לאחר הפרידה המתוקשרת של ניקי גולדשטיין ואישתו לשעבר שירלי, ניקי מחליט לעשות צעד גדול ומשמעותי ולצאת מהארון בגיל 44 וחושף לראשונה את בן זוגו שהיה חבר ילדות, אייל שלום. כל הפרטים בכתבה מטה.

אז מי זה ניקי גולדשטיין ?

ניקי גולדשטיין. בן ה44. נולד ב24 במאי 1977 ברמת השרון. שחקן. זמר. סטנדאפיסט. כוכב ילדים. קומיקאי וחקיין.

במהלך חייו השתתף גולדשטיין במספר תכניות כמו בתכנית "קשר משפחתי" ששודרה בין השנים 1988 – 1991. שיחק גם בתפקיד שוער בסרט "מעבר לים" ששודרה ב 1991. בהמשך, בשנת 1993 שיחק בסרט "גרופי" שיצא גם לקולנוע. ב2001 שיחק בסרט הקולנוע "אסקימו לימון: החגיגה נמשכת". בין השנים 2004-2006 שימש כשופט בתכנית "מת להיות". והשתתף בקלטת הילדים "בישול זה COOL". לצד השחקנית האדירה חנה לאסלו.

ב2009 השתתף בסדרה "חשופים" ששודרה בהוט ובמקביל דובב דמות בסדרה המצויירת "סלב'ס". בהמשך בשנת 2010 השתתף בתכנית הילדים "סופר צחצוח". לצידה של השחקנית קרן רמי דולב. וב2011 שיחק בסדרה "תנוחי" לצד השחקנית הראשית חני נחמיאס. ששודרה בערוץ הילדים "הופ!".

ב2012 השתתף בסדרה "תנוחי" ולדובב את הבובות ב"בובה של מדינה" ששודרה שאותה תקופה בערוץ 10. שנתיים לאחר מכן שיחק גם בסרט "שושנה חלוץ מרכזי" בדמות דראג קווין.

בין השנים 2013-2014 השתתף בסדרת הילדים "החוף של רינת" , סדרת הילדים "מלכת הקסמים" ו"רינת ויויו יוצאים לטייל" וכולם היו בכיכובה של כוכבת הילדים הגדולה רינת גבאי. במקביל גם גילם את דמויותיהן של עזית פוקוס וחיה ברושור בתוכנית הרדיו "דידי לוקאלי" עם דידי הררי.

בשנת 2016 שיחק בסדרת הנוער "Oboy". שנה לאחר מכן, ב2017, הנחה את העיבוד המקומי לפורמט "קארפול קריוקי" שמצליח מאוד בארה"ב, במקביל השתתף בסדרת הנוער "המלאך השומר שלי ששודרה בערץ ניקלודיאון שהיום נקרא ערוץ "דיסני" וב"סטורי של פסטיגל".

בשנת 2019–2020 השתתף בעונה של "הכוכב הבא לאירוויזיון" וכשהגיע לשלב הנבחרת הודח והשתתף גם ב"my פסטיגל".

החיים האישים של גולדשטיין 

גרושתו, שירלי גולדשטיין, הכירה את ניקי בגיל 25, כשעבדה כעורכת דין בחברת הביטוח שירביט, כשנה וחצי לאחר פגישתם הראשונה עברו לגור בדירתו של גולדשטיין בהרצליה. כמה שנים לאחר מכן, ב2007 נישאו והביאו את בנם הראשון גיא ב2009 ובנם השני אור, נולד ב2014 כל זה לאחר שעברו לגור ברמת השרון, עיר ילדותו של ניקי.

שנה שעברה, ב2020 ניקי ושירלי גולדשטיין החליטו להפריד כוחות ולהתגרש לאחר 15 שנות נישואין ושני ילדים משותפים, כאשר החליט לפרסם את החלטתם המשותפת באינסגטרם האישי שלו תחת תמונה משפחתית וכתב:

"אז לפני שהרשת תתמלא בחרושת שמועות החלטנו לספר לכם שירלי ואני כי החלטנו ביחד לקחת נשימה, פסק זמן ולצעוד כל אחד מאיתנו בנפרד בשביל חדש ואנו עושים זאת באהבה וכבוד אחד לשניה ובאהבה ענקית לילדנו. ויחד שירלי אני גיא ואור אריה כמשפחה אוהבת נמשיך תמיד לצעוד יחד".❤️

השנה, 2021, ניקי חושף לראשונה כי בגיל 44 יוצא מהארון וחושף זוגיות חדשה עם חבר ילדות שלו אייל שלום, שגם היה נשוי לאישה ואבא ל2 ילדים.

ניקי גולדשטיין
צילום מסך מעמוד האינסטגרם של ניקי גולדשטיין

 

ניקי גולדשטיין
צילום מסך מעמוד האינסטגרם של ניקי גולדשטיין