נועה קירל עם מיליון דולר מול מרגי וסטפן עם דיבור נגוע.חדשות סלבס לוהטות לחובבי המוסיקה הישראלית. טובי הזמרים בישראל יוצאים לקרב ראש בראש על אהדת הקהל.זהירות ספוילרים.

נועה קירל עם מיליון דולר מתחרה ראש בראש מרגי וסטפן עם דיבור נגוע ומביסה אותם (68 אחוזים מול 32 נכון לפרסום הידיעה בחדשות סלבס). אברהם טל נגד תומר יוסף, אלה לי בשיר 'זוט אני' נגד יובל דיין, עדן בן זקן נגד ג'יין בורדו, מרגי נגד אליעד, עדן חסון נגד עידן רייכל בדואט עם נסרין קדרי, איתי לוי נגד עדן חסון, חנן בן ארי נגד עידן עמדי אותו הוא מנצח וגם נגד ישי ריבו לו הוא מפסיד,סטטיק ובן אל תבורי בדואט עם נסרין קדרי (מובילים בענק 66 מול 33 אחוזים) עם השיר 'חביב אלבי' מול עומר אדם ועדן בן זקן בשיר "קוקוריקו", נטע ברזילי מתחרב מול עדן אלנה בתחרות כוכבות האירוויזיון, נוי פדלון מול דיקלה, עקיבא מול נרקיס, אייל גולן מול דודו אהרון, מארינה מקסימיליאן עם בוער בי השינוי מול חווה של מירי מסיקה בקרב הדיוות. יגאל בשן מול שלמה ארצי בקרב הוותיקים. אביתר בנאי ותמיר מוסקט מובסים בקרב חוזרים בתשובה מול שולי רנד ואמיר דדון.זהבה בן מול זהו זה, קרן פלס מול שרית חדד, כרקוקלי מול עברי לידר ובניה ברבי מביס את עומר אדם עם השיר במקום הכי רחוק מול מים שקופים (הנתונים נכונים לשעת כתיבת כתבה זו באתר חדשות סלבס ישראל).

נועה קירל
נועה קירל בעבודת צוות צילום: אסף לב

המצעד הישראלי השנתי תש"ף של כאן גימל יוצא לדרך, והפעם לראשונה בפורמט חדש, של ראש בראש. שיהיה זמין להצבעה עד ה-30.08, במסגרתו מתמודדים 60 שירים בשיטת הדו קרב, שבו מתחרים זה מול זה שני שירים ורק אחד מנצח.בשלב הבא, יחל הגמר הגדול, שייפתח ב-31.08 ויסתיים ב-10.09 ובו יתמודדו 30 השירים הנבחרים מהשלב הראשון. מתוכם יבחרו המאזינים את חמשת השירים הגדולים של השנה, ובנוסף יבחרו את זמר השנה, זמרת השנה והרכב השנה.

נועה קירל
נועה קירל ועדן בן זקן בקרב ראש בראש באדיבות כאן דוברות
את ההצבעה ניתן לעשות באתר כאן גימל https://www.kan.org.il/votes/?activitieId=124&app=true או ביישומון של כאן.כאן גימל בניהולו של יובל גנור היא אחת מתחנות הרדיו הישראליות המובילות והיא שייכת כמובן לתאגיד השידור הישראלי וכיאה לתחנה הממומנת ע"י אזרחי מדינת ישראל היא משדרת אך ורק מוסיקה ישראלית והיא החלה את דרכה בשנת 2017 ממש במקביל להשקת שידורי התאגיד.

השידור החגיגי של המצעד השנתי יתקיים ביום שישי הקרוב למרות סגר הקורונה המתוכנן בערב ראש השנה, יום שישי , 18.09 החל מהשעה 12:00, וישודר במשך שלוש שעות ב-כאן 11 וב-כאן גימל. את המצעד יגישו טל ארגמן, מאיה אלקולמברה ושיר זיו. עורך: רועי דלמדיגו.

