר 15 שנות זוגיות, שני הריונות ושני בנים מקסימים. גולדשטיין בן ה43 שחזר לכותרות לאחר שהשתתף בעונה האחרונה של הכוכב הבא לאירוויזיון הודיע על כך באינסטגרם שלו וכתב:"כמעט שנה שעולם שלם עצר מלכת ונקלע למשבר הקורונה שהוליד בכל בית מציאות חדשה והציף בין היתר חששות, ספקות, רצונות, אי וודאות וחלומות ובמילים אחרות "כל אחד והקורונה שלו"'.

"נמשיך לצעוד יחד"


"וכך מצאנו את עצמנו שירלי ואני, מתמודדים גם בביתנו שלנו עם משבר פרטי משלנו.15 שנים של ביחד, של אהבה וחברות אמת שהולידה והביאה לעולם גם את שני ילדנו והאוצרות של חיינו גיא ואור אריה.שנים רבות צעדנו יחד כזוג ומשפחה בשביל החיים המשותף שלנו והלכנו בו יד ביד בביטחון בהערכה ובאהבה גדולה אחד לשנייה.אז לפני שהרשת תתמלא בחרושת שמועות החלטנו לספר לכם שירלי ואני כי החלטנו ביחד לקחת נשימה, פסק זמן ולצעוד כל אחד מאיתנו בנפרד בשביל חדש ואנו עושים זאת באהבה וכבוד אחד לשניה ובאהבה ענקית לילדנו.ויחד שירלי אני גיא ואור אריה כמשפחה אוהבת נמשיך תמיד לצעוד יחד".

ניקי גולדשטיין
ניקי גולדשטיין מעדכן על הפרידה. צילום מסך מדף האינסטגרם של ניקי גולדשטיין

נשארים משפחה מאוחדת ניקי ושירלי גולדשטיין

 

View this post on Instagram

 

מזל טוב לאור שלנו האהוב. אוהבים אותך בלי סוף אמא אבא וגיאצ׳וק?❤️ @shirly_goldstein_mega @_guy.goldstein_ השולחן מתוקים ההיסטרי אחראית @shirly_goldstein_mega ????????

A post shared by Nicky Goldstein (@nicky_goldstein) on

 

שירלי וניקי – 15 שנות זוגיות

 

View this post on Instagram

 

הכנסנו את הבטן. לא נשמנו ודפקנו תמונה. צילמה בגאונות @zoharshalomor

A post shared by shirly goldstein (@shirly_goldstein_mega) on