מפורסמים ישראלים. חדשות סלבס סוגרת עוד ראש השנה עם הסלבס שעשו לנו את השנה :מנועה קירל שכבשה את כל מה שאפשר לכבוש דרך בר וציפי רפאלי שנכנסה לכלא, אסי בוזגלו שפרץ, מורן אטיאס שחזרה לישראל ועד העוקבים של נטע אלחמיסטר.אלו הכוכבים של שנת תש"ף.

השנה הקשה- בר וציפי רפאלי

הדוגמנית הבינלאומית בר רפאלי עברה את השנה הקשה בתולדותיה מה שניתן להגיד גם לגבי אמא שלה ציפי רפאלי מי שניהלה אותה ואת עסקיה. בר רפאלי מסיימת את השנה עם הרשעה ועבודות שירות בעוד ציפי רפאלי, עונש מאסר בפועל לאחר שהשתיים הורשעו בשורת עבירות מס וחתמו על הסדר טיעון  עם הפרקליטות. חדשות סלבס מאחלת להם שיפה ושונה תהאה השנה אשר מתחילה לה היום.

הזוגיות של השנה- נועה קירל ויונתן מרגי

נועה קירל היא כבר כוכבת בסדר גודל על חלל עולמי שכבר זכתה לחוזה מיליונים בינלאומי עם  לייבל המוזיקה אטלנטיק רקורדס של חברת וורנר מיוזיק זאת לצד המשך ההצלחה בארץ עם זכייה בתואר זמרת השנה, קליפים שהסעירו את המדינה ופרסומות לyes וביבי נתניהו שעוררו שלל ביקורת על החיילת במסלול טאלנט שממשיכה לעבוד כמעט כרגיל. גם בן זוגה יונתן מרגי ממשיך להתקדם והזוגיות ביניהם ממשיכה גם לספק כותרות לאתרי הרכילות וגם להכניס המון כסף לכיס. הדואט האחרון שלהם שכלל קליפ חושני בשם "אמבולנס".

נועה קירל
חדשות סלבס. נועה קיבל ויונתן מרגי באמבולנס. צילום מסך צילום מסך מתוך אינסטגרם

פריצת השנה- אסי בוזגלו

מי שחסה שנים בצילו של אחיו הכדורגלן מאור בוזגלו והסתתר בסמוך לאור הזרקורים בסדרת הקאלט הבוזגלוס אותה מוביל אביו, הילד ענק האבא חיידק" יעקב בוזגלו זכה סוף סוף לתהילה עולם כזו שעברה בסיבוב את כל האחיו. בתכנית הישרדות v.i.p לא רק זכה בוזגלו אלא גם הפך לסלב נערץ עם יכולות מנהיגות ואסטרטגיה, כריזמה נוטפת, לב גדול ומשפחה חובבת מסך החל מהבת אייר בוזגלו דרך אשתו עדי בוזגלו שמנהלת את מאבקיו באינסטגרם אזי צפוי ללוות אותנו עוד שנים רבות ואף מילה על  הדרמה בגמר עם ישראל אוגלבו.

אסי בוזגלו
אסי בוזגלו זוכה הישרדות v.i.p צילום מסך מערוץ 13

מתנדבת השנה- מורן אטיאס- מפורסמים ישראלים שחזרו לארץ

הדוגמנית השחקנית והמנחה עם המבטא האיטלקי חזרה השנה לארץ הקודש בעיצומה של מגיפת הקורונה ולצד שלל קמפיינים חדשים היא התנדבה בבית החולים איכילוס, סייעה לבעלי עסקים בדרום, עסקה גם בקליטת עלייה ואפילו התנדבה באריזות לראש השנה. חדשות סלבס מעריכים ומאחלים המון הצלחה לבינלאומית שלנו שחזרה לפרובינציה של הסלבס המקומיים.

חדשות סלבס מורן אטיאס
מורן אטיאס עם האחיינים בצומת ספרים.מורן אטיאס עם האחיינים בצומת ספרים.צילום: ארנון בוסנאי

דוגמנית השנה – נטע אלחמיסטר- מפורסמים ישראלים הטופ

מדוגמנית ואושיית רשת הפכה נטע אלחמיסטר לאחת הנשים המצליחות בתעשיית האופנה זה לא רק החוזה הגדול עם סקארה או הזוגיות המתוקשרת עם הכדורגלן רמי גרשון. אלחמיסטר הפכה השנה לאשת עסקים לגיטימית שלצד המותג בננהוט אותו היא מקדמת עם חברתה נועה בני היא גם הפכה למנחה בטלוויזיה ולמי שיודעת לעשות המון כסף מהמראה שקיבלה ומהגוף ההורס איתו היא מדגמנת ללא הפסקה. אלחמיסטר גם הראתה המון לב עם עזרה לקמפיין של אלכס פרידמן מנכה לא חצי בן אדם וקמפיין קורונה עם השפים המובילים שאיתם עשתה שוק ועדיין היא זוכה ל1.7 מיליון עוקבים באינסטגרם.

נטע אלחמיסטר
נטע אלחמיסטר עם השף מושיקו גמליאלי צילום גיל חיון
 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@bananhot 🦋

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) on

כתבות אחרונות על מפורסמים בישראל