נועה קולר שהפכה לשחקנית הישראלית מספר 1 ממשיכה על המסך. בעקבות הצלחת 'חזרות' סוכם על עונה נוספת.בשנים האחרונות מככבת קולר בכל הסדרות הכי שוות כולל 'דיבוקים" הישראלית צרפתית.

אודות הסדרה חזרות

בסדרה הישראלית שכתבה קולר (לעבור את הקיר, להעיר את הדב) יחד עם ארז דריגס שהיה בעבר בן זוגה והפך לשותף לכתיבה ולמשחק. היא משחקת את איריס מחזאית החיה עם בן זוגה. הלוא הוא תומר המכונה 'צוץ' (ארז דריגס) הבמאי.

שניהם יחד כותבים סדרה על חייהם המשותפים, קומדיה מעורבבת בהרבה ציניות ודרמה, כמו בחיים האמתיים. שניה וחצי אחרי שהם נפרדים הם מקבלים בשורה- הסדרה שלהם התקבלה ותעלה בתיאטרון. הסדרה המעולה עוסקת בקשיי תפעול סדרה שכתב הזוג על עצמו ועוד לאחר הפרידה ביניהם. ממש כפי שקרה בחייה של קולר.

עונה שנייה לחזרות

כאמור בעקבות ההצלחה המסחררת של "חזרות", סדרת הדרמה של כאן 11. שעוד בטרם ירדה מהמסך כבר הפכה לקאלט. החליטו כאן, תאגיד השידור הישראלי ו"נורמה הפקות" לצאת לעונה נוספת. שלושת היוצרים, נעה קולר, ארז דריגס ואסף אמיר כבר החלו בפיתוח התסריט לעונה הבאה.
בעונה השנייה נחזור לבקר בתיאטרון המשכן, עם כל הדמויות האהובות מהעונה הראשונה, ושלל דמויות חדשות ומפתיעות.בסדרה חזרות מככבים לצדה גם אגם רודברג, איתי תורג'מן, יבגניה דודינה ושמיל בן ארי.

אודות נועה קולר

בגיל  39 נועה קולר הפכה מהדבר הבא לדבר האמיתי. השחקנית והכותבת שנולדה ב24 ביוני 1981 קורעת את המסך. מי שכיכבה על בימות התיאטרון הפכה בשנים האחרונות לשחקנית מצליחה במיוחד. החל מתפקיד שירה שטיינבוך בקומדיה קופה ראשית לצד קרן מור, דרך אילנית  בסדרה "ג'וני ואבירי הגליל" לצד עוז זהבי, התפקיד הראשי בסדרת הדרמה "להעיר את הדֹב", ליאת בסדרה "שטוקהולם" בתפקיד ליאת. מירי הדר העובדת הסוציאלית בסדרה "שב"ס"והפסיכיאטרית דבורה סגל בסדרה "הנערים".ועד התפקיד של אורנה בסרט "מחילה".

בחיים האמיתיים נשואה קולר שזכתה גם בפרס אופיר. לבעל חומוסייה העונה לשם תום וייסמן ולזוג שני ילדים. הכי בורגני שיש. לאור הצלחת תפקידה כחוקרת קשוחה ורגישה גם בסדרה הצרפתית ישראלית, "דיבוקים" המשודרת בימים אלו גם קריירה בחו"ל נמצאת על המדף.

נועה קולר
אגם רודברג, יבגניה דודינה ונועה קולר. קרדיט: ורד אדיר
נועה קולר
נועה קולר וארז דריגס. צילום: ורד אדיר

 

קולר בהכנות לסדרה חזרות

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Noakoler (@noa_koler)