לא מפתיע, מרי בראון שֶׁל נשות אחות מצאה את עצמה שוב רווקה. לאורך כל התקופה שלה בסדרת TLC, מעריצים צפו בהתעלמות מאמא של אחד, בוגדת, ולאחר מכן בסיידקיק של קודי בראון עד לגירושין. זה היה ברור שבשנים האחרונות קודי לא רצה שום קשר לאשתו הראשונה, מכיוון שהוא נתן לה מעט קרדיט או כבוד.

מרי קיוותה שהיא תוכל לזכות בו בחזרה אם רק תתקע קרוב מספיק. אבל היא לא יכלה, ומרי הפכה רשמית לרווקה בינואר 2023. מאז היא הטיפה על אהבה עצמית ולבסוף מצאה לעצמה גבר חדש, אבל הקשר לא נמשך זמן רב ונגמר כהרף עין. עין.

ראוי למעלה

מרי מצאה את עצמה נוקטת בעצות שלה כשהיא זרקה את החבר החדש שלה, עמוס אנדרוז, אל הקור אחרי שהפך מגיבור לאפס. נראה שמרי נאלצה להתמודד עם כמה אמיתות קשות על היפה החדשה שלה שלקח לה ארבעה חודשים לראות.

בפוסט באינסטגרם היא שיתפה עם המעריצים, "רק בגלל שאכפת לי מאוד ממישהו, והוא ממני, לא משתווה להתאמה מלאה למערכת יחסים ארוכת טווח. כשיש לנו חלומות ושאיפות שונות, סגנונות וערכים שונים של תקשורת, חזונות שונים לעתיד שלנו, והדברים האלה לא מסתדרים, אז אנחנו צריכים לקבל החלטות קשות".

העוקבים ידעו לאן מועדות פניה של הדיבור הזה כשהפוליגמית לשעבר ניסתה לכסות את החדשות הרעות שלה בסוכר, אבל בסופו של דבר, אלה עדיין היו חדשות רעות. מרי תמיד עושה את זה. היא מנסה להיתקל כאיזו גורו חיים כשהיא שוכחת שעוקבים ראו איך חייה התנהלו עם קודי.

כוכב ה-TLC חתם במילות עידוד ואמר: "רק בתהליך ההיכרויות אתה יכול להגיע להכרות האלה; זה מה שהחיים והיכרויות עוסקים בו. כשהזמן יתאים לי, אטבול שוב את אצבעותיי בתהליך הזה".

הבו של Meri היה מעורפל

עמוס לא היה עוף אביבי והוציא מוניטין של ילד רע. המעריצים למדו במהירות שעמוס התחתן ארבע פעמים בעבר, ואף אחת מהן לא נגמרה בטוב. ארבעה נישואים וארבעה גירושים הרגישו כמו דגל אדום מרכזי, במיוחד מאז שמרי האמינה בקודש הנישואין עד כדי כך שהיא נתנה לבעלה לשעבר לשכב עם שלוש נשים אחרות. זה גם לא עזר להסתכלות שלנו על עמוס כשנודע לנו שהוא מסרב לשלם מזונות ילדים. האיש פשוט השמיע אווירה מצומצמת, ולא יכולתי לבעוט בתחושה שאולי הוא רודף אחר כוח.

נשמעו לחישות שעמוס ידע בדיוק מי זאת מרי ונשארה בצימר המורשת של ליזי לפני שקיוותה לקבל מפגש אורגני-חמוד. כשהיא מכירה את מרי, היא כנראה חשבה שהאיש הזה מאוד מעוניין בה, ולא הבינה שהוא יכול היה להיות טורף שמנסה להשיג את 15 דקות התהילה שלו.

ברור שההפסקה שלהם הייתה קשורה למעשיו הרעים, כפי שציין מרי. זה דבר מוזר ועצוב לדאוג למישהו כל כך עמוק, להסתכל מעבר לעבר שלו, כי שמים יודעים שלכולנו יש אחד, לראות את החסד בעיניו ואת הלב הנותן שלו”.

מותו של מרי

מרי הודיעה רק לאחרונה על החיזור שלה עם עמוס, וכל הסרטון הרגיש גס. היא דיברה עם מעריצי האינסטגרם שלה בינואר תוך כדי סינון כבד כשהיא פרצה מעל החבר שלה. אבל היא קיבלה תגובה כבדה כי המהלך הרגיש מאוד מחושב. מרי כבר ניסתה להשתמש בחדשות הטובות שלה כדי להגביר את העוקבים שלה ואת הצפיות החיות של IG. היה ברור שעמוס היה בעד זה כי הוא חשב שגם הוא יתפרסם. האינטראקציות שלהם במצלמה הרגישו מאולצות, וכל מה שיכולתי לחשוב היה, "האם גם המין שלהם כל כך מביך?"

עם זאת, ברוח מרי אמיתית, אמא של אחד פנתה ל-IG שלה כדי להאשים את המעריצים בפרידה שלהם, וציינה, "השתגעתם, והייתם צריכים לחפור בהכל. הכל. תמציא דברים, מצא אמת, תמזג אותם יחד, תעשה את הסיפורים המטורפים האלה, ונסו לגרום למישהו להיראות רע". רק מרי תתאר את הפרידה שלה כ"באמר", מסיים את הסאגה באמירה, "הוא אדם טוב; אנחנו פשוט לא האדם לטווח ארוך אחד של השני." אלוהים יהיה זבוב על הקיר במהלך הפרידה ההיא.

ספר לנו – מה אתה חושב על חדשות הפרידה של מרי בראון?