מריה דומארק מדגמנת לקניון. הדוגמנית, יוצאת האח הגדול,  כוכבת הרשת ובקרוב גם הזמרת,  הצטלמה ביום הסוער ביותר לקמפיין הדיגיטל של קניון הדר ירושלים, שיעלה ברחבי הרשתות החברתיות.  "לא הייתי מוותרת על ה"אח הגדול",  אבל גם לא נכנסת לעונת הVIP"

הצילומים נערכו משעות הבוקר המוקדמות, בלופט אורבני תל אביבי,  שעוצב באווירת רטרו, לצד אושיית האופנה עלמא קאן. על הסט סיפרה דומארק  לכוכי אבגי – מנהלת השיווק של קניון הדר, שהחודש צפויה להוציא את הסינגל השלישי שלה ברצף השירים שהוציאה עד כה, בשאיפה להגיע להשקת אלבום והוסיפה "הרבה לא יודעים אבל מעבר להיותי אושיית אינסטגרם אני שרה, מנגנת ומלחינה… זו אחת האהבות הגדולות שלי".

מריה דומארק
מימין מריה דומארק וכוכי איבגי (צילום: רונן פדידה)

הקמפיין צפוי להעלות כבר בתחילת פברואר הקרוב, הוא הראשון של מריה דומארק עם קניון הדר. דומארק תזכה לראות עצמה מתנוססת בכל הזירות הדיגיטאליות של הקניון: פייסבוק, אינסטגרם ואתרים מקוונים.

 

 

 

מריה דומרק מדגמנת ונזכרת

כבר מזה כשנתיים שדומארק מנהלת מערכת יחסים צמודה וקרובה עם בן הזוג רועי כששניהם הכירו בתוכנית הריאלטי האח הגדול. מריה שנתנה דעתה על התוכנית בסט הצילומים דאגה להזכיר לכולם, עד כמה הייתה כוכבת התוכנית דאז: "לא הייתי מחליפה את תקופת השהות באח. יש לי משם אהבה וחברים לחיים… מה שכן אם היום היו מציעים לי להיכנס לעונת ה VIP – לא הייתי מסכימה" .

לקראת סוף הצילומים  נשאלה דומארק אם בקיץ נזכה לראות אותה בלבן: "אולי לא הקיץ אבל אני יכולה לספר שרועי ואני כל הזמן מדמיינים איך החתונה שלנו תיראה ".

לאחרונה הצטלמה מריה דומארק עם הזמר איתי לוי לעונה שנייה כפרזנטורים לקמפיין סתיו-חורף 2010,  של מותג האופנה לי קופ.בכתבה שפורסמה בישראל סלבס אמר דן איתמר, סמנכ”ל השיווק והאסטרטגיה של  קבוצת בריל כי :"מריה כמובילת דעת קהל  בעולם הרשתות החברתיות".

בהחלט יש למה לצפות!

מריה דומארק
מריה דומארק לקניון הדר ירושלים צילום רונן פדידה (1)
מריה דומארק
מריה דומארק לקניון הדר ירושלים (צילום רונן פדידה)
מריה דומארק
מריה דומארק לקניון הדר ירושלים צילום רונן פדידה
מריה דומארק
מריה דומארק לקניון הדר ירושלים (צילום: רונן פדידה)

 

 

View this post on Instagram

 

Back when my hair was boring

A post shared by MARIA DOMARK (@maria_domark) on