נטע ברזני וירדן ויזל מהמירוץ למיליון אולסטארס הגיעו לסט הצילומים לצד הזמר איתי לוי וגילו כי הדוגמנית בר זומר שידכה לויזל את החבר החדש. איתי לוי עדכן על הדרך המוסיקלית החדשה אליה הוא יוצא בימים אלו.

רצים לתמונות או רצים למיליון? נטע ברזני וירדן ויזל האחדו עם איתי לוי בצל הקורונה.  המותג לי קופר מצלם את קמפיין חורף 2021 עם הזמר איתי לוי – חלק מההכנסות    יתרמו בסניפים למען עמותת גדולים מהחיים הקמפיין יעלה בתקציב של 1 מיליון ₪

לוי מברך את "הרצות למיליון": ירדן ויזל ונטע ברזני

הזמר איתי לוי שנבחר זו העונה הרביעית ברציפות כפרזנטור של מותג האופנה לי קופר בישראל ולצידו הדוגמניות ואושיות האופנה ירדן ויזל ונטע ברזני , התייצבו אמש (יום א) בשעות הבוקר המוקדמות, לצילומי קמפיין סתיו/חורף 2020/21 של המותג בתקציב פרסום של כ- 1 מיליון ש"ח.

סט הצילומים נערך בצל הקורונה, בהנחיות משרד הבריאות, במועדון "שבלול",  במתחם התחנה בת"א באווירת  מועדון ג'אז לשם הגיע לוי שהופעתו שהייתה אמורה להתקיים בשבוע שעבר בחיפה והתבטלה, וסיפר על ההופעה שאמורה להתקיים השבוע בחדרה, "מתרגש מכל הופעה" אמר איתי לוי שהודיע לאחרונה על יציאתו לדרך עצמאית עם חברת "רות הפקות", שבבעלותו זאת לאחר סאגה ארוכה במהלך נקלע לוי שגם שפט בתכנית הריאליטי הכוכב הבא לקרב בין הזמר איל גולן לאמרגנו בסיומו יצא כאמור לוי, בנו של הזמר המזרחי הותיק ישי לוי לדרך חדשה משלו בה הוא גם ישיר וגם יפיק מה שצפוי להשאיר הכנסות גבוהות יותר בכיסו.

ירדן ויזל ונטע ברזני סיפרו  שאמנם התוכנית "המרוץ למיליון" רק עלתה לאוויר אך כבר גורפות אלפי תגובות  ביום. נטע ברזני מתמודדת פעם שנייה יחד עם אחיה עומר ברזני וזוכה לתגובות נלהבות גם לאחר שחשפה את ההתמודדות שלה עם הפרעות האכילה. ירדן ויזל מצידה מתמודדת עם בת זוגתה לתכנית אן זיוי ואחרי שגם אמא שלה גילי ויזל רצה למיליון והיא גם חשפה את הזוגיות החדשה שהיא מטפחת. כשירדן ויזל נשאלה על מערכת יחסים החדשה שלה עם פלג, סטודנט למשפטים בן 29 שחברתה בר זומר הצליחה לשכנע ולהכיר לה, לא ממש הסכימה להתייחס אבל החיוך על הפנים לגמרי הסגיר אותה.

 

נטע ברזני
מימין נטע ברזני דן איתמר ירדן ויזל ואיתי לוי צילומי חורף 20-2021 צלם עופר חגבי