מעיין אדם ונפתלי בנט בדרך לכנסת? אדם העלתה את נפתלי בנט לסרטון ראיון מצולם בו הסביר את עמדתו לגבי הלה"טבים. אדם מצידה הסבירה למה היא תומכת נלהבת שלו. מירי רגב מאחורייך.צפו בסרטון של בנט ואדם.

מעיין אדם עברה דרך ארוכה מאז הימים שלה כדוברת של מירי רגב, היא עברה את הישרדות, התחילה להגיש פינות על המסך וגם להיפרד מאסיף אלקיים. הבחירות האחרונות לא משאירות את אדם אדישה והיא חשפה השבוע לראשונה כי היא תומכת בנפתלי בנט יו"ר מפלגת ימינה וגם נמצאת בקשר איתו. האם נראה את מעיין אדם ברשימת ימינה לכנסת? ימים יגידו. חדשות סלבס מחכים עם הפתק.

לצד סרטון עם בנט שהעלתה כתבה אדם:"הרבה פעמים אני נשאלת למה אני תומכת בבנט למרות עמדתו לגבי הקהילה הגאה, ואני יודעת, שמי ששואל אותי, לא מכיר את בנט. הוא אוהב אדם מיסודו ומאמין בשוויון זכויות מלא, פשוט הוצמדה לו סטיגמה אחרת. שמחה שבחר לומר זאת קבל עם ואינסטוש, שמחה להבהיר את הנקודה הזו, מגיעה לנו מדינה הוגנת יותר".

מעיין אדם ובנט- צפו בסרטון

 

View this post on Instagram

 

הרבה פעמים אני נשאלת למה אני תומכת בבנט למרות עמדתו לגבי הקהילה הגאה, ואני יודעת, שמי ששואל אותי, לא מכיר את בנט. הוא אוהב אדם מיסודו ומאמין בשוויון זכויות מלא, פשוט הוצמדה לו סטיגמה אחרת. שמחה שבחר לומר זאת קבל עם ואינסטוש, שמחה להבהיר את הנקודה הזו, מגיעה לנו מדינה הוגנת יותר.

A post shared by maayan adam מעיין אדם (@maayanadam) on

 

מעיין ואסיף אלקיים בימים טובים יותר

 

View this post on Instagram

 

וכל השנים שעברנו, כמה בדרך אספנו, תראה הפכנו להיות גדולים. היו מלחמות וניצחנו, כמה רחוק שהגענו, תראה הפכנו להיות שלמים ?

A post shared by maayan adam מעיין אדם (@maayanadam) on

 

פוליטי סלבס- העולם הפוליטי ועולם הסלבס של מעיין אדם

 

View this post on Instagram

 

יום המעשים הטובים (שזה בתכלס האנשים הטובים) בקשת 12. איזו קבלת שבת נעימה ?

A post shared by maayan adam מעיין אדם (@maayanadam) on

 

נפתלי בנט. יכניס את מעיין אדם לרשימה לכנסת?

נפתלי בנט ומעיין אדם
נפתלי בנט צילום עט תקשורת