ניב סולטן בת ה28 כובשת עוד פסגה לאחר שנבחרה לשחק את הכוכבת הראשית וכוכבת במוסד הישראלי בסדרה טהרן לצידם של לירז צ'רני ומנשה נוי. סגרת המתח החדשה בה משתתפים גם שון טאוב ונאביד נגהאבן צפויה לכבוש את המסכים בישראל.

 

טהרן, דרמת פעולה חדשה, טהרן, בהפקה בינלאומית מגיעה לכאן 11 החל מהערב, יום שני , 22.06.2020 בשעה 21:15 ב- כאן 11. בתפקיד הראשי השחקנית המוערכת ניב סולטן. סולטן היפה הנמצאת בזוגיות עם מאור שוויצר החלה את דרכה ככוכבת ילדים אבל מהר מאוד התגלתה גם למבוגרים. לפני כשנתיים נבחרה סולטן בוגרת הסטודיו למשחק של יורם לוונטשטיין להופיעה בתפקיד הראשי בסדרה "יש לה את זה" לצידם של שחקנים בולטים וותיקים כמו : עוז זהבי, מגי אזרזר, דני שטג ,מאור שוויצר שכאמור הפך לבן זוגה גם במציאות (הבגידה בו עם עוז זהבי לא היייתה אמיתית), מיה דגן ואקי אבני בתפקיד המעצב הגיי ומשם היה קשה לעצור אותה והיא הספיקה גם לשחק בסרט הנשף של טל גרניט גם להשתתף בפסטיגל וגם לקבל תפקיד בסדרה אילת.

אירוע הפריימרה של דרמת ביון ופעולה החדשה של כאן 11, טהרן, נערכה בביתו של הבמאי דני סירקין בשבוע שעבר.  באירוע השתתפו כוכבי הסדרה: ניב סולטן המשחקת בתפקיד הראשי, לירז צ’רכי, מנשה נוי, ואסתי ירושלמי.שני השחקנים הוליוודיים הבינלאומיים – שון טאוב ונאביד נגהאבן השתתפו באירוע באמצעות שיחת זום (מבית מגוריהם בלוס אנג’לס) וצפו יחד עם השחקנים בפרק הראשון.
באירוע השתתפו גם יוצרי הסדרה משה זונדר, דנה עדן ומאור כהן, הכותב עמרי שנהר והביים דני סירקין, שהיו נרגשים במיוחד לרגל מכירת הסדרה לאפל טי.בי האמריקאית. “טהרן” מגוללת את סיפורה של תמר רביניאן, האקרית צעירה מיחידת 8200 שמסופחת למוסד ונשלחת תחת זהות בדויה לטהרן למשימה מסוכנת, שאמורה לתמוך בתקיפת מתקני הגרעין באיראן.
תמר, מוצאת את עצמה בעיר עוינת, תחת מצוד המאיים על חייה, חוברת לאקטיביסטים מקומיים ומתחברת לשורשיה המשפחתיים הנטועים באדמת איראן וגם פוגשת את אחותה של אמא שלה שמסתירה את זהותה היהודית ומכאן העניינים רק מסתבכים וחדשות סלבס לא עושה ספויילרים.
“טהרן” תעלה ב-כאן 11 בימי שני, החל מ-22.6.2020, בשעה 21:15
ניב סולטן
ניב סולטן לירז צ’רכי ליהוק מושלם,צילום: אבישג שאר- ישוב