מעריצי "אנשים קטנים בעולם הגדול" מפוצצים את בעלה של איימי רולוף בגלל שהוא רכל מאחורי גבה עם מאט

בפרק הקרוב של אנשים קטנים עולם גדולטוויסט חדש מתגלה כמו כריס מרק, של איימי רולוף בעלה, נמצא כי לא ישרה בעניין הנוגע לבעלה לשעבר, מאט רולוף.

מאט רולוף

איימי ו מאט הכריזו בפומבי על החלטתם להיפרד ב-2015, וסגרו את הפרק על נישואיהם של 28 שנים, כשהגירושין שלהם הסתיימו ב-2016. מהר קדימה חמש שנים, איימי חגגה התחלה חדשה כשהיא התחתנה כריס מרקבעקבות אירוסיהם ב-2019.

איימי רולוף - Little People Big World

המופע ממשיך לנווט במורכבויות שנותרו בעקבות איימי ו של מאט פיצול, במיוחד הדינמיקה המתמשכת סביב חוות רולוף. בהתפתחות משמעותית, מאט חשף את כוונותיו להוריש את החווה איימי עם לכתו.

"כריס מודה שלפעמים איימי אמנם עולה במהלך השיחות שלהם, אבל הם אף פעם לא "משווים הערות".

מאט רולוף

בפרק השני של עונה 25, כריס מרק נחשף על כך שלא היה אמת לגבי האינטראקציות שלו עם מאט. למרות שטען בעבר כי הוא ו מאט לא לדון איימי במהלך הפגישות שלהם, הצצה חטופה של הפרק מגלה שייתכן שזה לא היה המקרה, מה שמצביע על כך ששיחות על איימי מתרחשים מתי כריס ו מאט לבלות זמן ביחד.

איימי רולוף

ברגע חושפני, איימי והיא כריס נראים חולקים ארוחה בחוץ כאשר שיחתם פונה לחברות ביניהם כריס ו מאט. למרות ש איימי מביעה את נחמה עם האחווה שלהם, ומזהירה שלא ישתגע "מדי".

איימי רולוף - Little People Big World

בכתב וידוי נפרד, כריס מתעקש שהדיונים שלהם לא נסובים סביב איימי – להבטיח, "אף אחד לא זורק אותה מתחת לאוטובוס."

עם זאת, במהלך הארוחה, כריס מודה בכך של איימי שם מופיע מדי פעם בצ'אטים שלהם, אבל מבהיר שהם לא "משווים הערות" עליה.

כריס מרק - Little People Big World

הסצנה עוברת חזרה למסגרת וידוי, שבה נשמע קולו של מפיק מבהיר עם בני הזוג, "אז הנושא של איימי לא עלה… חוץ מפעם אחת." זה מתבקש איימי להציץ בחדות כריסמה שמוביל לשינוי ברור באווירה כאשר שפת הגוף שלהם הופכת מתוחה. כריס בסופו של דבר מודה, חושף שהוא ו מאט אכן דנו של איימי הרגל להשאיר דלתות ומגירות פתוחות, מה שמציק בעיניהם. איימי מתמודד עם זה באמירה כזו, "מקרים נדירים קורים".

כריס מרק - Little People Big World

איימי השארת דלתות ומגירות פתוחות עשויה להיראות מינורית, אך היא עוררה תגובה משמעותית של מעריצים ברשת. צופים שהגיבו לפוסט באינסטגרם שחלקו את התצוגה המקדימה הזו לא היו מרוצים במידה רבה כריס ו מאט דנים איימי מאחורי גבה.

איימי רולוף

משתמש אחד מתח ביקורת כריס על מה שהם ראו כחוסר כבוד ברור, וכתבו: "כל כך מאוכזב מכריס! הרכילות עם מאט על איימי היא פשוט נמוכה. חשב שהוא שונה".

אחר שיתף, "זה פשוט לא בסדר בכל כך הרבה רמות. איימי עברה מספיק מבלי להתמודד עם התעלולים של כריס ומאט מאחורי הקלעים. כבוד הוא המפתח, אנשים!"

מאט רולוף

מישהו אחר הדהד את הסנטימנט הזה, "וואו, כריס, דרך לשמור את זה קלאסי. אם מדברים על איימי כשהיא לא שם, יש שובר אמון גדול. הם צריכים לסדר את זה בהקדם האפשרי!"

אדם אחר ציין, "היא ספורט טוב אבל זה ממש לא מכובד בשבילו להיות מעורב עם האקס שלה לגביה. היא נחמדה מדי לפעמים."

מאט רולוף

אדם ציין, "מצטער שכל המצב הזה מוזר, אני יכול לראות עבור הילדים, אבל למה שתלך להשתתף בחיי החווה של מאט, הגרוש שלך ולהיות חברים איתם כשהוא בגד איתה בשום אופן, גם למה אתה עדיין משתמש ב-rolloff שם אתה נשוי לכריס, לא מאט."

למרות הביקורת, היו מעריצים שהגנו על השיחות ביניהם כריס ו מאטשרואים בדיונים שלהם פוטנציאל לא מזיק.

איימי רולוף

אדם אחד כתב, "אתה צריך להיות קצת יותר אסיר תודה ולסמוך על האיש הגדול הזה שלקח אותך ואת כל המטען שלך שהבאת לשולחן… ספר את הברכות שלך לא את הכישלונות שלך."

מאט רולוף

אכן, כריס ו מאט חולק היסטוריה משותפת עם איימי מספק רקע מורכב לחברות שלהם, ומציע נושאים פוטנציאליים רבים לשיחה מעבר לדיון של איימי מוזרויות. תגובות המעריצים מציעות העדפה ל כריס ו מאט להתמקד בנושאים אחרים, תוך שימת דגש על כבוד של איימי הפרטיות וקדושת היחסים שלהם איתה.

אנשים קטנים עולם גדול משודר בימי שלישי, בשעה 21:00 EST, ב-TLC.