כוכב הרשת והישרדות, מישל טרוני שנאבק כנגד ההזנחה והתתעללות בכלבים. הגיע יחד עם דניס צ'רקוב אל ביתו של תושב בת ים. שחשוד בהתעללות בכלב והציל את הכלב הפגוע.

מר ישראל מישל טרוני למען הכלבים הנטושים. טרוני התגייס לטובת כלב שבעליו תושב בת ים בשם אלן מוריסון חשוד בהתעללות בו. ואף העלה סרטונים של ההתעללות לרשת.

טרוני שידוע כפעיל למען זכויות בעלי חיים. הגיע אל המקום יחד עם אושיית הרשת דניס צ'רקוב. הגן על הכלב הפגוע וחילץ אותו עוד לפני שהשוטרים הספיקו להגיע.

טרוני אושיית רשת

טרוני שקנה את עולמו בהשתתפותו הרגישה בתכנית הישרדות. משם פונה בעקבות אירוע רפואי הוא מהמפורסמים עם הלב הטוב. הוא מנצל את כוחו ברשתות החברתיות להאבק למען זכויות בעלי חיים.

מהישרדות לפעילות חברתית.
טרוני גם השתתף במספר קמפיינים חברתיים למען חיילים בודדים ונגד אלימות. והתנדב בקמפיין לגיוס כספים למען עמותה למען בעלי חיים. וסייע לחזית לשחרור בעלי חיים. טרוני הוא אביו של ריו אותו הביא לעולם בהורות משותפת עם רותם ברגמן.

 

הכלב התאושש

מפקחי משרד החקלאות המשיכו הבוקר לטפל בכלב שהוחרם אתמול בלילה בבת ים.

מפקחי משרד החקלאות הגיעו אמש למקום במהירות, ופינו את הכלב למתקן המוגן של משרד החקלאות. עם קבלתו בלילה במתקן, עבר הכלב בדיקה ראשונית, בה עלה שמצבו טוב.

על כן הוחלט לתת לו מנוחה לאורך הלילה עקב היותו נסער מאוד לאור ההמולה וההתעללות הקשה שעבר. הבוקר, בתום המנוחה, התבצעה בדיקה מקיפה ממנה עולה כי הכלב במצב טוב, ובאופן מפתיע הוא חברותי ולא מפוחד. גם בצילומי הרנטגן שנעשו הבוקר לכלב הממצאים תקינים.

מישל טרוני
מישל טרוני הציל את הכלב . צילום: משרד החקלאות

מישל טרוני וחברים.

 

View this post on Instagram

 

אם כבר מתעללים בכלב אז רק ככה❗️ ככה אני אוהב את השישי שלי❤️ בית מאושר ומלא אנרגיה טובה עם בעלי חיים מאושרים.

ומפונקים פצצות❗️ ——————————— גינה פצצה? @halal_hitson_grill מזגן מטורף לגינה? @havaya_heaters_coolers אקדח מסאז׳? @massage_gun_israel

A post shared by ⠀⠀⠀⠀M I S H E L T A R O N I (@mishel_taroni) on

טרוני וחברים

 

View this post on Instagram

 

בסך הכל היה כיף ביחד ?

מקווה שאלו שצמו לקחו איתם משהו חיובי מהיום להבא וילמדו להשתנות רק לטובה ואמן שתהיה לכם חתימה טובה? אלו שלא צמו..

מקווה שיש לכם כלב לשרוף איתו את כל הקלוריות שפירקתם כי המכון עדיין סגור ?? אוהב את כולם, במיוחד בעלי חיים, אחלה שבוע?

A post shared by ⠀⠀⠀⠀M I S H E L T A R O N I (@mishel_taroni) on

טרוני אוהב בעלי חיים ומגן עליהם

 

View this post on Instagram

 

?כחמשת אלפים חיות מחמד נמצאו מתים בקופסאות במחסן משלוחים סיני ? .

