מרגרט ג'וזפס במשימה להביא לפיטורי תרזה ג'ודיצה!

מרגרט ג'וזפס מושכת את כל העצירות ועובדת מסביב לשעון במסע הבלתי פוסק שלה תרזה ג'ודיצה מודח מ עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי.

מרגרט ג'וזפס הביעה את דעתה על כך תרזה ג'ודיצה כדאי לעזוב עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי, בתוך מתחים מתמשכים עם מליסה גורגה וחברי צוות אחרים, הדינמיקה בתוכנית הפכה להיות מתוחה יותר ויותר.

בראיון שנערך לאחרונה עם גישה להוליווד, מרגרט דנו בקיימות של דינמיקת היציקה הנוכחית. היא הביעה את תסכולה בכך שאמרה, "אני חושבת שאם בעלה של מישהו פשוט כל כך עשיר, ומטיף לזה כל הזמן, אני לא יודעת למה אשתו מופיעה בחנויות הרכבת התחתית כשהיא מטילה בולוניה."

תרזה ג'ודיצה

מרגרט פירטה על מחשבותיה, והציעה, "אז אולי הגיע הזמן שהיא תלך. זה כל מה שיש לי להגיד." היא לא עצרה שם, והוסיפה,

"אני לא חושב שזה יכול להמשיך כמו שזה בכלל. אני לא. אבל אני חושב, אתה יודע, יש קשרים עמוקים עם רבים מאיתנו שיכולים להמשיך. ואני חושב שיש רק, אתה יודע, כמה אנשים שפשוט חופרים את העקבים שלהם".

מרגרט ג'וזפס

היא גם מתחה ביקורת על חברי צוות מסוימים על מעשיהם: "הם עושים דברים איומים. וזה עצוב. וזה מצער. אבל אני חושב שאנשים מסוימים חוצים גבולות מסוימים שמהם, אתה יודע, אני לא יכול לחזור מהם, מליסה לא יכול לחזור מ, רייצ'ל (פודה) לא יכול לחזור ממנו – הרבה אנשים לא יכולים לחזור ממנו." היא סיימה בכך שציינה את הקושי שעומד בפני השחקנים להתעלם מהעבירות הללו, "בשלב זה".

תרזה ג'ודיצה

מרגרט ג'וזפס נקטה גם עמדה נחרצת לגבי הידידות שלה עם הידרדרות תרזה ג'ודיצה. משקף את מערכת היחסים שלהם במהלך ראיון עם גישה להוליווד, מרגרט תיאר ניגוד מוחלט בין תרזה היא הכירה פעם ואת האדם שהיא רואה היום.

מרגרט ג'וזף

"כשפגשתי אותה לראשונה, היא בדיוק יצאה מהכלא. היא הייתה צנועה, מתוקה וחביבה. את האדם שהיא היום, לעולם לא הייתי רוצה להכיר." מרגרט נחשף.

של מרגרט התפכחות מ תרזה היה ניכר כשהיא הצהירה בנחרצות, "אני לא רוצה לדבר על זה (עליה) שוב", תחושה שהביעה במהלך עונה 14, פרק 1. היא הדגישה עוד כמה היא מרגישה מנותקת מהן. תרזה עכשיו: "היא באמת לא אומרת כלום בחיים שלי. אפילו לא הייתי מכיר אדם כמו תרזה ג'ודיצה, האדם שהיא עכשיו".

מרגרט ג'וזפס

הדינמיקה ביניהם השפיעה כנראה על הצילומים של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזיבמיוחד לאור ההתרחקות המתמשכת של תרזה מאחיה ג'ו גורגה ואשתו מליסה. למרות אינטראקציות ישירות מוגבלות על המסך העונה, מרגרט הזכיר, "הבנות מספרות לי שהיא הייתה אובססיבית לגביי. היא הולכת להטיל כמה פצצות, כי היא כל כך אובססיבית אלי", מה שמעיד שהמתח נשאר נושא בקרב צוות השחקנים.

מרגרט ג'וזפס

בסופו של דבר, מרגרט סיכם בנימה מזלזלת, "למען האמת, לא אכפת לי מהחיים שלה. האמת היא שבעיניי היא חוסר ישות. היא לא האדם שפגשתי. אולי זו הייתה היא האמיתית כל הזמן." הצהרה זו מדגישה קץ מוחלט לידידותם, המשקפת שינוי עמוק באיך מרגרט תופס תרזה.

עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי משודר בימי ראשון, בשעה 20:00 ET, ב- בראבו.