מעריצי 'אהבה בזמן נעילה' מאשימים את שערות התינוק של לקסי, חברתה של איונה, ב"השלת שלטי כנופיות" ועזבו את ההורות של איונה!

אהבה בזמן נעילה המעריצים הפנו את תשומת לבם לפרטים הקטנים של של לקסי שערות תינוקות, מאשימות אותן בהומור בהבהוב שלטי כנופיות, ובו זמנית משחררת זרם של ביקורת על של איונה אורח חיים סוער.

אהבה בזמן נעילה - איונה וג'מהל

אהבה בזמן נעילה התוספת האחרונה, לקסי מכהיצר באז על ידי מעבר מרשת Zeus הקברט של ז'וזלין ל-WeTV.

אהבה בזמן נעילה - Lexi Blow, Ayonna and Jahmahl

בתוך ה אהבה בזמן נעילה פרק ששודר ב-3 במאי, לקסי מכה הופיעה לצד חברתה איונהשמתמודד עם מגוון אתגרים. של איונה רישיון הנהיגה נשלל עקב מספר DUIs, מה שמוביל אותה להסתמך על חבר/עמית לעבודה, לקסילתחבורה.

אהבה בזמן נעילה - Lexi Blow, Ayonna and Jahmahl

איונה מתמודדת עם ההשלכות של ה-DUI השני שלה ועלולה לעמוד בפני עונש מאסר. כתוצאה מכך, היא סומכת על אמה שתטפל בילדה. מִלְבַד של איונה עלילה מבולגנת, המעריצים הסתקרנו של לקסי שערות תינוקות מרדניות, שקיבלו חיים משלהן.

אהבה בזמן נעילה - איונה וג'מהל

אדם אחד כתב, "למה הקצוות שלה מקיאים שלטי כנופיות???" אדם אחר הגיב, "מה לעזאזל, לקצוות שלה יש דעה משלהם."

מעריץ הגיב: "שערות התינוק פשוט הרגיזו אותי"

אדם שלישי שיתף, "התלתלים נותנים אווירה של פצעונים אני רק רוצה למשוך אותם בוא הררי!"

אהבה בזמן נעילה - Lexi Blow, Ayonna and Jahmahl

אחר כתב, "שערות התינוק שלהם מנסות לרוץ בוודאות. אבל זה היי, היא חברה טובה בתחת. אני אוהב הא. חחח"

בנוסף ל של לקסי קצוות מסיחים, מעריצים מאוד אהבו אותה, "אני אוהב את לקס עד כה היא נראית כמו חברה טובה שדואגת באמת לחברה שלה. משהו אומר לי שזה לא הולך להיגמר טוב כי הבחורה עם ה-DUI x2 היא הזויה ללא תקנה." צופה אחר שיתף.

אהבה בזמן נעילה - איונה וג'מהל

בטוויסט שיכול היה להתאים רק לעלילה של דרמת יום, איונה, חשפנית בת 27 ואם חד הורית לשניים, מוצאת את עצמה בצומת דרכים סבוכה יותר משגרת העמוד האחרונה שלה. מצד אחד, יש את התאריך הקרוב שלה לבית המשפט עבור שני מקרים של עבירות משפט, בין היתר. מצד שני, ביקור אצל החבר שלה ג'המהל36, שמקום מגוריו הנוכחי כולל ברים, מיטות קומותיים ומדיניות מבקרים קפדנית.

אהבה בזמן נעילה - איונה וג'מהל

של איונה אפשר לתאר את חיי האהבה כ'מסובכים' – היפה שלה אינה ציפור חופשית; הוא עושה זמן. כשהשעון מתקתק, איונה מלהטטת בין אימהות עם אור ירח בנעלי עקב, כל הזמן היא נאבקת בהחלטה שמעמידה חובות משפטיות מול ענייני לב. האם זה יהיה יום בבית המשפט או דייט מאחורי סורג ובריח? עם זאת, המעריצים התמקדו בקצוות המתולתלים המובהקים שלה, וחלקם מרמזים שהם דומים לשלטי כנופיות.

איונה ושל ג'המהל סיפור אהבה התחיל לפני שנכנס לכלא. היא פגשה ג'המהלהיפהפייה הכלואה הנוכחית שלה, דרך חברתה הטובה דאז – שיצאה לצאת ג'המהל בזמן. איונה ו ג'המהל התחיל לצאת אחרי שמערכת היחסים שלו הסתיימה עם של איונה חבר לשעבר אבל ברגע שהרומן החשאי התגלה, זה עורר עימות לוהט. החברים לשעבר לקחו את זעמם מתלונות לוחשות למריבה פיזית מלאה ברחובות.

אהבה בזמן נעילה - איונה וג'מהל

מעריצים של אהבה בזמן נעילה נחרדו מהסיפור של איונה וביקרו את החשפנית בחריפות ברשתות החברתיות. אדם אחד כתב, "אתה גורר את הילדים שלך לכלא כדי לבלות עם אסיר שהוא אפילו לא אביהם? CPS צריכה להסתכל על האנשים האלה כי השיפוט שלה לא שקול בכלל."

אחר אמר, "זה מצחיק איך "הילדים שלי" הם עניין כזה לאחר מעשה… העובדה שיש לך ילדים צריכה להיות מה שמניע אדם לא לעשות אישיות טיפשות. אבל אני סוטה… לא יכול לרחם כל כך על אדם כשהוא עושה דברים מטופשים כל כך."

מישהו אחר הגיב, "ידעתי שאני מזהה את הבחורה השנייה מהקברט של ג'וזלין… איך היא יכולה להביא את הילדים שלה לביקורים בכלא כמו מה לא בסדר איתך, מעניין מה הסוד… איאנה היא ראצ'ית."

אהבה בזמן נעילה - איונה וג'מהל

מבקר אחר ציין, "איונה מתעצבנת לבקש מאמה לצפות בבתה כשהיא כבר מגדלת את בנה. תתבגר ותתחיל לפעול. לזרוק את המפסיד הזה לכלא ולהפסיק להתפשט. תחזור לבית הספר."

צופה נבון כתב, "אני באמת מקווה שהיא משחקת כי היא יצאה משליטה. הדרך שבה דיברה עם אמה כשהיא ביקשה ממנה לטפל בשני ילדיה. כל מה שמעניין אותה זה איש ציפור הכלא שלה."

אהבה בזמן נעילה משודר בלילות שישי, בשעה 20:00 ET, ב-WeTV.