מלכת היופי לשעבר מירית גרינברג עברה כריתת שד בגיל 41 בשל מחלת הסרטן הנדיר בו חלתה. בפוסט מרגש היא כותבת:עשו לי כריתה מלאה של השד היום.  יצאתי עם חיוך מחדר ההיתאוששות. אמאלללה איזה ציץ הוא עשה לי".

מירית גרינברג סרטן כריתה והתאוששות

מירית גרינברג היא מלכה ולא רק מלכת יופי. לאחר שחשפה באומץ את ההתמודדות עם מחלת הסרטן ואת החברות האמיצה עם מירית הררי ז"ל היא עברה השבוע ניתוח לכריתת ושחזור שד והעלתה פוסט אמיץ מבית החולים בו כתבה:"עשו לי כריתה מלאה של השד היום. אני כבר יומיים בלחץ , בכי לא מוסבר כל הזמן… אבל כמו שראיתם בסטורי , יצאתי עם חיוך מחדר ההיתאוששת ? הבנתי שאפילו התבדחתי עם הרופאים ( מתאים לי ) .
אני אחרי , דר תהילה מנס הכירורגית ודר אלון לירן הפלסטיקאי עשו עבודה מופלאה!!!! אמאלללה איזה ציץ הוא עשה לי".

הפוסט האמיץ של מירית גרינברג

 

View this post on Instagram

 

בכי של פריקת לחץ עם הכניסה לחדר … עוד שלב קשה כל כך מאחורי ( רק לדבר על זה מרגש אותי ומעלה דמעות ..) עשו לי כריתה מלאה של השד היום. אני כבר יומיים בלחץ , בכי לא מוסבר כל הזמן… אבל כמו שראיתם בסטורי , יצאתי עם חיוך מחדר ההיתאוששת ? הבנתי שאפילו התבדחתי עם הרופאים ( מתאים לי ) . אני אחרי , דר תהילה מנס הכירורגית ודר אלון לירן הפלסטיקאי עשו עבודה מופלאה!!!! אמאלללה איזה ציץ הוא עשה לי ? ?!!! . יש עוד דרך ונעבור גם אותה ? ? ושוב תודה על כל ההודעות חיממתם את ליבי , אשתדל לחזור לכולם @sheba.medical ?????.

A post shared by Mirit_grinberg ?? (@miritgrinberg) on

מירית גרינברג בראיון אמיץ בתכנית של גלית ואילנית

מירית גרינברג
מירית גרינברג צילום מסך מערוץ 12