מריה שראפובה, הטניסאית הדוגמנית וכוכבת הרשת הודיעה על הריון ראשון מחברה הבריטי ביום הולדתה ה35. כל הפרטים והתמונות בחדשות סלבס.

מריה שראפובה בדרך להרחבת המשפחה

הטניסאית הכי מפורסמת בעולם מריה יורייבנה שראפובה שנחשבת לספורטאית הכי מרוויח בעולם למעט סרינה ויליאמס ולדוגמנית מבוקשת הודיעה בפוסט באינסטגרם לעוקבים כי היא בהריון בדיוק ביום הולדתה ה35.

מי את מריה שראפובה?

שראפובה נולדה בסיביר שברוסיה בשנת 1987 לאחר שבעקבת אסון צ'רנוביל הוריה היגרו לשם. אביה היה חבר של  אביו של אסלוף הטניס וזוכה הגראנד סלאם יבגני קפלניקוב. האב גם העניק למריה את המחבט הראשון והיא החלה להתאמן בהדרכת אלופה נוספת מרטינה נברטילובה.

בהמשך הם עברו לארצות הברית וב 2001 היא החלה בקריירה של שחקנית טניס מקצוענית. מריה הייתה שחקנית הצעירה ביותר בעולם שהגיעה לגמר אליפות אוסטרליה הפתוחה ואליפות וימבלדון לנוער.במהלך הקריירה היא זכתה בחמישה תוארי גראנד סלאם וב-35 טורנירים בסבב ה-WTA.

היא נחשבת לאחת הספורטאיות העשירות בעולם עם רווחים של למעל מ37 מיליון דולרים לא כולל פרסומות בהם הרוויחה לא מעט לאור המראה ויכולתה לעבוד כדוגמנית.

משבר לא קטן עברה עליה ב2016 לאחר שהושעתה לשנתיים בגין שימוש בתוספים והיא פרשה ממשחק בגיל 32.
לאחר אירוסין שבוטלו לכדורסלן סאשה וויאצ'יץ' היא ניהלה רומן גם עם הטניסאי הבולגרי גריגור דימיטרוב ובארבע השנים האחרונות היא בזוגיות טובה עם  איש העסקים הבריטי אלכסנדר גילקס. השניים התארסו בסוף שנת 2020 וכעת מחכים ליורשת או יורשת עצר ראשונה.

מריה שראפובה כוכבת רשת

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maria Sharapova (@mariasharapova)

שומרת על כושר גם לאחר הפרישה

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maria Sharapova (@mariasharapova)

 

טניסאית ודוגמנית

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maria Sharapova (@mariasharapova)

 

מריה שראפובה
מריה שראפובה בהריון ראשון צילום מסך מדף הסאינגטרם של שראפובה