מיקה משה הכוכבת הצעירה של בית הספר למוסיקה והתלמידה של מירי מסיקה אירחה את חבריה בקייקי כפר בלום.תלמידי הכיתה של מירי מסיקה: מיקה משה, יאיר רפאל, מיכאלה שר, מתן הדיה וחברי להקת סטארדאסט: שני ינאי, נעמה השס ושחר שיין.


מיקה משה, הנציגה הצפונית בבית הספר למוסיקה (קשת 12), בת כפר בלום הזמינה את כל חבריה לכיתה של המורה מירי מסיקה, לבילוי שישי מושלם בקייקי כפר בלום. אין כמו שייט צונן בירדן, פארק חבלים ואומגה למים לגיבוש וחברותא.

תלמידי הכיתה של מירי מסיקה:  יאיר רפאל, מיכאלה שר, מתן הדיה וחברי להקת סטארדאסט: שני ינאי, נעמה השס ושחר שיין, נהנו מיום כייף בקייקי כפר בלום וסיכמו את היום במשפט: אמרת קייקים- אמרת כפר בלום!

כוכבי בית הספר למוסיקה
בתכנית בית ספר למוסיקה המשודררת בערוץ 12 בהנחיית עידו רוזנבלום שהחליף את צביקה הדר מתקיימות תחרויות שירה בין ילדים בגילאי  8–14. בימים אלו נמצאת העונה השלישית של בית הספר למוסיקה בעיצומה.

המורים בתכנית הם משה פרץ שמעלה סטטוסים מהתכנית לאינסטגרם של משה פרץ, מירי מסיקה שהיא גם המורה של מיקה משה, הראל סקעת הותיק ונועה קירל כוכבת הילדים המובילה בישראל.

מיקה הפליאה עם כמה ביצועים נהדרים שהותירו את מירי מסיקה ושאר השופטים בהלם.אחרי ההצטיינות והדואט לה זכתה עם המורה היא מבצעת את השיר "עד שתחזור" ומותירה את יובל דיין חסתר מילים.

בפרק הקרוב שישודר במוצ"ש אמורה מיקה משה לבצע במסגרת שלב הסולואים את שירה של יובל דיין שככל הנראה צפתה בה מאחורי הקלעים בהתפעלות רבה.על פי הביצועים עד כה נחשבת משה לאחת המועמדות המובילות לזכות בתכנית בסוף העונה והיא מצליחה לרגש פעם אחר פעם את הועדה המורכבת ממיטב האמנים בישראל.

מיקה משה מארחת בקייקי כפר בלום.צילום: קייקי כפר בלום

הזמרת הצעירה הייתה הראשונה שזכתה בפרס המצטיינת של בית הספר למוסיקה עם השיר "שיר לשירה" אותו זכתה לשיר במסגרת דואט עם המורה מירי מסיקה שפעם אחר פעם נותרת חסרת מילים מהביצועים של תלמידתה.

צפו בביצוע המפעים שלה