נועה כסיף, מאמנת הכושר וכוכבת הריאליטי ששמה את הלב על המסך פותחת הכל לקראת השנה החדשה. לצד סדרת צילומי עירום אומנותיים של הצלם דור אליהו היא מפרסמת באינסטגרם מכתב שכתבה לעצמה ומצהירה:"חשפתי את הנשמה מול כל המדינה". קבלו את התמונות והמכתב.

 

נועה כסיף במכתב לעצמה:"זרקת את עצמך למים עמוקים".

נועה כסיף פותחת שנה כמו שהיא רגילה. מאמנת הכושר שפרצה בתכנית הריאליטי "אהבה חדשה" תוך שהיא חושפת על כל על המסך ממשיכה עם הקו הפתוח. לקראת השנה החדשה היא התחדשה בסדרת תצלומי עירום אומנותי בסטודיו של הצלם דור אליהו וגם פרסמה מכתב נוגע לב לעצמה.

"זרקת את עצמך למים עמוקים…יותר נכון ביצה טובענית והצלחת לצאת ממנה חיה על שתיים ונושמת.
ריאליטי- עשית ממנה הרפתקה רצינית. חשפת את כל נשמתך החוצה מול כל המדינה הצלחת לגעת בכמה לבבות ונשמות".כותבת כסיף לעצמה.

הצלחת לפתוח את הלב שלך..לא נראה לי שאת מוכנה להודות בזה אבל גם נתת לעצמך  להתאהב שוב…אפילו שזה לא צלח. כבר חשבת שאת לא מסוגלת והוכחת לעצמך שכן. תהיי קלה עם עצמך תוותרי לעצמך קצת. למה את כל כך קשה אליך ועליך??".

"את היחידה שמסוגלת לשבור אותך"

"את קמה על הרגליים תמיד. יודעת ליפול ושניה אחר כך לזנק ולפעול. את חרוצה בטירוף את פשוט לפעמים שוכחת את זה ונותנת לאין משקל יותר גדול מהיש.את עשויה מחומר טוב. חזק. יציב. את היחידה שמסוגלת לשבור אותך. את ההורסת ואת המניעה.מתי כבר תביני שאת משהו מיוחד????.גם כשאת בוכה וגם כשאת בשקט. לא רק בצהלולים וצעקות ורעש".

"שתגיע אהבה. כזאת שתאהב אותי לא כמעט לא קצת ולא בכאילו.על אמת- כמו שאני אוהבת".

אני מאחלת לעצמי להיות בבקרה ובקבלה יותר על המציאות שלי. בבקרה על האנשים שאני מזמנת לי. על הטיפוסים אליהם אני נמשכת. על החרדות שגורמות לי להתהפך לחלוטין. אני מאחלת לעצמי להיות בקבלה על הטעויות שלי. על הרגעים הפחות טובים שלי. בקבלה עליי וכן…שתגיע אהבה. כזאת שתאהב אותי לא כמעט לא קצת ולא בכאילו.על אמת- כמו שאני אוהבת".

מי את נועה כסיף?

כסיף, בת ה34 מאמנת כושר במקצועה נולדה בעמק יזרעאל שבצפון. שירתה בצבא כלוחמת בקרקל וגם למדה פסיכולוגיה. היא הקימה בתל אביב עסק משלה לאימון אישי וקבוצתי. בסטודיו שלה היא מאמנת כושר וגם מאמנת נשים לאחר לידה. בשנה האחרונה חשפה באומץ כי לא תוכל להיכנס להריון בשל אתגרים רפואיים. שנה טובה נועה מחדשות סלבס.

נועה כסיף
נועה כסיף חושפת הכל. צילום: דור אליהו
כסיף
כסיף יוצאת לשנה חדשה צילום: דור אליהו
נעה כסיף
שמה את הלב על השולחן. נעה כסיף. צילום: דור אליהו
נועה כסיף
שנה חדשה והתחלה חדשה. צילום: דור אליהו
נעה כסיף
גם עם בגדים. כסיף בסדרה של צילומי עירום אומנותיים לשנה החדשה. צילום דור אליהו

מכתב מנועה לנעה לשנה החדשה

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Noa Kasif/נעה כסיף (@noakasif)