ברי מולר מצטרף לצוות השחקנים של מתחת לסיפון ים תיכוני עונה 9 כתבשיל. היא עולה על הסיפון עם ניסיון ועם אש. היא גם הפרוטוקול שלי לעונה הזו. כדי להיות ברור לחלוטין, אני פשוט לא יכול לדעת אם ברי ישרוד את כל הסיבוב הזה או לא.

אני כבר רואה כמה עריכות גסות של הזמן שלה בילתה על סיפון היאכטה המנועית Mustique. עם זאת, אולי העורכים פשוט זרקו לברי עצם מלוכלכת בעריכות ההצצה שלהם. בגלל עונה 8 רעילה למדי, BDM הפך להיות קשה לצפייה, אז לזכיינית הזו יש כעת דרך ארוכה לעבור כדי לפתות את הצופים שלה בחזרה. דרמה עוזרת, לכן, אני אפחית את ברי קצת כאן, לעת עתה.

בזמן שכולנו מחכים לראות איך ברי מסתדר, בואו נשאל את השאלות שלא קשה לענות עליהן. כגון, מי זה התבשיל הזה ב-Below Deck Med? ולמה הבטן שלי עדיין אומר לי שברי אולי היא היאכטה שיש לשים עליה עיניים במהלך עונה 9?

ניסיון העבודה של ברי

לפי הביוגרפיה שלה בראבו, ברי עולה על הסיפון עם שלוש שנות ניסיון בשיט יאכטות. עם זאת, הדגלים האדומים שלי שוב מתנופפים, כי מתוך כל הצוות הזה, ברי היא היחידה שלא מחוברת לה צילום ראש.

עם זאת, היא לא ירוקה, וזה חיובי עצום עבור הצוות שלה. לפני שהגיעה לסדרה הזו, בראבו ביקשה מברי להיזכר באחד מסיפורי האורחים הפרועים ביותר שלה עד כה. עם זאת, כפי שרק מקצוענית דיסקרטית וותיקה יכולה, היא סירבה לוותר על תשובה מלאה.

"קרו כל כך הרבה דברים מטורפים שסיפורים מטורפים עבור אנשים אחרים הם רק התרחשויות יומיומיות רגילות עבורי. אני כנראה אסיים בתביעה אם אצטרך לספר לך,” היא הקניטה.

היא לא התבלבלה כשנשאלה על מקומות העבודה האהובים עליה כיאכטית. "בצ'רטר, המקום האהוב עליי היה איי הבתולה של ארה"ב ואיי הבתולה הבריטיים. יצא לי לשחות עם דולפינים ולשנרקל בזמני הפנוי… חלום תרתי משמע, "פרץ ברי.

כשהבהירה למדי שהיא לא זרה לענף הזה, ברי גם התבוננה על רגלי הים שלה, ועל האופן שבו רגלי היבשה שלה לוקחות קצת זמן להסתגל מחדש אחרי שכל עונת צ'רטר מסתיימת. "תאמינו או לא, אבל מחלת אדמה היא דבר אחרי בילוי זמן רב על יאכטה. העולם שלך מתנדנד אולי שלושה ימים אחרי שקפצת מהסירה", נכתב בתבשיל בראבו החדש הזה.

עובדות מהנות מגיליון ההעדפות של ברי

לפני שהיא זורקת זהירות לרוח ומופיעה על מסכי הטלוויזיה שלנו, ברי מילאה גיליון העדפות לרשת. בכך, כולנו יכולים לקבל הצצה טובה יותר למי ברי יכול להיות, גם בשידור וגם מחוצה לו. אני אוהב את זה בשבילנו.

ברי, שהגיעה מפורט אליזבת, דרום אפריקה, נולדה ב-22 באפריל. זה הופך אותה למזל שור, וזה אותו דבר. ככל הנראה, אנחנו חבורת אולמות עקשנית. על זה, אני אומר, "נו אה" ו"שתוק", כי האמת היא שאנחנו פשוט רוצים בקול רם שאחרים יידעו איך אנחנו צודקים, בכל מצב.

באשר למה שברי אוהבת לעשות כשהיא לא עומדת נכונה, היא כתבה "כל דבר שכרוך בכניסה למים, כמו שנורקלינג, צלילה, אבובים, ירידה במגלשות וקפיצה ממרפסת השמש." אם תשאלו אותי אז, ברי מצאה את הקריירה המושלמת שלה.

ובכל זאת, אם BDM עונה 9 תגרום לה לחלוטין לשנוא את כל התעשייה הזו, יש לה כישורים אחרים שיעזרו לה להצליח. "עשיתי קורס על מניקור ופדיקור, אבל מעולם לא קיבלתי את ההסמכה בגלל חוסר זמן לפני שוב ביאכטה. אבל אני יכול לעשות ציפורניים, "גילה ברי.

בעמוד האינסטגרם שלה, הפוסטים של ברי מלאים בעיקר בנסיעות שלה ובזמני הבילוי שלה עם חברים נהדרים. "רודפת אחרי הקיץ לשארית חיי," היא כתבה באחד, והראתה עוד שבמקום שיש כרטיס טיסה, היא נמצאת. אני מקווה, עם זאת, כרטיס טיסה לא יגיע עבורה דרך יציאה מוקדמת ב-BDM.

מה ההצצה מתגרה בברי

בהצצה ל-Below Deck Med עונה 9, Bri מופיע לראשונה צועד ליאכטה, לבוש לנוחות. היא לא מופיעה שוב עד שמתעוררת קצת דרמה של ילדות. באופן לא מזעזע, הדרמה הזו מערבת גבר. אין אדם ששווה להילחם עליו, לחשתי בקול לתוך הריק.

עם זאת, ברי יושבת על הדרגש של אלנה דובאך. כאן, עמית התבשיל שוכב, ומסביר לברי שהיא "הבהירה היטב שהיא" "מתעניינת בג'ו". ברגע זה, המצלמות חתכו לברי באולם וידוי. היא מחייכת, אבל היא רק אומרת "ממ-הממ."

ואז, ברי הבחינה שוב, מדברת עם קפטן סנדי פיהוק. "היא בכוונה לא עשתה את הבקתות", מגלה ברי לבוס שלה, ממש לפני שהעניינים עוברים לברי, עכשיו עובדת סולו בחדר הכביסה. עם זאת, אלנה נכנסת ומתקרבת לברי, אומרת "חוסר הניסיון שלך מראה."

לאחר מכן ברי נשבר, אבל הדרמה נמשכת. "אם אתה מתכוון להמשיך לדחוף אותי, אני אתפוצץ," היא אומרת מאוחר יותר לאלנה. לאחר מכן אשה סקוט נראית לעין, בוכה על המזח, בבירור לחוצה מהזמן שבילתה ב-BDM עונה 9.

ספר לנו – מה הבטן שלך אומר לך על BRI?