מישל גרציג הדוגמנית הישראלית כבשה את לבו של הכדרוגלן הבלגי המפורסם, טיבו קורטואה שוערה של קבוצת ריאל מדריד. קורל סימנוביץ רוברטו, רעייתו של סרג'י רוברטו מאחוריך! צפו בתמונות של השניים וגם באקסית. לא לבעלי לב חלש.

מישל גרציג וטיבו קורטואה הזוג הלוהט של עולם הכדורגל

את הקלישאות על החיבור בין דוגמניות לכדורגלנים בישראל החליפו אהבות על מגרש הכדורגל מעבר לים. אם בעבר היינו מסתפקים בזוהר המקומי כמו נטע אלחמיסטר ורמי גרשון ושונית ותומר חמד הגיעו הדוגמניות הישראליות ועם הכפר הגלוברלי הקטן של עידן האינסטגרם כבשו את לב כוכבי הכדורגל המובילים בעולם החל מניימאר שנדלק על בר זומר ועוקב גם אחרי קורל סימנוביץ', עדן פינס, טיילור מלכוב ויעל שלביה וכלה ברונאלדו שנדלק על לין חכמון ואפילו מסי שיעל שלביה "ייבשה" לפי מדורי הרכילות.

כאשר הזוג הלוהט במיוחד הינו שחקן הכדורגל סרג'יו רוברטו מספרד שנשוי לדוגמנית הישראלית קורל סימנוביץ' והשניים הם הורים של קורל הקטנה.

אחת מהשמות אחריהם עוקב ניימאר היא מישל גרציג, דוגמנית ישראלית בת 24 מתל אביב שחובקת לאחרונה לא אחר מאשר כוכב הכדורגל הבלגי, טיבו קורטואה. בעוד הוא חוגג 29 ומשמש כשוער ריאל מדריד ומתנשא לגובה של 1.99 של גם היא תפסה גובה של 1.77 והשניים נראים מעולה ביחד.

קורטואה נחשב לאחד השוערים הטובים בעולם (זכה בפרס הכדורגלן הטוב לשנת 2018) אחותו היא שחקנית הכדורעף ואלרי קורטיס כיאה למי ששני הוריהם שחקני כדורעף. הוא דובר דנית, צרפתית, ספרדית, אנגלית ועכשיו גם מתאמן עם מישל בעברית. יש לו בת בשם אדריאנה ובן בשם ניקולאס מחברתו לשעבר הדוגמנית מרתה דומינגוס

מישל גרציג שהחלה את דרכה בסוכנויות דוגמנות בארץ ועשתה מספר קמפיינים כבשה את ליבו של הבלגי בחו"ל והשניים צמודים מתמיד.

טיבו קורטואה כותב בעברית על מישל גרציג:"אהבת חיי".

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Thibaut Courtois (@thibautcourtois)

החברה לשעבר ואם ילדיו של קורטואה מרתה דומינגוס ביום הולדת משותף לילדים.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marta Domínguez (@martadggm)

מישל גרציג בלוק לוהט במיוחד

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mishel Gerzig | מישל גרציג (@mishelgerzig)

האקסית ואם ילדי של טיבו בלוק לוהט משלה

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marta Domínguez (@martadggm)

מישל גרציג
מישל גרציג וטיבו קורטואה צילום מסך מדף האינסטגרם