פותחים שנה באיטליה: בכירי רשת אירוקה והפריזנטורית נטע אלחמיסטר, חוגגים עם דיויד בקהאם במילאנו.

נטע אלחמיסטר ובקהאם ונטע אלחמיסטר ונייאמר. הדוגמנית על הישראלית מוצאת הזדמנות להתרועע עם מיטב הסלבריטאים בעולם והפעם היא התמנגלה עם כוכב הכדורגל הבריטי הגדול ביותר. בכירי קבוצת אירוקה ביניהם מנכ"ל קבוצת אירוקה אבי כהן ומנכ"לית רשת אירוקה לי אפיק ביחד עם הפריזנטורית נטע אלחמיסטר חגגו אמש במילאנו את השקת מותג המשקפיים החדש של דיויד בקהאם שיגיע מאיטליה לישראל בחודש הבא וישווק בלעדית באירוקה.

דיויד בקהאם ונטע אלחמיסטר צילום שי אביטל

לאירוע הנוצץ שנערך בגלריית האומנות sala mengoni היוקרתית במילאנו הגיעו כ 500 מוזמנים ביניהם: בכירי חברת ספילו, בכירי רשתות משקפיים מובילות מהעולם ודיויד בקהאם בעצמו. האורחים נהנו מקוקטייל מפואר שכלל הרמת כוסית לשנה החדשה וחשיפת הקולקציה הייחודית לראשונה בעולם.

בפתיחת האירוע הכריז בקהאם על שתוף הפעולה הפורה עם חברת המשקפיים המובילה ספילו להשקת המותג הבינלאומי שנקרא על שמו: DBeyewear ואמר: "הקטגוריה של המשקפיים היא קטגוריה שתמיד רציתי להיכנס אליה. אני אוהב לעבוד עם הכי טובים ואני שמח וגאה לצאת לדרך עם קולקציה שבהכנתה הייתי מעורב בכל פרט ."

דיויד בקהאם ולי אפיק צילום שי אביטל

לי אפיק מנכ"לית רשת אירוקה אמרה: "אנו שמחים על ההזדמנות לעבוד עם דיויד בקהאם ולהביא את הבשורה העולמית לישראל. מדובר בקולקציה לנשים וגברים בעלי חוש אופנתי וחיבה לאיכות ועיצוב על זמניים ברוח לונדונית שמאוד מתאימה לקהל הישראלי. הקולקציה כוללת מעל 150 דגמי משקפי שמש וראיה שיוצעו במחירים נוחים בכל סניפי אירוקה החל מחודש הבא."

דיויד בקהאם ונטע אלחמיסטר צילום חן נאמן

בסיום האירוע הזמינה אפיק את בקהאם לישראל והוא נענה בחיוב ואמר שמזה זמן רב הוא רוצה להגיע לבקר ועכשיו יש לו עוד סיבה טובה.בקהאם הוא למעשה נצר לעם היהודי המשמש כיון כנשיא קבוצת אינטר מיאמי מליגת ה-MLS ובעלי קבוצת סלפורד סיטי מהפוטבול ליג השנייה ונחשב לאחד המרוויחים הגדולים אי פעם מכדורגל בעולם בשילוב של חוזים וחסויות. הוא נשוי לדוגמנית והזמרת ויקטוריה בקהאם ואביהם של ברוקלין בקהאםרומאו בקהאםהארפר בקהאםקרוז בקהאם