נוי בר, חברתו של אבנר נתניהו בשמלת כלה ולא זה עדיין לא אומר ששרה אישרה חתונה. הצעירה ששירתה כקצינה נעתרה לבקשותיו של מותג כלות שניפגע בקורונה והסכימה לדגמן שמלות כלה. אבנר נתניהו, לפי התמונות אין מה לחכות.

נוי בר למשפחת נתניהו מדגמנת למשפחת דלאל

המעצבת הבינלאומית ריקי דלאל, בחרה בנוי בר להוביל לה את קמפיין החזרה לשגרה של מותג הכלות, אחרי שהיה סגור כמעט במשך שנה בעקבות הסגרים וביטול הארועים. בעקבות אייטם טלויזיוני שפורסם עליה בחדשות לפני כחודש הוקסמו במותג ממנה ומאישיותה. והחלו לעקוב אחריה באינסטגרם.

ברגע שניתן האות לפתיחת הארועים, פנו מריקי דלאל אליה בפנייה אישית ובקשו את עזרתה בקידום המותג ולתת לו לחזור למקום שבו הוא נעצר בעקבות הקורונה. נוי מיד נהנתה לבקשה והתעקשה לא להיות מתוגמלת ובמטרה ברורה ממש ממש לעזור לעסק ישראלי שהיה סגור בחזרה לשגרה. על הדרך גם ביקשה לפרגן למעצב שיער ומאפרת מתחום הארועים.

נוי בר, החברה של אבנר נתניהו וראש אגף ההסברה ב'אם תרצו'.

נוי בר, שדואגת לרוח התנדבותית באופן קבוע היא סטודנטית לתואר שני בתקשורת פוליטית ומדע המדינה באוניברסיטה העברית, בת 26, גרה בהרצליה וראש אגף ההסברה בתנועת ״אם תרצו". וקצינה בצנחנים ואני משרתת המון במילואים (סרן במיל׳) בתפקיד שלישת גדוד.  ואף זכתה בתואר שיאנית המילואים של כרמיאל עם 82 ימי מילואים בשנת 2018. בזמנה הפנוי היא גם מנגנת בגיטרה.

נוי בר
נוי בר מדגמנת שמלות כלה צילום : אלכס ליפקין
נוי בר
בר מדגמנת שמלות כלהץ רמז לאבנר? צילום : אלכס ליפקין
בר
בדרך לחתונה? צילום : אלכס ליפקין

המותג ריקי דלאל הינו מותג בינלאומי, 3 חנויות דגל, באשדוד, לונדון וסאן פרנסיסקו. למותג 200 בוטיקים שמוכרים את השמלות שלה.

ריקי דלאל @rikidalal_official

שיער : דביר טויק – @dvir_tvik

איפור : ענת בן ציון :  @anatbenzion_makeup

צילום : אלכס ליפקין  @alexanderlipkin

וידאו : עמית אנג'ל @amit_angelpro