הדוגמנית נטלי דדון טופלס. דדון בת ה37 העלתה תמונת טופלס באמבטיה עם מסר על ביטחון עצמי נשי וגרמה לסערה ברשת ולתגובות תוקפניות:"בושה שאמא לילד מצטלמת ככה".

 

הדוגמנית נטלי דדון מכירה היטב את אור הזרקורים ויודעת שהוא גם שורף לפעמים. זה היה המקרה לאחר שדדון העלתה לאינסטגרם תמונת טופלס שלה באמבטיה וכתבה:" אישה! בטחון עצמי לא מגיע כי ״הם״ אוהבים אותך !!! הבטחון שוכן בך בדיוק ברגע שבו הבנת שאת תהיי בסדר גם אם הם לא !!!".

נטלי דדון טופלס
נטלי דדון טופלס. צילום מסך מדף האינסטגרם של נטלי דדון

דדון שפרצה לחיינו בתכנית הדוגמניות ונחשפה לכל העם באח הגדול היא דוגמנית ומנחה מצליחה. היא גם אם לבן שידועה כמי שנלחמת על דעותיה הפמיניסטיות כולל ויכוח סוער עם שהעיר לה על גודל החזה לאחר שדדון עברה ניתוח להסרת השתלים בחזה. ועדיין ספק אם דדון צפתה את הרעש שתעורר התמונה החשופה.

גולש בשם אילן ברקוביץ כתב:"ביטחון עצמי לא יכול להסתמך על אישורים חיצוניים.גבר לדוגמא בונה את הביטחון העצמי שלו מעשיה.זה משהו שנמצא באחריות ובשליטה שלו ושלו בלבד.כסא הטייס של החיים שלנו נמצא בידיים שלנו".

ואילו גולש בשם דניאל הוסיף:"נשמה. מה שאת העלת פה זה אפס ביטחון עצמי. את מנסה לקדם איזה שהיא תפיסת עולם חדשה. שנשים יכולות לעשות מה שהן רוצות. מתי שהן רוצות וכמה שהן רוצות. ואני הכי בעד. אבל יש פה גבול מסויים ועניין שנקרא כבוד, ולצערי הרב את מפספסת אותו. את מערבבת בין דברים. ומנסה לקדם מעמד של אישה ע״י תמונות חושפניות. מה קשור זה שאת מצטלמת ככה לבטחון עצמי? חבל שדווקא את, שמקדמת את כל עניין זכויות האישה, דווקא את כמובילה דעת קהל בוחרת ״לקדם אישה״ ע״י העלאת תמונה כזאת. זה עצוב".

גם התומכים לא נמנעו מביקורת. יפעת מימרן כתבה לה:"צודקת ואת מהממת ❤️ אבל אני חושבת שאפשר להעביר מסר גם בלי להתפשט ,חבל את יפה כשאת צנועה". גולשת נוספת בשם רוית הוסיפה:"את באמת מהממת והכל, אבל בתמונה הנוכחית לא מצאתי ביטחון עצמי".

ואילו גולשת בשם נטליה כהן כתבה:"ובנות – מספיקות להיות יפות נפש אף אחד לא מקנא בה. נהפוכו- אני חושבת שנטלי בעלת פוטנציאל אדיר מבחינה פנימית. רק חבל שהיא מקדשת חומר. בנות ישראל שיש להם השפעה על המדיה החברתית צריכות להתעסק בחוכמת נשים אמיתית. ולא בקידוש החומר וגוף האישה. נקודה!".

 

תמונת הטופלס של נטלי דדון שהטריפה את הרשת

 

View this post on Instagram

 

אישה! בטחון עצמי לא מגיע כי ״הם״ אוהבים אותך !!! הבטחון שוכן בך בדיוק ברגע שבו הבנת שאת תהיי בסדר גם אם הם לא !!! Do your thing girl!!! ?? @ice21_israel

A post shared by Nataly Dadon (@natalydadon) on