משה סיימה רק במקום השלישי בבית הספר למוסיקה אבל אחרי הדואטים שלה עם מירי מסיקה היא כבר בדרך לקריירה משלה וחתמה עם משרד ייצוג האמנים בוקינג פלוס במקביל לביצוע עוד דואט עם מסיקה.
מיקה משה בת ה12 שכבשה את לב הצופים בבית הספר למוסיקה עם קול מלטף ומרגש וחיבור למורה שלה מירי מסיקה איתה ביצעה דואט מרטיט "שיר לשירה" אחרי ערב שבו זכתה במקום הראשון עם הבלדה של אביתר בנאי, "יפה כלבנה" מתחילה בקריירה מוסיקלית. לאחר שהוזמנה לבצע עם מסיקה דואט במופע של ארגון "לתת" ששור הערב היא גם הודיעה כי חתמה על הסכם לייצוג אמנים עם המשרד בוקינג פלוס. בוקינג פלוס בניהולה של ענבל פרמן מייצגת בין השאר גם את המורה, מירי מסיקה, רבקה זוהר, אריק סיני, לירון לב, איזי, ארז שרון, איתי קלדרון ואלנתן שלום מדה וויס.

מיקה משה
מיקה משה צילום מסך

לקראת ראש השנה פרסמה משה שזכתה במקום השלישי בתכנית אחרי זוהר זכרוב והילי משייב ברכה לאוהדיה בה כתבה:השנה הייתה שנה כל כך מאתגרת עבור כולנו.באופן אירוני עבורי, זאת הייתה שנה מיוחדת במינה, באופן החיובי.המוסיקה שהיא החיים שלי, הובילה אותי אל תחילתו של מסע שאני מקווה שלעולם לא ייגמר.רוצה לאחל לכולכם שהשנה הבאה תהיה טובה לכולם ושנדע לצלוח את כל האתגרים שלפנינו.והכי חשוב שכולם יהיו בריאים ומאושרים.השיר החדש שלי עם מירי מסיקה – Miri Mesika "יש לך אותך" שכתבה הודיה חיוט והלחין והפיק אלנתן שלום הוא המתנה הכי גדולה בשבילי לשנה החדשה מקווה שתתחברו ולכו לזרוחחח".

נציגת לטביה בישראל?

במסגרת התחרות זכתה משה לפרגון ותמיכה מארגון יוצאי לטביה בישראל שכתבו:"גם לנו יש נציגה בתחרות הכשרונות הצעירים לילדים "בית ספר למוסיקה"!  משה שזכתה במקום השלישי בתחרות השנה, היא נינתה של אדית בלומנפלד, ילידת לטביה שעלתה לארץ ישראל בשנות ה – 30. סבה , שלמה רזילי, חבר קיבוץ כפר בלום שמייסדיו היו יוצאי לטביה ואסטוניה". משה כתבה בתגובה:"בנוסף למקורותיי העיראקים, טוניסאים , יוגוסלבים(ספרדים) ואמריקאים, יש בי גם מקורות לטביים. כבוד הוא לי להיות הנציגה של כולכם".

צפו בביצוע המהמם של משה לשיר עד שתחזור.