ניקול ריצ'י צורחת בגלל אדל הזמרת אדל בחרה למתוח ולהפחיד את חברתה הטובה ניקול ריצ'י לכבוד יום ההולדת. ריצ'י מצידה הגיבה ב:"לעזאזל". צפו במתיחה.
ניקול ריצ'י הדוגמנית והסלב האמריקאית צכיה לבחור חברות מחדש. לכבוד יום הולדתה ארגנה לה הזמרת אדל שהפכה לבסטית שלה מתיחה חמה במיוחד כשצילמה סרטון בו היא מפתיעה אותה ביציאה מהחדר וקיבלה את התגובה:"

אדל כתבה לריצ'י:מזל טוב לניקול ריצ'י. אני מעריצה אותך ואוהבת אותך המון. את תמצית של שימור עצמי, אהבה עצמית ופראות מוחלטת! את נערצת על ידי רבים. תמשיכי להצחיק אותנו מותק, אנו מעריצים אותך עד לירח ובחזרה".

ריצ'י ענתה בתגובה אופיינית משלה:"for fucks sake".

ניקול קמיל ריצ'י בת ה29 היא בעיקר סלבס ודוגמנית אמריקאית. היא גדלה בבית של הזמר ליונל ריצ'י שיחד עם רעייתו אימץ אותה ועלתה לכותרות לאחר שהשתתפה כבר בשנת 2003 בתכנית מציאות עם חברתה ויורשת העצר של אימפריית המלונות פריס הילטון שנקראה "החיים הפשוטים".

לאחר לא מעט התמודדויות עם סמים ומעצרים ריצ'י שהיא גם גיסתה של הזמרת קמרון דיאז היא החלה בזוגיות עם הזמר האמריקאי ג'ואל מאדן ולזוג שני ילדים.חברתה הטובה הזמרת אדל בת ה32 היא אחת המובילות בעולם עם שלל אלבומים והכנסות של מאות מיליוני דולרים. הזמרת הלונדונית השילה בשנים האחרונות משקל רב וגם הספיקה להתגרש מאבי בנה סיימון קונקי. מה שמותיר לה המון זמן לבלות עם ריצ'י ולעשות שטויות.

המתיחה של אדל לריצ'י<

 

View this post on Instagram

 

Happy belated birthday to my daily dose of grace @nicolerichie I admire you and love you so much. You are the epitome of self preservation, self love and absolute savagery! You are so so cherished by so many angel girl! Keep making us laugh babes, we adore you to the moon and back ♥️ “I’m actually furious that now she knows that” ⚰️⚰️⚰️

A post shared by Adele (@adele) on

/h3>

ניקול ריצ'י ופריס הילטון

 

View this post on Instagram

 

I miss meeting people.

A post shared by NICOLE RICHIE (@nicolerichie) on

 

ניקול ריצ'י ואדל
ניקול ריצ'י ואדל. צילום מסך מעמוד האינסטגרם של אדל