ניב סולטן טהרן בניו יורק או למעשה או תמר רביניאן לוחמת "המוסד"  כמו שאנחנו מכירים אותה מהסדרה טהרן כובשת את ארצות הברית של אמריקה בדגש על העיר ניו יורק ומעדכנת "לא יכולתי להתרגש יותר".

איך אומרים בפרסית ניו יורק? ניב סולטן כוכבת הסדרה טהרן בה היא משחקת לצידם של :שון טאוב, מנשה נוי, לירז צ'רכי, שרבין אלנבי ונוויד נגהבאן זכתה לכבוד גדול לאחר ששלט ענק שלה נתלה בטבורה של העיר ניו יורק בעקבות הצלחת הסדרה.סולטן שפרצה לחיינו בתםקיד נטלי לוי המעצבת בסדרה "יש לה את זה" לצידם של אקי אבני, עוז זהבי, מגי אזרזר, דני שטג , מיה דגן וכמובן בן זוגה הנוכחי מאור שוויצר שבדיוק כמו בסדרה השניים חוו מורדות ועליות הפכה למגה סלבס לאחר השתתפותה בסדרה טהרן בה היא משחקת סוכנת מוסד ומסתבר שעכשיו היא גם כובשת את התפוח הגדול והעולם הגדול.

מי פרץ לאינסטגרם של סוכנת המוסד, תמר רביניאן ניב סולטן

אחד הקטעים הכי אירוניים שסיפקה סולטן השנה הייתה הפריצה לחשבון האינסטגרם שלה. באמצע הקורונה עדכנה סוכנת המוסד בדימוס כי החשבון שלה נפרץ ובפוסט שהעלתה בצירוף תמונה שלה ושל בן זוגה השחקן מאור שוויצר איתו הספיקה השנה גם להתארס גם להיפרד וגם לחזור (נכון לכתיבת שורות אלו סימן שוויצר לייק מלא אהבה לתמונתה בבריכה בבגד ים מה שמעיד על כך שאנחנו יכולים להיות רגועים בקשר לזוגיות הנוצצת) היא עדכנה כי החשבון שלו 286000 עוקבים נפרץ.

ניב סולטן
ניב סולטן לירז צ’רכי ליהוק מושלם,צילום: אבישג שאר- ישוב

 

"אז בצל משבר הקורונה העולמי, ולצד מזג האוויר האפוקליפטי ויום שישי ה13- סוף העולם הגיע וכוחות הרשע פרצו לי לאינסטגרם!!!!!!!!!!
אבל… ברוך השם, סוף טוב הכל טוב.רוצה להודות לכל האנשים הטובים שעזרו לי להחזיר את החשבון, לכל מי שלקח חלק בדרמה, לכל ההודעות וניסיונות המשא ומתן שלכם אל מול ההאקר- קראתי כמעט הכל והתרגשתי. וכמובן תודה מהלב לכל העוקבים הנאמנים שלי שהביאוני עד הלום (אשכרה!) ולא נטשו גם בעתות משבר.שיהיה סופ"ש מלא בהתפתחויות חיוביות כמעט כמו זו שלי.שתצא השמש.שיימצא חיסון לקורונה.שנהיה בריאים ושמחים.אמן'.

חדשות סלבס לא מעיז לשאול האם המוסד הישראלי היה מעורב בהחזרת חשבון האינסטגרם של כוכבת טהרן?

 

View this post on Instagram

 

Tehran in NYC. i couldn't be more excited? @appletvplus @danaedeni @kan_israel @add_ca

A post shared by Niv Sultan (@sultaniv) on