החיות בקופסאות המסריחות כוללות כלבים חתולים ארנבים ואוגרים הם מתו בגלל חנק, רעב או צמא. ′′ התחנה הייתה עמוס בקופסאות אקספרס עם אלפי בעלי חיים שכבר מתו, וכל המקום מסריח מגופות רקובות," אמרה האחות הואה, מייסד קבוצת הצלת בעלי החיים אוטופיה.

′′ זה היה כמו גיהנום עלי אדמות," היא סיפרה ל-CBS News. החיות נערכו בכלובי פלסטיק או מתכת עטופים בקרטונים עם חורי נשימה. הם הושארו בקופסאות ללא מזון או מים למשך כשבוע לפני שהתגלו בתחנת דונגסינג לוגיסטיקה בעיר חנאן לואהה.

′′ זה היה ברור שהם מתו מחנק, התייבשות ורעב," אמר הואה. החוק הסיני אוסר על משלוח חיות חיות באריזה רגילה. הואה אמר שסביר להניח שהחיות נקנו ברשת כחיות מחמד אבל נשארו תקועים במחסן הלוגיסטיקה בגלל אוסף מאוחרת, שכן החברה הלוגיסטיקה מעורבת אולי סירבה לחתום על משלוח המפר את חוקי הובלה.

תמונה מראה רק כמה מ-5,000 כלבים, חתולים, ארנבים ושפני ניסיונות שנמצאו מתים בתחנה הלוגיסטית דונגסינג בעיר לואהה, במחוז חנאן בסין.

′′ חוסר תקשורת בתוך חברת הספנות וחוסר העקביות של יישום תקנות המשלוח הוביל ישירות לטרגדיה," אמר הואה. ′′ כמובן שגם קונים וגם מוכרים נושאים באחריות."

חברת הספנות, יונדה, אמרה לתקשורת המקומית שהיא לא מודעת לאירוע, אלא שהצוות שלה אישר שהם אפשרו להעביר בעלי חיים בקופסאות עם חורים, על פי עיתון גלובל טיימס המדינתי. הואה ו-20 המתנדבים הצליחו להציל 200 ארנבים ו-50 כלבים וחתולים מהזירה.

רבים אומצו באתר והחיות החולות קשות נשלחו למרפאות וטרינריות. פעילים מקווים שזה יהיה פסטיבל בשר הכלבים האחרון של סין לאחר מבצע החילוץ בעיר לואההה, הואה וארגון הצדקה שלה שמעו על קבוצה נוספת של בעלי חיים שהועברו לכפר הסמוך לדמנג.

לאחר 13 שעות של פעולות חילוץ נוספות, הקבוצה הצליחה להציל כ-1,000 בעלי חיים נוספים, בעיקר ארנבים. אבל זה היה רק כחצי מהסך הכל שנמצא באתר השני, וכל השאר מתו.

′′ בהתחשב במגפת ה-COVID-19 שאנו עומדים בפני, זה כל כך מפחיד להעביר את החיות האלה ככה, ואפילו בסופו של דבר מתים," היא אמרה.

′′ צאו לאימוץ במקום קנייה ומשלוח בלתי חוקית של בעלי חיים," הואה דחק בציבור, בזמן שקרא לרשויות הסיניות ′′ לאכוף בקפדנות ′′ חוקים שכבר בספרים בנוגע למשלוח בעלי החיים.

היא סיפרה לחדשות סי. בי. אס ששני האירועים אינם מקובלים גם מבחינת רווחת בעלי החיים וגם הסיכון שהוצב לבריאות הציבור האנושי.

A post shared by ⠀⠀⠀⠀M I S H E L T A R O N I (@mishel_taroni) on

 

View this post on Instagram

 

הרבה מאוד כלבים ננטשו בארץ וזו הסיבה האמיתית למה צריך לאמץ כלב בתקופת הקורונה! אמיתי לגמרי, חושבים כמוני? שתפו דחוף! @butch_taroni

A post shared by ⠀⠀⠀⠀M I S H E L T A R O N I (@mishel_taroni) on