אושיות הרשת: בני משפחת טרסוב, פרזנטורים רשת גלי,  התגייסו לארוז ולחלק נעליים במתנה לילדים שפונו, מעוטף עזה, דרום הארץ ומצפון הארץ

ילדים רבים שפונו מביתם בעקבות מלחמת "חרבות ברזל" והתפנו למלונות ברחבי הארץ כשהם הוצאו מביתם בדרום, בעוטף עזה או בצפון הארץ, בחיפזון וללא פריטים בסיסיים כמו נעליים.

רשת גלי יצאה במבצע נעלים למען ילדי המפונים, בשיתוף הפרזנטורים של המותג, בני משפחת טרסוב: האם מורן (42), האב ג'וזף (42) והבת אמה (9), שהתגייסו למאמץ המלחמתי והתייצבו  בסניף של חנות גלי בראשון לציון, לארוז עשרות זוגות נעליים לילדים הנמצאים בבתי מלון ובתי הארחה ברחבי הארץ.

את הסבב הראשון החלו במלון בראון בתל אביב בו חילקו את המתנות לילדים שפונו מבתיהם, כשכל שקית היא אישית,  עם שם הילד ובתוכה נעליים במידותיו. במהלך החלוקה הצטלמו הילדים עם משפחת טרסוב, שוחחו עימם, שימחו ובילו זמן בחברתם.

גנית אלון סמנכ"לית שיווק ואסטרטגיה של קבוצת בריל המפעילה את רשת גלי פתחה את האירוע ואמרה: "משפחת טרסוב אהובים במיוחד  על הילדים ומזוהים עם הערך המרכזי של המותג – משפחתיות. אנו גאים בכך שהמשפחה התגייסה לשמח את הילדים המפונים מבתיהם ועזרו לנו לארוז את הנעלים ולהגיע לחלק אותם."

לדבריה: "חלוקת הנעליים לילדים על ידי משפחת טרסוב היא נדבך חשוב ונוסף במערך ההתגייסות של גלי מאז פרוץ המלחמה. כחלק ממערך התמיכה במדינה ובכוחותינו, רשת גלי עדכנה בימים אלו את הלוגו, עם סמלי מדינת ישראל ובצבעי הדגל וגם הסיסמא של המותג הוחלפה ברוח התקופה, תחת הכותרת: "צועדים יחד. איתכם ולמענכם."

משפחת טרסוב היא מחלוצת משפחות היוטיוב בישראל. ארבעת ערוצי היוטיוב הפופולאריים שלהם מונים עשרות מיליונים עוקבים וזוכים לחשיפה ואהדה גדולה.

משפחת טרסוב
שקד חנוכי בת ה – 5 ממושב שדה אליעזר בצפון הארץ עם משפחת טרסוב וגנית אלון צילום אסף לוי