מיכל ויואב צפיר בראש פינה. כוהנת הבריאות, מיכל צפיר ובעלה המפיק יואב צפיר פינו זמן לטובת בילוי רומנטי וחגיגות יום הנישואים.

מיכל ויואב צפיר, בחרו להצפין ולחגוג את יום הנישואין שלהם במלון הבוטיק החדש 'אדמונד' שחרט על דגלו את קונספט האירוח הזוגי (ללא ילדים מתחת גיל 14) הזדמנות נפלאה לפסק זמן ורוגע אמיתי. בני הזוג צפיר שהשאירו את שלושת ילדיהם בבית לטובת הבילוי הרומנטי ביצעו הזמנה דרך בוקינג ללא שום הודעה מקדימה. עומר פורת מנכ"ל המלון שמח להיפגש איתם בשיא המקריות בחדר האוכל, זכה לתשבחות על אירוח מפנק ויחס אדיב מכל צוות המלון.

בדרך כלל סלבס בישראל נוהגים לפרגן למלונות בהם הם מתאחרים בחינם או בהנחת סלבס בפרסום בסטורי באינסטגרם או בפוסט מפרגן בפייסבוק הפעם הגיעה התמונה במלון אדמונד לאחר מפגש מיקרי בחדר האוכל.

מיכל צפיר החלה את הקריירה כשחקנית וזמרת תוך שהיא מדבבת את מיטב סרטי הילדים בישראל וגם מגישה בערוץ הופ את התוכניות "עץ השירים", "זזים", "סוד השירים" ו"סוד הקצב של מיכל". וכובשת את עולמם של הילדים.

"כל אחד יכול"

אבל את עיקר תהילתה כבשה מיכל צפיר ככוהנת הגדולה של הבריאות בישראל לאחר שעברה קורס קואצ'ינג בשנת 2012 והפכה לגורו בתחום עם עסק חדש בשם "כל אחד יכול" שלל עצות טיפים ומתאמנים שהגיעו אליה לשיפרו התזונה ואורח החיים. והפכה למפעל של אשה אחת שמובילה הרצאות, סדנאות וגם חנות אינטרנטית משלה.

לא רק הבן של טוביה צפיר

יואב צפיר בנו של הקומיקאי הישראלי, טוביה צפיר פיתח במקביל קריירה ענפה משלו. הוא התחיל כשחקן ראשי בסרט בלוז לחופש הגדול, טמן את ידו גם בדידוב בדומה לרעייתו הפך לעורך ראשי ולאחד המפיקים הבולטים בישראל לאחר שהצטרף לחברת "טדי הפקות" והוביל בין הירת את הקומדי סטור, שמש, החרצופים, נולד לרקוד, השיר שלנו בכיכובה של נינט טייב, דני הוליווד ועוד תכניות רבות.את ההצחלקה הגדולה ביותר חווה צפיר עם תכנית הריאליטי "הכוכב הבא" בה נבחר הזוכה הישראלי לאירווזיון. בתכנית בהנחיית שניים מהסלבס הבולטים בישראל: הדוגמנית רותם סלע ובן זוגה הטלוויזיוני אסי עזר זכו עד היום שלל זמרים שכולם הפכו לשמות בתעשיית המוסיקה הישראלית כאשר הבולטים שבהם המפורסמים בישראל הם נדב גדג', עדן אלנה וכמובן נטע ברזילי שכבשה את העולם לאחר שהגיעה מהבמה של הכוכבה הבא היישר אל המקום הראשון באירווזיון אותו הצליחה להחזיר לישראל. חדשות סלבס מאחלת לזוג צפיר מזל טוב והמון שנות נישואים טובות.

מיכל ויואב צפיר
מיכל ויואב צפיר חוגגים יום נישואין במלון אדמונד עם עומר פורת מנכל המלון צ. מלון אדמונד