מיכל ינאי, השחקנית, האמא ולאחרונה גם מפתחת אפליקצית המדיטציות העלתה לרגל שבוע ההנקה פוסט מרגש וחשוף תרתי משמע בו היא תומכת באופן חד משמעי בהנקת תינוקות וכותבת:״שאף אחד לא יכנס לכן לרחם״.

לרגל שבוע עידוד ההנקה העלתה מיכל ינאי, כוכבת הילדים לשעבר ומי שהפכה לגורו בתחום המדיטציה פוסט של תמיכה חד משמעית בהנקת תינוקות.ינאי שהחלה את דרכה כ"כוכבת הילדים" של ישראל והופיעה בסדרות וסרטים רבים כשחקנית וכיכבה במשך שנים בפסטיגלים של ישראל נשואה פעם שנייה לאיש העסקים בן מוסקל ואם לשלושה ילדים.בשנת 2020 החלה לשחק לסירוגין לצידה של שחקנית נוספת, נתי קלוגר במחזה "הנשים של ג'ייק" בתיאטרון חיפה.

"מדברים הרבה על נושא החוסן וסגולות חלב האם כתורם למערכת החיסון של הילוד. הנקתי את שלושת ילדי, שלושה חודשים בערך. יהיו כאלה שיגידו וואי איזה יופי, וכאלה שיגידו זה הכל??? ואני אומרת: מה זה משנה מה יגידו?! זה מה שאני רציתי ויכולתי. יהיו אמהות שירצו להניק ושלא יוכלו ויהיו שיוכלו אבל לא ירצו, יהיו גם שירצו ויוכלו וכאלה שלא יוכלו אבל גם לא ירצו.." כותבת ינאי שהצטרפה לסלבס נוספות בישראל כמו מיכל אנסקי שהעלו פוסט דומה.

"אז ״שאף אחד לא יכנס לכן לרחם״, תעשו מה שטוב לכן, וגם אם משהו לא מסתדר כפי שתכננתן, זה לא סוף העולם יהיו עוד כל כך הרבה אפשריות והזדמנויות לאורך השנים לחשב מסלול מחדש. בקיצור בקבוק או שד, פשוט תאהבו אותם".הוסיפה ינאי.

לסיום כותבת  ינאי שהחלה כאמור בפיתוח וקידום אפליקציות של מדיטציות:"פתחתי לשבוע הזה (ועוד קצת) את הסשנים לנשים בהריון ואחרי לידה כדי קצת להקל על המתחים, לעזור לכן לישון טוב יותר בלילה ואולי להצליח להעניק לכן גם עוד ערוץ של חיבור אינטימי לעצמכן ולאוצר שלכן. לינק בביו @mymedi_app האזנה נעימה".

ינאי אשר נמצאת בחברות קרובה עם עדי הימלבלוי זכתה לפרגון לאחר שעדי כתבה לה בתגובה:"כמה שאני אוהבת אותך".

 

מיכל ינאי. מעודדת הנקה. צילום מסך מדף האינסטגרם של מיכל ינאי