מעיין אשכנזי לא שותקת אל מול התגובות הקשות בעקבות הפרידה מאביחי אוחנה. בפוסט חושפני היא כותבת:"החלטתי לקחת את השליטה לידיים שלי.את הסיבות ללמה נפרדנו אני שומרת עמוק בלב".

מעיין אשכנזי לא מוכנה לשתוק יותר

בפוסט תגובה לביקורות על הפרידה מאביחי אוחנה אותו הכירה בבית האח הגדול כתבה מעיין אשכנזי:"אביחי ואני נפרדנו. ותאמינו לי, לנו זה כואב יותר.

לפני 3 וחצי שנים כל אחד מאיתנו יצא למסע לא נודע, נכנסנו לתוך בית סגור שמצולם 24/7 והיינו בית אחד לשניה במקום שבו אמורים להרגיש הכי לבד בעולם. אני לא אשקר, הפחד שהסיפור הכי אינטימי וכואב שלנו יצא לתקשורת בצורה מעוותת ובגל של שמועות לא נותן לי מנוחה, לכן החלטתי לקחת את השליטה לידיים שלי. אני מודה, עשיתי הכל כדי לשמור עלינו, שמרתי, טיפחתי,דאגתי והגנתי כמו בולדוזר במשך כל השנים על כבודי ועל כבודו של אביחי, ואני לא מתכוונת להרוס את זה עכשיו או אי פעם. לא תראו כאן הסרת עוקב או מחיקת תמונות משותפות".

 

"את הסיבות ללמה נפרדנו אני שומרת עמוק בלב, יחד עם כל הרגעים הטובים, הטובים פחות, אינספור חוויות מרגשות, שהפכו אותנו לזוג הטוב שהיינו. לאורך התקופה היו הרבה סיבות למה לא, היו סביבנו המון רעשי רקע מזעזעים מכל הכיוונים, ולמרות זאת, לא הרמנו ידיים והצלחנו להתגבר.
אולי המקומות השונים שהגענו מהם,הסתכלות והשקפות החיים שלנו הם אלה שהיו חזקים יותר מאיתנו".

"נכון, אני ואביחי האמנו שאנחנו זה עד הסוף. עברנו לדירה גדולה מתוך מחשבה על משפחה ועל עתיד משותף. תכננו חתונה לפרטי פרטים וגם את הירח דבש שאחרי. לפעמים, כשאנחנו מתכננים, יושב מישהו למעלה וצוחק. לא משנה כמה אתה אוהב את הבן אדם שמולך, אהבה כזו שכואבות בכל הגוף, במחשבה בוגרת ונבונה הבנו שלפעמים האהבה היא לא הכל. היא יסוד חשוב בזוגיות אך היא נלוות להרבה דברים נוספים, שאצלנו לא עבדו.ברגעים כאלה שהלב שלי שבור, השאלה היחידה שמעסיקה אותי היא איך ממשיכים מכאן לבד. עם הרבה דמעות, בא לי לשתף אתכם במשפט שמלווה אותי מהיום הראשון שהכרתי את אביחי "יש לך כוח של צבא שלם אך את נגד כולם וזה עושה אותך למה שאת לוחמת" הוסיפה אשכנזי.

מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה בימים טובים יותר

 

View this post on Instagram

 

My love ❤️

A post shared by מעיין אשכנזי (@maayan__ashkenazi) on


 

מעיין אשכנזי וגילי ויזל באירוע סלבס

מעיין אשכנזי
מעיין אשכנזי וגילי ויזל צילום אור גפן