גלן קלוז מצטרפת לזוכים באמי. הישג ענק לסדרת דרמת המתח "טהרן" בכיכובה של ניב סולטן. הסדרה  זכתה בפרס סדרת הדרמה הטובה ביותר בפרס האמי הבינלאומי. השחקנית גלן קלוז תצטרף לעונה השנייה.

הלילה נערך טקס פרס האמי לסדרות הבינלאומי. והסדרה "טהרן" של התאגיד בכיכובה של ניב סולטן זכתה בפרס סדרת הדרמה הטובה ביותר.

בסדרה משתתפים השחקנים: ניב סולטן, שון טאוב ("הומלנד", "איירון מן") ונאביד נגהאבן ("הומלנד", "אלדין") ורבים נוספים.

בימים אלה מצטלמת עונתה השנייה של הסדרה המצליחה. שנמכרה לאפל טי.וי, והפעם- בהשתתפות השחקנית גלן קלוז.

טקס האמי הבינלאומי (International Emmy Award). מציין תוכניות וסדרות טלוויזיה זרות שהופקו מחוץ לארצות הברית. הטקס נערך מדי שנה החל מ-1973 בידי האקדמיה הבינלאומית לטלוויזיה. אומנויות ומדעים (IATAS) ומתקיים בעיר ניו יורק.

מנכ"ל כאן, אלדד קובלנץ: הזכייה היא עוד צעד בכיבוש היעד המרכזי שלנו. לייצר תוכן מעולה. נמשיך להשקיע ביצירה ישראלית מגוונת ואיכותית. ולהפיץ אותה לצרכן הישראלי בכל פלטפורמה ובכל זמן שיבחר. רק התחלנו.

דנה עדן, מפיקת הסדרה ויוצרת שותפה. ושולה שפיגל מפיקת הסדרה: הסדרה טהרן התחילה בכאן 11 וכבשה את כל העולם. זו הרפתקה מטורפת, ואנחנו שמחות וגאות שזכינו להכרה ולכבוד הזה.

ניב סולטן: "זהו כבוד גדול להיות חלק מזכייה כל כך מרגשת. זה בעיקר מרגש לראות איזה חיבוק גדול מקבלת יצירה ישראלית בכל העולם. תודה ענקית ליוצרים, למפיקים, לשחקנים, לאנשי הצוות הרבים והמוכשרים מאחורי המצלמה. לתאגיד השידור, לאפל ובעיקר לכם הצופים! החיבוק והאהבה שלכם לסדרה זה הפרס האמיתי. נתראה בקרוב בעונה ה2"

אודות הסדרה טהרן

"טהרן" מגוללת את סיפורה של תמר רביניאן, האקרית צעירה מיחידת 8200 שמסופחת למוסד. ונשלחת תחת זהות בדויה לטהרן למשימה מסוכנת. שאמורה לתמוך בתקיפת מתקני הגרעין באיראן.

תמר, מוצאת את עצמה בעיר עוינת, תחת מצוד המאיים על חייה. חוברת לאקטיביסטים מקומיים ומתחברת לשורשיה המשפחתיים הנטועים באדמת איראן.

בהפקת הסדרה של כאן- תאגיד השידור הישראלי, בשיתוף עם אפל tv, שותפים גם ענקית הפצת התכנים הקנדית,Cineflix Rights , שולה ודנה הפקות ו- paper plane productions.  את הסדרה יצרו משה זונדר, דנה עדן ומאור כהן, כתבו משה זונדר ועמרי שנהר וביים דני סירקין.

מפיקים שותפים: ג'וליאן לרו ואלון ארניה. בתפקיד הראשי משחקת ניב סולטן, כשלצידה לירז צ'רכי, מנשה נוי , ואסתי ירושלמי.

גלן קלוז מצטרפת לאיראן בגיל 74 – טהרן עונה 2.

גלנדה ורוניקה "גלן" קלוז או השחקנית האייקונית גלן קלוז בת ה74 (ילידת 1947). כפי שאנו מכירים אותה מצטרפת לעונה השנייה של הסדרה טהרן. הסלב האמריקאית קלוז פרצה בסרט חיזור גורלי וכיכבה גם בסרטים "101 כלבים וגנבים"  ובסרט ההמשך  "102 כלבים וגנבים".

זו אינה ה]עם הראשונה באמי. קלוז כבר זכתה בשלושה פרסי אמי ובשלושה פרסי גלובוס הזהב והייתה מועמדת לאוסקר שמונה פעמים.

קלוז נשואה בפעם השלישית לדייוויד אי. שואו ומתגוררת במיין בארצות הברית.  יש לה בת אחת בת 33 בשם אנני מוד סטארק מנישואיה למפיק ג'ון סטארק.

ניב סולטן מדברת על הזכייה במהלך הצילומים

טהרן
כוכבי טהרן זכו באמי בשנה הבאה לניב סולטן תצטרף גלן קלוז צילום באדיבות כאן 11
אמי
טהרן בטקס האמי על השטיח האדום צילום באדיבות כאן 11
הסדרה טהרן
הסדרה טהרן כובשת את אמריקה צילום כאן 11