אחרי יומיים של שתיקה נועה קולר מגיבה לטענות כנגד בן זוגה לסדרה ''חזרות", ארז דריגס על הטרדות מיניות. לכאורה וחושפת:"לא הייתי מודעת להתנהגויות האינטימיות. המטרידות והמיניות שלו…לפני 4 שנים, במהלך הכתיבה של 'חזרות'. ארז כינס אותי לשיחה. והתוודה בפני שהוא מכור למין בהחלמה".

 

נועה קולר:"ארז דריגס חבר ופרטנר שלי לעבודה וליצירה".

 

השחקנית נועה קולר בת זוגו לשעבר והשותפה לסדרה 'חזרות' בהווה. מתייחסות לראשונה לסערה שחשפה העיתונאית אופיר סגרסקי בפייסבוק. על הטרדות מיניות לכאורה של דריגס.

בפוסט חושפני כותבת קולר:"ארז דריגס, חבר ופרטנר שלי לעבודה וליצירה. לא הייתי מודעת להתנהגויות האינטימיות. המטרידות והמיניות שלו בשום רמה. זה לא סוג הקשר שלנו. אנחנו מנהלים חיים אישיים נפרדים ומכבדים את הפרטיות זה של זו, בטח בכל מה שנוגע למיניות".

למה הוכנס איתי תורג'מן לתפקיד מכור מינית בסדרה חזרות?

 

קולר סיפרה בפוסט מדוע נבחרה דמות של שחקן המכור למין (אותו מגלם בסדרה איתי תורג'מן) כי:"מה שכן ידעתי, זה שלפני 4 שנים, במהלך הכתיבה של 'חזרות'. ארז כינס אותי לשיחה והתוודה בפני שהוא מכור למין בהחלמה. ניסיתי להבין לעומק מה זה אומר והוא שיתף אותי בכך שהוא הולך לקבוצת תמיכה SAA. שיש לו פסיכיאטר.פסיכולוג ומלווה איתו הוא בקשר יומיומי".

"שאלתי אותו אם הוא עשה מעשה פלילי או אלים כלפיי מישהי והוא אמר לי שמעולם לא. ושכל האינטראקציות המיניות שלו היו תמיד חוקיות ובהסכמה מלאה. ובנוסף ביקש ממני שנכניס לסדרה דמות של מכור למין. כחלק מההחלמה וכדי לעורר שיח ציבורי בנושא".ציינה קולר.

קולר:"לגבי המשך 'חזרות' אין לי מה לומר כרגע".

עוד כתבה קולר:"פגיעה מינית היא דבר קשה מאוד שאני מגנה בכל תוקף. הלב שלי כואב על הנפגעות. ארז התנהג התנהגות פסולה ואלימה שלא הייתי מודעת אליה. הפרטים שנחשפו שברו אותי, זה לא ארז אני מכירה ומוסיפה "לגבי חזרות אין לי מה לומד כרגע וזה לא חשוב".

 

ארז דריגס מתנצל:"אני מצטער ומתבייש"

כוכב חזרות, ארז דריגס התנצל לאתר פוליטקלי קוראת שחשף את הפרשה: "הפוסט שכתבה אופיר סגרסקי בעקבות הראיון שלי ב'ידיעות אחרונות' הציף התנהגות שלי, התנהגות שפגעה בה, התנהגות שפגעה גם באחרות. אני מודע לכך, אני מבין זאת היטב ולכן עוד לפני הדברים שהיא כתבה עשיתי כל מה שדרוש כדי להשתנות"."חלק מהשינוי הזה היה כתיבת הסדרה ‘חזרות’, שהציבה בפריים טיים צדדים מביכים ולא ראויים שעליהם אני מצטער ומתבייש".

נפרדו ואז שיחקו ביחד. קולר ודריגס בימים טובים יותר

נועה קולר
נועה קולר וארז דריגס. צילום: ורד אדיר

 

תזכורת לארז דריגס ונועה קולר בסדרה חזרות. הכניס דמות של מכור למין