13 נשים מפורסמות ישראל ,שירלי בוגנים, טיטי, נעמה קסרי,  אלכס קליינשטיין, מיכל צפיר, מעיין אשכנזי, אירה דולפין,  אלינה לוי, שירז טל, מירי מיכאלי, איילת פריש, ונסה וידל וגל קספר, כל אחת מצליחה בתחומה, חגגו את יום האישה הבינלאומי, המצוין ברחבי העולם ב-8 במרץ, בדרך חווייתית ומיוחדת: בנהיגת שטח מאתגרת עם רכבי היוקרה של לנד רובר.

הבנות נפגשו באולם התצוגה של לנדרובר, בהרצליה פיתוח, ביניהן: שירלי בוגנים – שהגיעה עם חברתה טלי לגזיאל, מעיין אשכנזי – שהגיעה עם חברתה קורל, מאמנת הכושר אירה דולפין – שהגיעה עם הדוגמנית טיטי. נעמה קסרי – כוכבת הישרדות הגיעה מצוידת בשלוש חברות ילדות, כוהנת התזונה והוולנס מיכל צפיר – שהגיעה עם בתה מאיה צפיר.

כמו כן הגיעה כוכבת הנינג'ה והישרדות  אלינה לוי עם חברתה מורן, אשת התקשורת ומנחת הטלוויזיה מירי מיכאלי – הנמצאת בחופשת לידה של בנה הגיעה יחד עם חברתה לפאנל הבוקר איילת פריש. ונסה וידל – זוכת מסטר שף העונה האחרונה הגיעה עם אמה ועם  גל קספר גם ממסטר-שף. עוד הגיעו אלכס קליינשטיין, זוגתו של הזמר רמי קליינשטיין  והדוגמנית במיל'  שירז טל.

אלינה סיפרה שהיא מתחתנת ביוני, בג'ויה קלאב נתניה וסגרה לעצמה פינה עם רכב היוקרה שיסיע אותה לחתונתה.

טיטי סיפרה שהיא מפחדת מנהיגה אתגרית וזהו טיול הג'יפים הראשון שלה אך  אירה שנסעה איתה ברכב לקחה את ההגה לידיים ועדכנה שאוהבת לנהוג, ושהיא משמשת גם  כנהגת המשפחתית.

שירלי בוגנים הפתיעה את כולן כשסיפרה שהיא "חולת הגה"

מפורסמות ישראל שירלי בוגנים
שירלי בוגנים, הפתיעה את כולם, צילום: אסף לב

גם אשת התקשורת העיתונאית מירי מיכאלי סיפרה כי היא הנהגת המשפחתית ושירז טל סיפרה שעשתה רישיון כבר בגיל 16 וחצי  ועברה טסט שני.

ונסה ממסטר שף שבאה עם אמה סיפרה שהיא מאוד שמחה לקחת חופש מכל עיסוקיה והטיפול בששת ילדיה, וחברה ברכב לגל קספר ששיתפו פעולה בשטח בדיוק כמו בתוכנית.

אם ובת נוספות שהגיעו היו מיכל ומאיה צפיר. מאיה השתחררה רק לאחרונה משירות צבאי בתיאטרון צה"ל ומנצלת את הזמן להרוויח כסף בעבודת מלצרות וללימודי עריכת סרטים ומשחק מול מצלמה, עד שתצא לטיול הגדול לחו"ל.

מפורסמות ישראל
אלכס קליינשטיין – האישה והמנהלת האישית שמאחורי הזמר. צלם: אסף לב
שירז טל – היפה והחיה. צלם אסף לב

לאחר  ארוחת בוקר מפנקת ותדרוך מקצועי לנהיגת שטח והסבר על המסלול הצפוי, יצאה השיירה לעבר הר חורשן הנמצא באזור זיכרון יעקב, שם התנסו הבנות בנהיגת שטח אמיתית כולל עלייה מאתגרת ומרגשת במיוחד אל הר והכל בהדרכת צוות מיומן של 4X4 אשר עם תום הנהיגה, פינק את הבנות בקפה אמיתי שנעשה על מדורה בשטח.

אלכס קליינשטיין וחברה ליד הגיפ. צלם אסף לב
אלינה לוי עם ההגה בידיים צלם אסף לב
מפורסמות ישראל
כל מפורסמות ישארל. צלם: אסף לב
מימין טיטי איינהו ואירה דולפין. צלם: אסף לב
מירי מיכאלי לקחה חופש מהחופשת לידה. צלם: אסף לב