מה היינו עושים בלי התחבורה המודרנית? איך היינו מגיעים ממקום למקום? איך היינו עוברים דירה ומעבירים את הדברים שלנו? איך היינו מצליחים להגיע בכל בוקר לעבודה ואיך זה היה משפיע על הבריאות ואיכות החיים שלנו?

ובכן, ברור לכל כי התחבורה המודרנית היא אחד הדברים החשובים שיש ברשותינו, ובלעדיה החיים שלנו ככל הנראה לא היו נראים אותו דבר, וזה לא משנה אם יש לנו רכב פרטי בבית באמצעותו אנו מגיעים ממקום למקום, אם אנחנו נוסעים בתחבורה ציבורית לרוב, או מרבים להשתמש בכלי רכב קלים וקטנים יותר כמו אופניים, קורקינטים חשמליים וכן הלאה.

מה שכן צריך לזכור הוא, שהדברים הללו הם לא מובנים מאליהם. כדי שנוכל ליהנות מהיתרונות של תחבורה ציבורית, אנחנו צריכים לפעמים להוציא כסף על תחזוקת הרכבים שלנו, וכן עלינו לדאוג הרבה פעמים לפתרונות תחבורה נוחים ונכונים יותר עבורינו או עבור קרובי משפחתנו. בדיוק בגלל זה, כאשר אנו נדרשים לשירותים שונים הקשורים בתחבורה המודרנית, רצוי שניגש לאנשי מקצועי מנוסים, רציניים ובעלי מוניטין חיובי, וזה לא תמיד פשוט למצוא אותם. על כן, אנו רוצים להמליץ כעת על שלושה עסקים מצטיינים בתחומים שונים הקשורים בתחבורה שבהחלט כדאי להכיר.

קלנועיות ופתרונות נגישות וניידות – גלגל יציב

אז כשאנו מדברים על תחבורה, האסוציאציה הראשונה שעולה לרוב היא נהיגה על רכבים פרטיים, אבל ברור שיש עוד סוגים שונים של תחבורה, ואחד הנושאים החשובים הוא בלי ספק הניידות של בני ובנות הגיל השלישי ושל אנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים.

חברת גלגל יציב היא אחת מהחברות הותיקות ביותר בארץ לשיווק קלנועיות ופתרונות נגישות מתקדמים. הם למעשה היו הראשונים בארץ שפיתחו את כלי תחבורה חכמים שמתאימים לשניים ונרכשו על ידי זוגות מבוגרים או על ידי אנשים הנעזרים במטפל או מטפלת. כמו כן הם היו הראשונים שהביאו לארץ את מותג סולקס שנחשב לאחד המותגים המובילים ביותר בתחום. הם עובדים מזה שנים ארוכות עם אגף השיקום של משרד הביטחון ועם נכי צה"ל וכן מסייעים בהתאמת פתרונות הנגשה לארגונים, מוסדות ציבוריים ועסקים בארץ.

ואכן – כל הדברים הללו הם נהדרים ובהחלט שמים את העסק הזה בקדמת הבמה, אך זהו בלי ספק לא העיקר כאן. מדובר כאן על משפחה נהדרת שפועלת מתוך תחושת שליחות אמיתית. הם מקפידים לגלות אמפתיה וסבלנות כלפי כל אחד ואחת ועוזרים להתאים לכל אדם את הפתרון המדויק עבורו, כאשר הם מציעים גם עזרים מעולים, פתרונות לשומרי שבת, וכן פתרונות לנשיאה ואחסון. אם אתם בעצמכם צריכים קלנועית, או רוצים להעניק לאדם קרוב לכם את תחושת הניידות והחירות, אנו בהחלט ממליצים להכיר את הצוות הנהדר של גלגל יציב.

שירותי מנעולנות, פריצה לרכבים ושכפול מפתחות – קנדי לוק

כל מי שמחזיק ברכב פרטי יודע היטב שחלק בלתי נפרד מהחוויה הוא התחזוקה שלו. צריך לתדלק, לטפל ברכב, להחליף שמן ולקחת אותו לבדיקה אחת לכמה זמן – ואם זה לא מספיק, ישנם לא מעט מקרים של תקלות מוזרות ובלתי צפויות.

למשל, מה קורה כאשר המפתח היחיד שלנו לרכב נגנב או הולך לאיבוד? ובכן, אנשים בנקודה הזו מתקשרים לנציגי יצרן הרכב ומגלים שיוכלו לקבל עזרה בתוך כשבועיים פחות או יותר, לא זמן סביר לקבל בו את הרכב שלנו בחזרה. חברת קנדי לוק אותה מנהל מנעולן רכב מנוסה ומקצועי שקיבל את ההכשרה שלו בבית ספר מוביל בארצות הברית, תוכל לפתור לכם בעיות כאלו תוך זמן קצר.

הם מציעים מגוון שירותים כמו שכפול מפתחות ושלטים, שחזור מפתחות ושלטים, פריצה לרכבים שננעלו ללא גרימת נזק למנגנון הנעילה, תיקון וכיוונון מערכות אימובילייזר, ביטול קידוד של שלטים שנגנבו וכן הלאה. הרבה פעמים מנעולנים ותיקים וכן נציגים של חברות הרכב מתקשרים אליהם כשהם לא מצליחים למצוא פתרון, ונכון להיום מדובר בחברה המקצועית ביותר בתחום בארץ.

אגב, הם זמינים 24/7 ויוכלו להגיע עד אליכם כמעט לכל נקודה בארץ בזמן קצר, ככה שמדובר על מספר טלפון שאתם בהחלט רוצים לשמור בשביל מקרי חירום מהסוג הזה.

המצבר שיגיע עד אליכם – השירות הייחודי של מצבר עד הבית

אם כבר יצא לכם להיכנס לרכב ולגלות שהמכלולים החשמליים משתגעים ולא מגיבים כמו תמיד, כנראה שאתם כבר מודעים לצורך להחלפת מצבר לרכב אחת לכמה זמן. אין ספק שזה רגע מעצבן ולא נעים, ורובינו נצטרך לבטל את התכניות שלנו, להניע את הרכב עם כבלים במקרה הטוב ולנסוע איתו לחפש מצברים מתאימים, או לגרור אותו למוסך במקרים גרועים יותר.

חברת מצברים עד הבית תפתור לכם את הבעיה הזאת לחלוטין עם השירות הייחודי שהיא מציעה. תוכלו להתקשר אליהם, לתאר את הבעיה, ואם אכן מדובר על בעיה שמצריכה החלפת מצבר, הם כבר יוכלו להציע לכם בשיחת הטלפון דגמים שמתאימים לכם. מכאן הם יקבעו מולכם מועד להגעה ויגיעו תוך זמן קצר ביותר. הם יכולים להגיע אליכם עד הבית, למקום העבודה שלכם או לכל נקודה בדרך בה תהיו.

אגב, מדובר על משווק מצברים מורשה ותיק במיוחד וכזה שעובד באופן ישיר עם היבואנים של מותגי המצברים המובילים מהארץ ומהעולם, מה שאומר שהם יודעים להציע תמיד את המחירים הטובים ביותר על מגוון דגמים ללא תחרות.

במהלך ההתקנה אתם יכולים להמשיך בעיסוקים הרגילים שלכם, ואחרי סיום התהליך תקבלו תעודת אחריות מלאה מטעם יצרן המצברים. הם עובדים בפריסה רחבה בכל רחבי הארץ ואתם יכולים ליצור איתם קשר תמיד ולהנות משירות מקצועי של החלפה והתקנת מצברים עד הבית. שווה להכיר!

קרדיט תמונה FREEPIK