מנחם הורוביץ, דובוננו בצפון לקח איתו את השף שחר לוי ממאסטר שף לסיור פטריות בגליל המערבי. השניים לא פספסו טעימות.

 

מנחם הורוביץ ושף שחר לוי ממאסטר שף בביקור בחוות הגידול מרינה פטריות הגליל. "שווה בדיקה", השבוע הצפין צוות הצילום של התכנית ובראשם  הורוביץ מלווה בשף שחר לוי (מאסטר שף).

המומחים לפטריות

השניים הגיעו להכיר מקרוב וכמובן גם לטעום את מיני הפטריות שגדלים בחוות הגידול במושב חוסן בגליל המערבי, זכו לסיור מרתק מפיו של מייסד החברה רמו בן שושן ועמו מהמוצרים החדשים של החברה: שווארמה פטריות והמבורגר טבעוני שכולו פטריות טריות. במהלך הביקור נפגשו עם שף החברה, בן עייש שהכין להם מעדני פטריות.

הורוביץ הוא סלב דתי המתמחה בקולינריה ומכיר היטב את המטבח. הורוביץ שימש במשך שנים ככתב המסקר את אזור הצפון בערוץ 2 המיתולוגי וכונה בחיבה "דובוננו בצפון". לאחר הפיצול הוא עבר להתמקד בתכניות צרכנות. ומגיש את הפינה "שווה בדיקה" בשידורי קשת ובמקביל כותב טור פובליציסטי בעיתון הדתי "מצב הרוח".  הורוביץ נשוי לסגן ניצב תחייה הורוביץ ואב לשלושה ומתגורר כיום ברמת גן אחרי שנים רבות בצפון.

שחר לוי בן ה33 התפרסם בתכנית מאסטר שף שם זכה במקום השני בגמר התכנית. לוי סיפר כי אכל בעבר "נחש ממולא" והוא מתגורר כיום בהרצליה.

 

מנחם הורוביץ
שף שחר לוי, מנחם הורוביץ ושף בן עייש מכינים לכם מטעמים מפטריות בחוות מרינה פטריות הגליל צ. מרינה
מנחם הורוביץ
הורוביץ שף שחר לוי ורמו בן שושן בחוות מרינה פטריות הגליל צ. מרינה

מנחם הורוביץ והקרניבורים

 

View this post on Instagram

 

כשהאכלתי את מנחם הורוביץ'… מתגעגע לערבי קרניבורים שלנו, תאמינו לי שרק יפתחו את האפשרות לאירועים, אני גורם לכם לחזור על ארבע מרוב שתתפוצצו מבשרים משובחים ?

A post shared by קרניבורים אורגינל (@carnibur) on