מערכת היחסים הלסבית של קייל ריצ'רדס תוצג בעונה 14 של 'RHOBH', דורית קמסלי עלתה למשרה מלאה וקתי הילטון חוזרת!

העונה ה-14 הקרובה של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס יחקור של קייל ריצ'רדס מערכת יחסים לסבית ו דורית קמסלי הועלה למשרה מלאה.

קייל ריצ'רדס

כפי שדווח בעבר, היו חששות לגבי של קייל ריצ'רדס חזרה לעונה 14 של עקרות בית אמיתיות מבוורלי היל – מותנה בנכונותה לחשוף את מערכת היחסים הלסבית שלה מורגן ווייד. קייל מאז הסכים לדרישות המפיקים, ומשלב מורגן לתוך קו העלילה שלה בעונה 14.

קייל ריצ'רדס ומורגן ווייד

בינתיים, דורית קמסלי הורדתה בתחילה ל"חברה של עקרת בית", בעונה 14 בגלל חוסר הרצון שלה לחשוף את בעיות הזוגיות שלה במצלמה. עם זאת, בעקבות של דורית הודעה פומבית ב-9 במאי, על פרידתה מבעלה, פול "PK" קמסלישל דורית השקיפות לגבי הצרות הזוגיות שלה החזירה אותה למעמד של משרה מלאה לעונה הקרובה.

דורית קמסלי

שינוי זה מגיע לאחר שאושר כי השמועות על בני הזוג המתגוררים בבתים נפרדים, אשר דורית שהסתירו מהצופים במשך שנים, אכן היו נכונים.

דורית ופ.ק

הצילומים לעונה 14 של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס החל רשמית, לכידת רגע בין חברים מנוכרים – דורית קמסלי ו קייל ריצ'רדסשנראו יחד זמן קצר לאחר מכן דורית הודיעה על פרידתה מ פול "PK" קמסלי.

קייל ריצ'רדס

השניים צולמו בשיחה עמוקה במסיבה שערכו אותם RHOBH כוכב משותף, סאטון סטראקהב-11 במאי. האירוע, אשר אימץ נושא "סוריאליסטי", ראה קייל לובש כיסוי ראש דרמטי ו דורית חובשים כובע שחור גדול מדי, שניהם משמיעים הצהרות אופנתיות נועזות. מאז החלו להסתובב ברשת תמונות מהמפגש המסוגנן.

קייל ריצ'רדס

במהלך אותו אירוע, חברי צוות חוזרים, אריקה ג'יין ו גרסל בוב נראו גם משתתפים בדיונים עם קייל ו דורית. קתי הילטוןשהופיע בעבר ב עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס בתפקיד "חברה" חוזר, גרמה להרגשה גם בנוכחותה.

קייל ריצ'רדס

המסיבה נתפסה בפירוט על ידי אחד מהמשתתפים, ג'יי ג'קסון, שנכנס לאינסטגרם כדי לשתף רגעים מהמפגש. הוא פרסם סרטון שהגדיל דורית ו אריקה לנהל מה שנראה כשיחה אינטנסיבית. קליפ נוסף הציג את המארח, סאטון סטראקהבפנייה לאורחים, שם הכריזה, "זה יום השנה ה-100 לתנועה הסוריאליסטית, ואני אוהבת את זה", וחשפה למעשה את נושא האירוע.

קייל ריצ'רדס

ככל שהערב התקדם במסיבה, כל הכוכבים השותפים התאספו על הבמה. אישיות מדיה חברתית, דילן מולבניהצטרף אליהם, לוקח את המיקרופון כדי לדבר עם הנוכחים.

קייל ריצ'רדס

בפיתוח נפרד, של קייל ריצ'רדס בעל מנוכר, מאוריסיו אומנסקינראתה מבלה איתה את הערב PKאם כי עדיין לא בטוח אם היציאה שלהם תועדה עבור עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס. מאוריסיומייסד שותף של הסוכנות, פרסם סרטון סלפי ממושב הנוסע, כמו PK נסעו, וחשף שהם פנו לפסטיבל המוזיקה של העולם האכזר.

מאוריסיו אומנסקי

התכנסות חגיגית זו התרחשה זמן קצר לאחר מכן דורית, 47, ו-PK, 56, הודיעו בפומבי על החלטתם להיפרד, וסגרו פרק על נישואיהם בת תשע השנים.

דורית ו פ"ק קמסלי לאחרונה התייחסו לספקולציות מתמשכות לגבי נישואיהם בהצהרה משותפת כנה ברשתות החברתיות.

"אנחנו כזוג היינו נתונים להשערות רבות לגבי הנישואים שלנו. היו לנו את המאבקים שלנו בשנים האחרונות וממשיכים לעבוד דרכם כשני אנשים שאוהבים אחד את השני וחולקים שני ילדים מדהימים יחד", הם הודיעו ביום חמישי.

דורית קמסלי

הקשיים הזוגיים של בני הזוג היו נושא שחוזר על עצמו, בעיקר בעונה 13 של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס. למרות האתגרים הללו, העונה הסתיימה עם דורית הביע אופטימיות לגבי מערכת היחסים שלהם, והצהיר שהם "מצליחים יותר מתמיד" בינואר.