עימות סוער בתכנית אופירה וברקו בין שרת התחבורה מירי רגב מהליכוד למנחה אייל ברקוביץ'. רגב לברקוביץ :"אתה מתהפך כמו סטייק ולא תהיה מאמן נבחרת ישראל עד שתתנצל בפני הליכודניקים".

מירי רגב נגד אייל ברקוביץ
התכנית אופירה וברקו ממשיכה להיות הדבר הכי חם על המסכים שלנו. כזכור בשבוע שעבר התקיים עימות סוער בין אייל ברקוביץ לח"כ מיקי זוהר. לאחריו הודיעה זוהר כי לא יתראיין יותר לתכנית שמובילים אופירה אסייג ואייל ברקוביץ.

מירי רגב
מירי רגב ואייל ברקוביץ. צילום מסך

ארגון פשיעה?
זוהר תקף את ברקוביץ בחשבון הטוויטר שלו וכתב:”האמירה השערורייתית של אייל ברקוביץ׳ שאנחנו ״ארגון פשיעה״ היתה בלתי נסבלת ואסור לנו לעבור על כך לסדר היום. הבטחתי לכם שלא נשתוק יותר נוכח המתקפות חסרות הפרופורציה ומשולחות הרסן של השמאל נגדנו. וכפי שבחרתי לומר לח״כ מריח מה דעתי על הנאום המביש שלה. אני בוחר לעשות מעשה גם בעניין הזה ולכן לא אופיע יותר בתוכנית הזו.”.

מירי רגב מחזירה אש

השבוע הגיעה שרת התחבורה מירי רגב לאולפן להגן על כבוד מפלגת הליכוד ותקפה את ברקוביץ בחריפות:"עד שא תתנצל בפני הליכודניקים לעולם לא תהיה מאמן נבחרת ישראל. אני אומרת לך שבכל מקום שאהיה אני אפעל לכך. עד שלא תתנצל בפני מיליון וחצי ליכודניקים שקראת להם חברים בארגון פשע".

כמו דודו טופז שקרא לנו צ'חצ'חים

רגב המשיכה והשוותה את ההתקפה לזו של דודו טופז ז"ל שכינה את מצביעי הליכוד צ'חצ'חים ואמרה :"הלוואי ותגיע לרבע מהמסור שלנו. תתביייש לך. אנחנו גאים שמי שמנהל את המדינה הזאת זה ראש הממשלה נתניהו. מתהפך כמו סטייק. פעם זה כחלון. פעם זה גנץ. איפה אתה יה חתיכת סטייק. עכשיו פתאום זה בנט יאללה מספיק".

ברקובץ ענה לה ואמר: 'התכוונתי רק אלייך ואל כל הלהקה שלך".

מירי רגב מוכנה לחגים

 

View this post on Instagram

 

רגע לפני שגרת "אחרי החגים", עוצרים לתדלק.. שמחה. שמיני עצרת ושמחת תורה, שיאם של חגי תשרי, בטיפ לחיים. השבת חגיגית במיוחד, נסיים את קריאת התורה עם פרשת "וזאת הברכה".

החותמת את ספר דברים ומתארת את ברכות משה לכל אחד משבטי ישראל לפני מותו, ומיד נתחיל את קריאת התורה מחדש, מ"בראשית". מהסוכה כבר נפרדתם? מעניין שהערב, כבר לא אוכלים בסוכה.

ואפילו לחג יש שם נפרד: "שמיני עצרת", או השם שהתקבל במהלך השנים: "שמחת תורה". אז מה הקשר בין סוכות, עצרת ושמחת תורה? חכמינו מדמים את שבעת ימי חג סוכות למעין חגיגה בארמונו של ריבון העולם.

שבהם עם ישראל שמח ומתפלל על טובתם של כלל אומות העולם, כפי שהיה מתבטא גם בעבודת המקדש, ובסופם מגיע שמיני עצרת, שכשמו, מהווה מעין "עצירה", אפטר פרטי, בה מוזמן עם ישראל לעוד יום אחד של ברכה בארמון המלך.

 

ביום זה מורעפת תוספת ברכה על עם ישראל, וככל שהוא שמח יותר ומכוון את הלב כך ניתנים לו כוחות חדשים ושמחה לכל השנה. בחג זה עם ישראל נוהג לסיים את קריאת התורה, שמסמלת יותר מכל את הקשר המיוחד בינו לבין ה', בהיותו העם היחיד שהסכים לקבלה פה אחד.

במילים המפורסמות: "נעשה ונשמע". רמז מרגש לכך ניתן לראות במנהג היפיפה של ההקפות בריקודים את ספר התורה כשהוא סגור דווקא, במקום לקרוא בו או להציגו כשהוא פתוח, כדי לסמל שכל עם ישראל, על כל גווניו.

גם מי שבקיא בתורה וגם מי שלא יודע לקרוא, גם הקרובים וגם הרחוקים, לכולם יש שייכות לתורה באופן שווה וכולם שואבים ממנה שמחה, ברכה וכוחות נפש.

השנה יהיו ההקפות שונות משנים עברו, אך עדיין נזכה כולנו לשמוח בשמחת התורה כמידי שנה כאיש אחד בלב אחד, ונקבל שפע ברכה וכוחות להמשיך לעשות ולהצליח.

בתמונה: משמחת תורה בזמנים אחרים שבהם יכלנו לרקוד ולנשק את הספרים הקדושים. זה עוד ישוב. שבת שלום וחג שמח.

A post shared by מירי רגב Miri Regev (@miriregevofficial) on