כאשר עקרות בית אמיתיות בניו יורק בוגרת לאה מק'סוויני הגיש תביעה נגד אנדי כהן ובראבו, הופתעתי. בתביעתה טענה לאה כי מאחורי הקלעים טרף בראבו את האלכוהוליזם שלה, וניסה לפתות אותה להישנות. ואז היא טענה שאנדי הציע קוקאין לעקרות הבית האהובות עליו. כמה עקרות בית כבר התבטאו להגן על אנדי. עַכשָׁיו קייל ריצ'רדס ו מרגרט ג'וזפס נותנים את תמיכתם.

בינתיים, נציגו של אנדי פרסם הצהרה בנוגע להאשמותיה של לאה. "הטענות נגד אנדי שקריות לחלוטין", אמר נציגו.

למרגרט וקייל יש את אנדי בחזרה

"אני רק רוצה לומר גם לגבי האשמות הקוקאין, אנדי מעולם לא הציע לי קוקאין. אני חברה של כל עקרת בית", אמרה מרגרט לדף שש. "הוא מעולם לא הציע לאף עקרת בית קוקאין. ההאשמות האלה אינן אלא התנקשות בדמותו וזה מגעיל". היא המשיכה, "אנדי כהן שאני מכירה אינו אלא מקצועי ומצחיק. היו לי רק אינטראקציות חיוביות. אף פעם לא הייתי במצב של מסיבה איתו כמו מה שלאה אומרת".

מרגרט לא שותה אלכוהול, למרות שהיא לא אלכוהוליסטית. "ההפקה מעולם לא הלחיצה אותי, מעולם לא הציעה לי קוקטיילים או משהו כזה. הם למעשה מאוד נעימים לי", הסביר כוכב The Real Housewives of New Jersey.

וגם עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס OG Kyle עוררו את הטענות של לאה. "מעולם לא ראיתי את אנדי עושה סמים, מציע סמים או עושה משהו לא הולם מעולם, מעולם. ואני מהקרובים יותר לאנדי," היא אמרה. "יש סיבה שהוא לא עוקב אחר אף אחד מהם באינסטגרם. הוא אוהב לשמור קצת על מרחק מכולם", הצהיר קייל. "הוא מקצועי."

גם קייל מפוכח. "מעולם לא גרמו לנו להרגיש שאנחנו צריכים לשתות, אף פעם לא פעם אחת. ואני לא שותה עכשיו שנה ושמונה חודשים ולא הייתה לי שום דבר מלבד תמיכה גם מחברת ההפקה וגם מהרשת", היא העירה.

הת'ר דוברו ומייגן קינג מגינות על אנדי

הת'ר דוברו, שמככבת ב"עקרות הבית האמיתיות ממחוז אורנג', הידהדה לרגשותיהם של קייל ומרגרט. "הייתי מעורב בזיכיון הזה בצורה כזו או אחרת כבר יותר מ-13 שנים ואני, כמובן, יכול לדבר רק מניסיוני", אמרה הת'ר, "אבל מעולם, מעולם לא הרגשתי שמישהו מנסה לגרום לי לשתות כּוֹהֶל. מעולם לא ראיתי מישהו אחר נאלץ לשתות אלכוהול". היא הוסיפה, "זו אף פעם לא הייתה שיחה. תמיד הרגשתי, בכנות, מאוד מוגן על ידי המפיקים ועל ידי הצוות".

וזמרת RHOC, Meghan King, נזכרה כשהופיעה ב- Watch What Happens Live עם ג'ינה קירשנהייטר. ג'ינה מפוכחת, ואנדי דאג שלא יוגש לה אלכוהול במהלך ערבוב עם השוט-סקי. "אנדי היה מודאג בגלל שג'ינה לא שותה אלכוהול, ואמר לעוזר ההפקה מול כל הקהל החי איך זה לא יכול לקרות שוב, במיוחד עם אדם מפוכח כאורח".

ובכן, לאנדי בהחלט יש הרבה עקרות בית בפינה שלו.

ספר לנו – מה אתה חושב על ההערות של קייל ומרגרט? האם אתה מאמין לטענותיה של לאה?