מלבד נועה קירל מתחרים כאמור עומר אדם ועדן בן זקן מול סטטיק ובן אל בקרב הכוכבים הצעירים בין המוסיקה המזרחית לסגנון של ג'ורדי.
צפו בקליפ מיליון דולר של נועה קירל ובקליפ קוקוריקו של עומר אדם ועדן בן זקן

נועה קירל היא הכוכבת הגדולה ביותר כיום בישראל לאחרונה העלתה יחד עם סטפן, קווין רובין, עדן אלנה, שגיא מוקי וגל גהלי (כוכבת טיק טוק)  קמפיין שכל שמטרתו לעודד בני נוער להגן על פרטיותם ברשת. מהיום עוברים לפרייבט ושומרים על עצמנו ברשת.הקמפיין  בשם “עוברים לפרייבט” שמטרתו לעידוד פרטיות ברשת עלה בשיתוף קרן תובענות ייצוגיות באפוטרופוס הכללי ,קבוצת ענני תקשורת ומשרד הפרסום לצעירים FRESH קורא לצעירים ברשת לדאוג לפרטיות שלהם ולא לאפשר לגורמים זדוניים לפגוע בהם.  לצורך כך גוייסו מיטב כוכבי הנוער הישראלים, נועה קירל, סטפן, קווין רובין, עדן אלנה, שגיא מוקי וגל גהלי.

בקמפיין העידו כוכבי הקמפיין על מקרים בהם חוו פגיעה ברשת, על חשיבות הנושא וכיצד ניתן היה להימנע מכך באמצעות כלים פשוטים להגנה כמו: הגדרת פרטיות, ביטול הגדרות המיקום, בחירת סיסמא חזקה, אימות דו שלבי ועוד.

במסגרת הצילומים חברי הסט עשו הפתעה לעדן אלנה, זוכת הכוכב הבא לארוויזיון ונציגת ישראל בשנה הבאה, החליפה קידומת וחוגגת את יום הולדתה ה-20 והביאו לה זר, עוגה ונרות ושרו לה שירי יום הולדת.

לאחרונה היא גם חשפה לנו את האמבולנס שלה ושל יונתן מרגי שיתוף פעולה זוגי של נועה קירל ומרגי הוליד שיר וקליפ שלא נראו במחוזיתנו, “אמבולנס”. קליפ מרהיב במראה עתידי שמזכיר לכולנו מי הזוג המלכותי של תעשיית המוזיקה. הזוגיות של השניים היא משהו שעדיין לא נראה בישראל השניים הינם מהאמנים הבולטים בישראל למרות הדרך השונה שעשו קירל כילדה כוכבת שהמשפחה קידמה ומרגי כמי שהתגלה בתכנית הריאליטי המוסיקלית הדור הבא. הזוגיות ביניהם מיוחצנת היטב ומצטלמת היטב. הם מובילים את המצעדים המוסיקליים וכעת כאמור ניסו לייצר שת"פ שישבור את מצעדי השירים.

אחרי כמה ימים שבעמוד האינסטגרם של נועה קירל עולים טיזרים על שיתוף הפעולה שלה ושל בן זוגה, יונתן מרגי. הטיזר הראשון לווה בתמונה זוגית מושלמת ועם מילות הוקרה על העשייה הזוגית עם מרגי : “לא מובן מאליו שיש לנו הזדמנות ליצור יחד דברים כל כך מדהימים אהוב שלי”.

מילות השיר מדובר בשיר אהבה המלווה במטאפורות מעולם הרפואה ומרגישות מותאמות למשבר הקורונה: 

אני לא חנפנית אבל אגיד לך ש…
אתה עושה לי צמרמורות זה לא קורה לי הרבה
אז יש לך יופי יש לך כסף זה אותי לא קונה
אבל עם קצב כמו שיש לך הכל ישתנה הלילה

מחר אנחנו לא נזכור את מה שקרה
כי מה שאת עושה לי זה איום ונורא
גרמתי כבר לכמה לאבד הכרה
תביא לי ת’טלפון

תזמינו לי אמבולנס

אני לא כמו כולם אני עושה את זה שונה
טווח ארוך כמו אישפוז כולם לזוז אני הרופא
כולך מותק והדופק רק עולה ועולה
אז סורי אנלא זמין או עונה הלילה

מחר אנחנו לא נזכור את מה שקרה
כי מה שאת עושה לי זה איום ונורא
גרמתי כבר לכמה לאבד הכרה
תביא לי ת’טלפון

תזמינו לי אמבולנס

הם חושבים שהתרופה
זה שנתנהג יפה
לא רוצה
לא רוצה
הם חושבים שהתרופה
זה שנתנהג יפה
לא רוצה
לא רוצה

תזמינו לי אמבולנס

מילים ולחן:  רון ביטון, ירדן “ג’ורדי” פלג,לירז “סטטיק” רוסו, איתי שמעוני, נועה קירל ויהונתן מרגי