רגע אחרי שנבחרה לזמרת השנה הפכה נועה קירל לפרוייקטורית של בנימין נתניהו ראש הממשלה בקליפ שנה טובה לחג. אתרי הרכילות ביקרו את השימוש בקירל החיילת. נתניהו איחל לה "מיליון לייקים". צפו בקליפ.
נועה קירל ממשיכה להיות הסלב המוביל בישראל ועוברת מהקליפ לקלפי. במצעד ynet וגלגל"צ שפורסם הערב זכתה הזמרת בתואר אשת השנה לצידם של השורד עידן חביב וחנן בן ארי. שיר השנה הוא "שלמים" של עידן חביב שלא זכה בהישרדות אבל גורף את דקות התהילה של רגע אחרי ופריצת השנה היא אלה לי שפרצה בתכנית הכוכב הבא לאירוויזיון. קירל משתתפת בקליפ הומוריסטי שהעלה ראש הממשלה בנימין נתניהו לקראת השנה החדשה והיא משמשת כפרוייקטורית במבצע "תפוח ודבש" של נתניהו.

את הסרטון הפיק נתניהו במטרה לקרוא לצעירים לשמור על ההנחיות החשובות בתקופת הקורונה ונועה הייתה הפרזנטורית הטבעית ככוכבת הנוער הגדולה בארץ.בסוף הסרטון שרים קירל ונתניהו בדואט חלק משירה של נעמי שמר "בראש השנה": "שיפה ושונה תהא השנה, אשר מתחילה לה בשיר".  לאחר מכן שואלת קירל בצחוק את נתניהו איך היה והוא עונה בפארפרזה לשירה "מיליון דולר", "מיליון לייקים". קירל קוראת לצעירים בסרטון כי "חשוב להתייחס לסבים ולסבתות, לאחל להם שנה טובה בטלפון או בזום, או אפילו לשלוח כרטיס ברכה".

סרטון של נועה קירל שוב מעורר סערה

בעקבות שירותה של קירל בצבא במסלול טאלנט היא כבר עוררה סערה לאחר שהצטלמה לפרסומת של yes בה היא הייתה לבושה במדים צבאיים ועם תאפורה שהזכירה את מלחמת וייטנאם והיא מוצגת כלוחמת בקרב, תוך שהיא מבצעת עיבוד  ל-"Let the Sunshine" שכלל את המילים: "תמרות עשן ורוח קרב – כשכולם בבית מול היס פלוס עכשיו, כולם ביס פלוס עכשיו".

הסרטון של קירל ונתניהו עורר כרגיל סערה כמו הסערה לאחר הקליפ של  קירל לyes ומצה"ל נמסר כי:״הופעה מסוג זה של חיילי צה״ל במסגרות פוליטיות אסורה והאירוע יתוחקר בימים הקרובים למען הימנעות הישנות מקרים מסוג זה״.

דוברו של נתניהו, טופז לוק הגיב לביקורת בחשבון הטוויטר שלו וכתב:"אויש תנוחו, האישורים הנדרשים התקבלו בצורה מסודרת בטרם צולם הסרטון. ממליץ מאד לצפות בסרטון ובכלל לשמור על כלל ההנחיות. שנה טובה ולא חמוצה וברכות לזמרת השנה נועה קירל".

נועה קירל ובנימין נתניהו צילום מסך
נועה קירל ובנימין נתניהו צילום מסך
נועה קירל
נועה קירל צילום מסך
נועה קירל
נועה קירל צילום מסך
נועה קירל ובנימין נתניהו
נועה קירל ובנימין נתניהו צילום מסך