נטע אלחמיסטר ורמי גרשון יוצאים בקמפיין משותף ראשון לרשת אירוקה. הצילומים נערכו בדירת הזוג בנתניה בקונספט "הצצה לחיי הזוג הכי נוצץ בביצה".צפו בתמונות הקמפיין.

נטע אלחמיסטר ורמי גרשון עולים יחד למגרש הדוגמנות

לאחר אימון הבוקר של שחקן הכדור רגל רמי גרשון עם קבוצתו מכבי חיפה. ולאחר סופ"ש גדוש חגיגות יומולדת 33 לגרשון, הצטלמו בדירתם בנתניה הזוג המפורסם ביותר בישראל.  היזמית והדוגמנית נטע אלחמיסטר ושחקן הכדורגל רמי גרשו. בסצנות אופנתיות על סט צילומים הנראה כלקוח מסרט הוליווידי.

זהו הקמפיין הראשון מאז שאלחמיסטר הודיעה אמש, כי מעתה תנהל את עצמה. הקמפיין שצולם הוא עבור רשת אירוקה. שמשיקה את הקולקציה החדשה לסתיו-חורף 2021/22  למשקפי השמש של המותגים הבינלאומיים אותם מייבאת בלעדית אירוקה כמו: טום פורד, ג'ימי צו, דיוויד בקהאם ועוד.

לראשונה מצטלם הזוג לקמפיין משותף שיעלה בתחילת חודש ספטמבר. לקראת החגים, בהשקעה של 1 מיליון ₪ ויכלול פרסום בדיגיטל, פעילות ברשתות החברתיות ובנכסים הדיגיטלים של אלחימיסטר ואירוקה. כמו כן תיערך פעילות תקשורתית בכל סניפי רשת אירוקה, ברחבי הארץ.

אז מה יחשוף הקמפיין? הצצה חד פעמית מהחיים הפרטיים של הזוג הכי מעניין בביצה. הקמפיין יכלול  סרטונים עם נגיעות של  הומור, המתעדים את השניים.

נטע אלחמיסטר על החיבור עם גרשון בפעם הראשונה: "האמת מזמן אמרתי לרמי שמשקפי שמש יושבים עליו בול. שהוא חייב פעם אחת לנצל את זה לטובת קמפיין. לא חשבתי שזה יגרום לנו להצטלם יחד" .

עוד הוסיפה אלחמיסטר: "זו פעם ראשונה שמצלמים קמפיין אצלנו בבית. וחשפה את מלתחת הבגדים ואבזרי האופנה שלה. אני אוהבת שיש פה אותנטיות. מצלמים פה רגעים שלמים שלקוחים מהחיים הפרטיים שלנו. ומביאים אותם לסרטון שישקף את החיים האמתיים של רמי ושלי!"

רמי גרשון אמר: "וואלה להיות דוגמנית זה לא דבר קל….. אני אחרי סופ"ש גדוש חגיגות יומולדת ואני עוד בהיי ".

גרשון נשאל מה קיבל במתנה ליום ההולדת מנטע. אז מסתבר שעדיין לא הספיקה לבחור. יש לזוג הסכם שכל אחד אומר מה הוא רוצה כמתנה ליום ההולדת ומסתבר שהזמין טלפון נייד ..

אושיות האופנה, הדוגמנית ואשת העסקים נטע אלחימסטר. היא הפרזנטורית של רשת אירוקה מזה 5 עונות.

אלחמיסטר בת ה27 (נולדה ב20.04.1994) היא דור שני לשילוב של כדורגל ודוגמנות. היא בתם של כדורגלן העבר אייל אלחמיסטר וורדי אלחמיסטר הדוגמנית. נטע הפכה מדוגמנית גם לאשת עסקים מצליחה בעקבות הקמת המותג "בננהוט" עם חברתה נועה בני.רמי גרשון הוא שחקן כדורגל בנבחרת ישראל ובמכבי חיפה. השניים התחתנו ב2019 וגם הספיקו לדגמן יחד למגזין בלגי בעת שגרשון שיחק בחו"ל.

 

נטע אלחמיסטר ורמי גרשון
נטע אלחמיסטר ורמי גרשון בצילומי קמפיין לרשת אירוקה צילום אסף לב (
נטע ורמי
הזוג המלכותי בצילומים צילום אסף לב
אלחמיסטר
אלחמיסטר צילום אסף לב
נטע אלחמיסטר
נטע צילום אסף לב
נטע אלחמיסטר ורמי גרשון
נטע אלחמיסטר ורמי גרשון בצילומי הקמפיין צילום אסף לב
אלחמיסטר
אלחמיסטר צילום אסף לב

 

נטע אלחמיסטר ונועה בני עם המותג בננה הוט

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister)