מרגי ונועה קירל כבר לא ביחד.נועה קירל ויונתן מרגי נפרדו וכמו בחיים הם עשו את זה ברשתות החברתיות. לאחר שלוש שנות זוגיות נועה קירל פרסמה סטורי באינסטגרם בדרך למיאמי בו כתבה:"עדיף לנו בנפרד".

מרגי ונועה קירל טסים בנפרד.

הזמרים וכוכבי הרשת הצעירים שכבשו את הבמות ואת לב המעריצים הצהירו על פרידה לאחר שלוש שנות זוגיות. לאחר גל של שמועות על היחסים ביניהם השניים טסו בנפרד לארצות הברית וכמו בחיים האמיתיים שלהם שחררו את המידע ברשתות החברתיות.

נועה קירל: "עדיף לנו בנפרד".

בסטורי שפרסמה בעמוד האינסטגרם שלה ללמעלה ממיליון העוקבים שלה כתבה קירל:"חברים, רצינו שתדעו שאני ויהונתן החלטנו שעדיף לנו בנפרד.כמובן באהבה גדולה ובכבוד הדדי. לאחר 3 שנים של זוגיות מדהימה. הכל נעשה בהחלטה משותפת ובחברות ענקית. ואנחנו רוצים להודות לכם על כל האהבה".

קירל צירפה אימוג'י של לב לסטורי ומאז העלתה שלל סטורים של בילויים במיאמי אליה נסעה ככל הנראה באופן מתוכנן על מנת להימנע מרעשי הרקע ולקדם את הקריירה הבינלאומית שלה.

נועה קירל ויונתן מרגי ככה הכל התחיל.
נועה קירל בת ה20 הנחשבת לזמרת ורקדנית מובילה ויונתן מרגי בן ה21 הזמר שפרץ בכוכב הבא לאירוויזיון הכירו בפסטיגל לפני כשלוש שנים (הזוגיות נחשפה בספטמבר 2018, חודש לאחר שקירל נפרדה מהדוגמן ברק שמיר) ומאז פיתחו קריירות מצליחות לצד הזוגיות.  לפני כשנה הם אף הספיקו להוציא יחד דואט משותף בשם "אמבולנס" ששרף את הרשתות החברתיות.

קירל שלא התקבלה בעבר לבית הספר למוסיקה הפכה לכוכבת בגיל צעיר כבר לפני שש שנים עם השיר "מדברים" שכתב לה הראפר איזי והפכה לכוכבת ענקית בישראל. בימים אלו היא עובדת על הפריצה לעולם ולשם כך כאמור טסה לארצות הברית. מרגי בנה של הזמרת מיטל טרבלסי פרץ כאמור בעונה של הכוכב הבא לאירוויזיון בשנת 2017 בה סיים במקום השני.

הסטורי של נועה

מרגי ונועה קירל
מרגי ונועה קירל כבר לא ביחד. הסטורי שחשף את הפרידה. צילום מסך מהאינסטגרם של קירל

 

קירל ממשיכה הלאה

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Noa Kirel (@noakirel)

 

נועה קירל ויונתן מרגי בימים טובים יותר

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Noa Kirel (@noakirel)

 

נועה קירל ועומר אדם משתפים פעולה. האם זו הזוגיות הבאה בברנז'ה של הסלבס?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Noa Kirel (@noakirel)